Донецкий техникум промышленной автоматики

Телефон Леново A319 не включається завис на заставці

  1. Варіант №1. перезавантаження
  2. Варіант №2. Hard Reset
  3. Варіант №3. перепрошивка

Телефон Lenovo A319 - один з кращих варіантів для любителів бюджетних гаджетів. Виробник має хорошу репутацію, а сам смартфон коштує зовсім недорого. Проте скільки б надійним не було пристрій, одного разу ви можете зіткнутися з проблемами технічного характеру.

Проте скільки б надійним не було пристрій, одного разу ви можете зіткнутися з проблемами технічного характеру

Багатьох турбує питання: що робити, якщо А319 не включається? І як бути, якщо Леново А319 не включається і завис на заставці? З цією проблемою зіткнулися багато користувачів даного гаджета. Оскільки вона дуже поширена, пропонуємо ознайомитися з основними варіантами її вирішення.

Варіант №1. перезавантаження

Ми всі звикли до того, що якщо якась техніка не працює, то її потрібно перезавантажити. І зовсім необов'язково з'ясовувати, чому саме вона не запускається або починає включатися, але не вантажиться до кінця. Причин збоїв є величезна кількість, і навіть фахівці не завжди можуть назвати проблему, з якою ви зіткнулися в конкретному випадку.

Так що якщо Lenovo A319 не завантажується або зависає при включенні, кращий і найпростіший спосіб вирішення питання - перезавантаження телефону.

Так що якщо Lenovo A319 не завантажується або зависає при включенні, кращий і найпростіший спосіб вирішення питання - перезавантаження телефону

Ви пробували перезавантажити пристрій, але це не допомогло? Тоді повторіть все ще раз п'ять. Змусити систему нормально завантажуватися не так-то просто, але багаторазова перезавантаження в переважній більшості випадків стає успішною.

Також можете спробувати одночасно затиснути кнопку «Додому», а також клавіші живлення і гучності. Деякі моделі Леново, і А 319 в тому числі, відгукуються на такий вплив і перестають висіти.

Головний плюс даних способів вирішення проблеми - відсутність будь-якого ризику для телефону і даних, що зберігаються на ньому. Це їх основна відмінність від способів повернення телефону до життя, які ми розглянемо далі.

Це їх основна відмінність від способів повернення телефону до життя, які ми розглянемо далі

Варіант №2. Hard Reset

Якщо елементарна перезавантаження не допомогла, і все одно Lenovo a319 не включається або не вантажиться далі заставки, необхідно вдатися до більш радикальних заходів. Оптимальний варіант - скинути всі налаштування, або, інакше кажучи, Hard Reset телефону. Зробити це досить просто - потрібно лише зайти в режим Recovery.

Щоб вам було простіше виконати дану процедуру, пропонуємо нескладний алгоритм:

Щоб вам було простіше виконати дану процедуру, пропонуємо нескладний алгоритм:

  1. Вимикаємо телефон, затискаючи клавішу живлення на 10-15 секунд.
  2. Одночасно затискаємо клавіші живлення та зменшення гучності. Зробити це можна і однією рукою, але ми радимо використовувати обидві. Бували випадки, коли через необережність люди кидали пристрій, намагаючись натискати на обидві кнопки пальцями однієї руки.
  3. Чекаємо появи логотипу виробника, і через кілька секунд потрапляємо в режим Recovery.
  4. Оперуючи кнопками зменшення та збільшення гучності, вибираємо пункт «Wipe Data». Він має на увазі видалення всіх даних і налаштувань з телефону. Таким чином, хоч би якою була програмна проблема, швидше за все, ви усунете її.
  5. Система перепитає, чи дійсно ви згодні на видалення всіх даних. Чи підтверджуєте дії і чекаєте близько хвилини. Далі погоджуєтеся на перезавантаження пристрій і чекаєте, поки відбудеться завантаження оновленого програмного забезпечення.

Далі погоджуєтеся на перезавантаження пристрій і чекаєте, поки відбудеться завантаження оновленого програмного забезпечення

Якщо все системи запускаються нормально, і телефон функціонує так само, як працював до виникнення проблем, то вітаємо - ви знайшли відносно простий і безболісний спосіб вирішення питання. Якщо раніше не включається телефон, або завантаження не йде далі заставки, залишається вдатися до третього способу.

Варіант №3. перепрошивка

Третій спосіб є найбільш радикальним, але їм неодмінно варто скористатися, якщо телефон раптом вимкнувся, не включається або зависає. Діємо за простою логікою - якщо систему не можна відновити, то її слід замінити. У випадку з комп'ютерами і ноутбуками ми зазвичай перевстановлюємо операційну систему, а для телефонів працює зміна прошивки.

Офіційна прошивка A319_ROW_DS_S318_150615 для Recovery (zip 898МБ)

Для початку завантажуємо прошивку на комп'ютер, а потім скидаємо її на карту пам'яті, встановлену в телефоні. Гойдається прошивка архівом, і витягувати файли з нього не потрібно. Кидаємо на карту саме в такому вигляді.

Тепер переходимо в Recovery точно таким же чином, як в попередньому випадку, тобто, затискаючи кнопки харчування і гучності. Якщо на карті пам'яті є файли, то система пізнає їх, запропонувавши вам наступний пункт: install zip from sdcard. Якраз він і потрібен, якщо телефон вимикається і нам потрібно змінити прошивку. Підтверджуємо дії, починаючи завантаження файлу.

Зазвичай перепрошивка займає кілька хвилин. Не лякайтеся, якщо в ході її телефон відключився - це цілком нормально. Він може перезавантажуватися, і неодноразово. І це не є приводом для занепокоєння.

Після кількох перезавантажень система включиться, і, швидше за все, ви вже не побачите зависань і гальм. Це означає, що проблема залишилася в минулому, і тепер ви знаєте, як включити телефон, який почав гальмувати, або не включається.

Багатьох турбує питання: що робити, якщо А319 не включається?
І як бути, якщо Леново А319 не включається і завис на заставці?
Ви пробували перезавантажити пристрій, але це не допомогло?