Донецкий техникум промышленной автоматики

TeamViewer.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з TeamViewer.exe
  2. Інформація про фото TeamViewer.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з TeamViewer
  5. TeamViewer сканер

TeamViewer.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є TeamViewer.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з TeamViewer.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму TeamViewer Remote Control Application. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи TeamViewer.exe.

Інформація про фото TeamViewer.exe

процес TeamViewer Remote Control Application належить програмі TeamViewer (Версія 7, 6, 5, 7 Host) від TeamViewer GmbH (Www.teamviewer.com).

Опис: TeamViewer.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл TeamViewer.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 13,179,660 байт (76% всіх випадків), 9,873,320 байт і ще 15 варіанта . Опис: TeamViewer
Сертифіковане надійною компанією. Це не файл Windows. Це файл, підписаний Verisign. У процесу немає видимого вікна. Може змінювати поведінку інших програм або маніпулювати іншими програмами. TeamViewer.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 38% небезпеки.
Ви можете видалити програму TeamViewer 11 або TeamViewer 10, або попросити постачальника програмного забезпечення про підтримку. Натисніть на TeamViewer 11 або TeamViewer 10 в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з TeamViewer.exe

Якщо TeamViewer.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 14% небезпеки. Розмір файлу 2,350,888 байт (50% всіх випадків) або 13,179,660 байт. У процесу є видиме вікно. Це файл, підписаний Verisign. Сертифіковане надійною компанією. Це не системний процес Windows. TeamViewer.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки.
Ви можете видалити програму TeamViewer, або попросити постачальника програмного забезпечення про підтримку. Натисніть на TeamViewer в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як TeamViewer.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл TeamViewer.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

у мя комп зламали за допомогою цієї програми !!!
Смертник Качай з офіційного сайту глупень! Програма в декількох країнах себе зарекомендувала і це відмінний інструмент для підтримки клієнтів. (додаткова інформація)
Vitokhv ПЗМ установці або запуску цієї програми, устанавлівется модуль-жучок, котрий сканує м передає дані в зовнішній світ! Засік на своєму ПК!
Володимир

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото TeamViewer.exe: - на основі 3 голосів з 3 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як нейтральний. 2 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з TeamViewer

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з TeamViewer. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу TeamViewer.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

TeamViewer сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.