Донецкий техникум промышленной автоматики

Тарифи PEOPLEnet (Піплнет). Підключити безлімітний 3G Інтернет Харків

  • Завантажуйте, розміщуйте, переглядайте файли будь-якої ваги без обмежень! 100 Мб щоденного трафіку. Сплачуйте інтернет, тільки якщо користуєтеся! Більше не потрібно шукати громадські Wi-Fi-зони. Отримуйте необмежений доступ на своєму пристрої до будь-якого контенту завжди і всюди з кращими тарифами для використання 3G інтернету.

  • Супер 3G Свобода - спеціальна лінійка тарифних планів для користувачів планшетів. Тарифний план "3G Свобода" - 1000 МБ кожен місяць для комфортного інтернет-серфінгу, розваг і роботи.

  • Тарифний план «Безліміт L» - 10000 мегабайт щомісяця для роботи з будь-яким контентом в відсутності проводового інтернет-доступу! Вчіться і працюйте, без прив'язки до офісу або будинку, в місті і далеко за його межами, на найширшій території покриття 3G в Україні!

  • Тарифний план «Супер Безліміт +» з необмеженим трафіком і на максимальній швидкості. Найвигідніший інтернет-тариф для домашнього використання у віддалених населених пунктах. Комфортний інтернет-серфінг і завантаження будь-якого контенту на швидкості до 3,1 Мбіт / с.

  • Тарифний план «Cупер Безліміт» - безліміт на кожен день для одного або декількох пристроїв (планшета, смартфона, ноутбука). Найвигідніший інтернет-тариф для домашнього використання у віддалених населених пунктах. Комфортний інтернет-серфінг і завантаження будь-якого контенту на швидкості до до 3,1 Мбіт / с.