Донецкий техникум промышленной автоматики

Тепер качати картинки з Google стало не так просто

Тепер красти фотографії не вийде.

Фото: pixabay

Компанія Google видалила кнопку "Відкрити в повному розмірі", яка раніше відображалася в розділі "Пошук зображень" і дозволяла завантажувати фотографії з високою роздільною здатністю.
Ця функція вже багато років була приводом для критики на адресу компанії, адже будь-який бажаючий міг красти знімки, захищені авторським правом.

Тепер, за словами представників Google, користувачі можуть лише скористатися кнопкою "Перейти": вона відкриває статтю, де була опублікована та чи інша картинка.

Там знімок буде складніше завантажити (багато сайтів блокують таку можливість); а в публікації найчастіше зазначена докладна інформація про автора і правовласників фотографії.

Проте нові обмеження в пошуку Google дуже легко обійти. Для цього достатньо клікнути по зображенню правою кнопкою миші і вибрати "Відкрити зображення в новій вкладці" - знімок відкриється в повній роздільній здатності точно так же, як якщо б прибрана кнопка "Відкрити в повному розмірі" продовжувала існувати.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екс-працівники Facebook і Google об'єдналися, щоб кинути виклик компаніям, які вони самі створювали

Також ми розповідали про цікавому додатку: Google знаходить користувачеві двійників з музею

Всю правду про засновника корпорації Google ви можете побачити на відео нижче:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram