Донецкий техникум промышленной автоматики

Тарифи МТС на 2019 рік

 1. Тариф Smart mini
 2. тариф Smart
 3. Тариф Smart Безлімітіще
 4. Тариф Smart Nonstop
 5. Тариф Smart +
 6. Тариф Smart Top
 7. Найвигідніший безлімітний тариф МТС
 8. тариф Ultra
 9. Тарифи MTS без абонентської плати
 10. Тариф Red Energy
 11. Вигідний тариф МТС з посекундної оплатою!
 12. тариф посекундно
 13. Кращий тариф МТС для інтернету
 14. Тариф Коннект-4
 15. Відео: вибір тарифу МТС в 2019 році під ваші потреби

Основний лінійкою тарифів MTS залишається Смарт. Дані тарифи завоювали свою популярність такими якостями як зручна оплата, гнучке налаштування пакетів під потрібні обсяги послуг, багатство сервісу. Зручна оплата реалізується через помісячну абонентську передоплату - один раз через особистий кабінет МТС заплатив, і місяць спокійно дзвониш, користуєшся інтернетом, відсилаєш смс. Гнучка настройка пакетів послуг можлива через підключення різних подтаріфов Смарт (Смарт Міні, Смарт, Смарт Безлімітіще, Смарт Нонстоп, Смарт Плюс і Смарт Топ) які відрізняються між собою обсягом послуг. Багатство сервісу - це перш за все широкий комплекс доступних в рамках тарифу послуг - це і інтернет, і смс, звичайні дзвінки як в рамках оператора, так і на номери інших операторів.

Тариф Smart mini

На цьому тарифному плані нам пропонують безлімітні дзвінки та один гігабайт інтернету. Абонентська плата становить триста рублів при федеральному номері, і вісімсот рублів, якщо ви хочете міський номер.

У щомісячну оплату включено:

 • Один гігабайт інтернету.
 • Безлімітні дзвінки на всі номери оператора в домашній мережі.
 • Двісті п'ятдесят хвилин для всіх операторів домашнього регіону і для МТС РФ.
 • Для абонентів своєї мережі двісті п'ятдесят SMS.

Дзвінки на всій території регіону, для абонентів оператора - безкоштовно. На інші оператори два рубля. При дзвінках на території Російської Федерації, якщо дзвонити на МТС, і безкоштовні хвилини у вас витрачені, то складе два рубля. Для інших операторів чотирнадцять рублів. Після використання SMS пакета, вартість повідомлень складе півтора рубля.

тариф Smart

Для даного тарифу надають три гігабайти інтернету і безлімітні дзвінки на номери оператора - по території РФ. Щомісячна абонентська плата для федерального номера становить п'ятсот п'ятдесят рублів. При міському номері одне тисяча п'ятдесят карбованців.

У щомісячну оплату включені наступні опції:

 1. Три гігабайти інтернету.
 2. Нелімітовані виклики на номери VNC РФ.
 3. Шістсот хвилин на всі мережі на території регіону і МТС РФ.
 4. Шістсот SMS.
 5. Даний тариф діє на території РФ

Дзвінки всередині мережі на території регіону і по всій РФ - безкоштовно. Якщо дзвонити на інші оператори домашнього регіону - два рубля. При дзвінках на інших операторів на території Росії - п'ять рублів. При використанні всіх повідомлень пакета, ціна їх складе півтора рубля. Більш детальну інформацію ви зможете отримати у контактному центрі - дивіться про те як зателефонувати оператору мтс з мобільного безкоштовно .

Тариф Smart Безлімітіще

Нелімітовані дзвінки на МТС РФ і інтернет. Надається всього за дев'ятнадцять рублів на добу. Абонентська плата за тарифом для федеральних номерів складає в перший місяць - дванадцять рублів дев'яносто копійок. З другого дев'ятнадцять рублів. Для власників міського номера, додатково стягується плата в розмірі трьохсот чотирьох рублів вісімдесяти копійок в місяць.

В абонентську плату включено:

 • Нелімітовані дзвінки та інтернет.
 • Двісті хвилин для всіх мереж всередині регіону та МТС РФ.
 • Двісті SMS для всіх абонентів всередині свого регіону.
 • Дія тарифу поширюється по всій території РФ.

У домашньому регіоні, після закінчення пакета повідомлень, вартість SMS дорівнює півтора рубля. Дзвінки на інших операторів усередині регіону два рубля, а по РФ п'ять рублів.

Тариф Smart Nonstop

Особливістю тарифу є те, що за абонентську плату, ви отримуєте безлімітний інтернет і дзвінки на оператора МТС РФ. Оплата в місяць для федеральних номерів складає п'ятсот рублів, а для міських - одна тисяча рублів.

Що входить в пакет послуг:

 • Вночі інтернет-безлімітний. Днем дається десять гігабайт.
 • На МТС РФ всі вихідні дзвінки Нелімітірованность.
 • Дається чотириста хвилин, для дзвінків на будь-які номери своєї мережі.
 • Чотириста повідомлень на території свого регіону.

Всі інші дзвінки та повідомлення, при закінченні пакета, оплачуються за стандартною тарифікації.

