Донецкий техникум промышленной автоматики

Текст на головній і банер на інших сторінках в WordPress

Привіт читачі блогу! Тільки по одній назві цієї статті не всі зможуть одразу зрозуміти, про що я хочу сьогодні розповісти. Для цього потрібно прочитати хоча б кілька абзаців тексту нижче.

Всі блогери, які поставили собі за мету вивести який-небудь об'єкт, наприклад, текст на головній сторінці в шапці блогу WordPress або зображення, з легкістю знайдуть в Інтернеті безліч інструкцій про те, як це реалізувати.

Особисто я на своєму блозі зробив висновок тексту в шапці тільки на головній сторінці за допомогою ось такого коду.

<? Php if ((is_front_page ()) and (! Is_paged ())) {?> <? Php}?>

Не питайте, чому в шапці - так треба! Код був проведено успішно, текст відображається правильно і в потрібному місці. Ось результат.

Ось результат

Але, якщо обмежитися тільки цим кодом, тоді на всіх інших сторінках сайту, крім головної, в хедері залишиться порожнє місце. І ось, захотів я на цьому порожньому місці відображати банер. Програміст з мене не дуже який і реалізувати цю задумку самостійно я, природно, не зміг. Довелося звертатися до фахівців на форумі:

http://mywordpress.ru/

(Окрема подяка BizWebmaster і Ю.Б.) які і підказали правильне рішення. Сьогодні я спробую розповісти і показати на скріншотах, як була реалізована ця задача у мене на ресурсі.

Може, у когось з вас і виникне необхідність зробити що-небудь подібне в майбутньому, тому приступимо. До доопрацювання коду було ось так:

 • текст в шапці на головній сторінці;

текст в шапці на головній сторінці;

 • порожнє місце на всіх інших сторінках блогу.

порожнє місце на всіх інших сторінках блогу

Після доопрацювання коду стало ось так:

 • текст в шапці на головній сторінці;

текст в шапці на головній сторінці;

 • банер на всіх інших сторінках сайту.

банер на всіх інших сторінках сайту

Тепер приступимо до самої реалізації задуманого. Заходимо в Панель адміністратора WordPress і відкриваємо для редагування сторінку "header.php".

php

Вибираємо місце після тега <body>, куди і вставляємо наступний код.

<Div id = "text_header"> &lt;? Php if ((is_front_page ()) and (! Is_paged ())) {?> Тут вставляємо текст або код, який відображається на головній сторінці (у мене просто текст). &lt;? Php} else {?> Тут вставляємо текст або код, який відображається на інших сторінках (у мене код банера). &lt;? Php}?> </ Div>

Спробую пояснити (хоч я і не фахівець):

 • <Div id = "text_header"> - початок блоку з ідентифікатором "text_header" служить для додання стилю об'єкту в таблиці стилів;
 • &lt;? Php if ((is_front_page ()) and (! Is_paged ())) {?> - служить для виведення тексту або коду на головній сторінці;
 • &lt;? Php} else {?> - служить для виведення тексту або коду на всіх інших сторінках;
 • </ Div> - кінець блоку.

Далі необхідно тег <body> замінити на такий.

<Body &lt;? Php body_class (); ? >>

>>

Тепер переходимо в таблицю стилів, де задаємо стилі для об'єктів.

Стиль для банера.

#text_header {left: 550px; position: absolute; right: 9px; text-align: right; top: 55px; }

Стиль для тексту.

body.home #text_header {color: #FFFFFF; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 9px; left: 550px; position: absolute; right: 9px; text-align: justify; text-shadow: 1px 1px 1px black, 0 0 1em black; top: 36px; }

home #text_header {color: #FFFFFF; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 9px; left: 550px; position: absolute; right: 9px; text-align: justify; text-shadow: 1px 1px 1px black, 0 0 1em black; top: 36px; }

Стилі і ідентифікатори, звичайно ж, міняєте на свої. Дякую за увагу! Якщо хтось із Вас розбирається в цій темі більше мене і зможе щось додати в код (поліпшити його або зробити виправлення), прошу в коментарі!

Lt;?
Php if ((is_front_page ()) and (! Is_paged ())) {?
Php}?
Php if ((is_front_page ()) and (! Is_paged ())) {?
Lt;?
Php} else {?
Lt;?
Php}?
Php if ((is_front_page ()) and (! Is_paged ())) {?
Php} else {?