Це корисно: Забули який тариф у вас встановлений? Інструкція: Як швидко визначити свій тариф MTS

Тариф Smart +

На даному тарифі надається безлімітний інтернет і дзвінки на номери оператора по РФ. Абонентська плата стягується кожного тижня і дорівнює 250 рублів за федеральний номер і 554,80 рублів для власників міських номерів.

Послуги, що входять в пакет:

 • Нелімітовані дзвінки та інтернет.
 • Триста п'ятдесят повідомлень і хвилин в тиждень на всі мережі свого регіону.

Після завершення безкоштовних хвилин і повідомлення оплата проводиться за стандартною тарифікації.

Тариф Smart Top

У тарифний план входить 15 гігабайт інтернету і безлімітні дзвінки на номери оператора по РФ. Абонентська плата для федерального номера становить 1600 рублів, для власників міського номера 2000 рублів.

У пакет послуг тарифу включено такі опції:

 • П'ятнадцять гігабайт інтернету.
 • Всі дзвінки на МТС РФ Нелімітірованность.
 • Три тисячі хвилин на всі дзвінки операторам РФ.
 • Три тисячі SMS для абонентів в своєму регіоні.

Після закінчення хвилин і повідомлень в пакеті, тарифікація проводиться, за стандартними розрахунками.

Найвигідніший безлімітний тариф МТС

Для громадян яких не утрудняють кошти був розроблений спеціальний тариф з максимальними обсягами всіх послуг. Вашій увазі кращий універсальний тариф МТС в 2019 році - Ультра (Ultra)

тариф Ultra

Вільне спілкування в домашній мережі та в поїздках по РФ. Підключаючи цей тариф, ви зможете вибрати «красивий номер», який легко запам'ятовується. Абонентська плата при федеральному номері на тарифі становитиме 2700 рублів. При міському номері 3200 рублів.

Що включено в тариф:

 • 20 гігабайт інтернету по всій Росії і вдома.
 • Безлімітні дзвінки по всій РФ і в своєму регіоні.
 • П'ять тисяч хвилин і SMS по всій РФ.

Після закінчення хвилин і повідомлень згідно з пакетом, тарифікація складе - У своєму регіоні півтора рубля, а по РФ 3 рубля.

Тарифи MTS без абонентської плати

Не всім до вподоби абонентський формат оплати за пакети послуг. На цей випадок у МТС є два тарифи з принципово іншою системою оплати - щохвилинної і посекундної! Ці тарифи мимоволі можуть викликати ностальгію, адже колись - на зорі становлення мобільного зв'язку був саме такий формат оплати. Проте і зараз - в 2019 році такими тарифами можна користуватися.

Тариф Red Energy

Тариф Red Energy

Тарифний план унікальний тим, що всі вихідні дзвінки за однією ціною 1,6 рублів за хвилину, в домашній мережі МТС. Підключений пакет безкоштовних SMS, безкоштовний інтернет. Ще цей тариф може цілком стати дитячим. Можна підключити пакет «Дитячий».

Вигідний тариф МТС з посекундної оплатою!

Компанія знає що деяким людям важливий точний контроль за своїми дзвінками і витратами на них, тому був спеціально розроблений тариф посекундно, який дозволить клієнтам точно - аж до секунди контролювати свої дзвінки. Тариф також має вільну, безабонентскую форму оплати.

тариф посекундно

тариф посекундно

Для тих хто любить щоб все було з точністю до секунди! На цьому тарифному плані ціна не округляється до хвилин. Вартість однієї секунди - всього 5 копійок. Але при перерахунку на хвилини, виходить не так дешево. Тариф користується попитом через можливість підключити додаткові опції - «Скрізь як вдома», «Безлімітні дзвінки». На тарифі немає абонентської плати. Але SMS в домашній мережі стоять 2 рубля.
Оператор МТС пропонує безліч тарифних планів і опцій до них, тому ви легко зможете вибрати саме те, що потрібно вам.

Кращий тариф МТС для інтернету

Якщо вам потрібен тільки інтернет - Тариф Коннект-4 створено саме для Вас! Оператор створив цей тариф щоб клієнти могли платити тільки за ті послуги, які дійсно важливі, щоб не переплачувати за набір додаткових послуг якими вони не користуєтеся.

Це корисно: Як дізнатися залишок інтернет трафіку на MTS

Тариф Коннект-4

Цей тариф підійде тим, хто майже не розмовляє по телефону, але активно користується інтернетом. Підключивши цей тариф, ви зможете користуватися інтернетом набагато вигідніше.

Важливо: Підключення одного лише пакету не дасть вам великих можливостей, необхідно вибрати одну з опцій:

 • Інтернет на добу.
 • Інтернет Міні.
 • Інтернет Максі.
 • Або інтернет Vip.

Кожна опція дозволяє вам вибрати інтернет, який зручний саме вам.

Відео: вибір тарифу МТС в 2019 році під ваші потреби

https://www.youtube.com/watch?v=AfjfA4xC5lg

Це корисно: Забули який тариф у вас встановлений?
Com/watch?