Донецкий техникум промышленной автоматики

Тарифи Мегафон поволжя в 2019 році: з інтернетом для телефону і без абонентської плати |

 1. Тарифна лінійка Включайся!
 2. тарифікація дзвінків
 3. Інтернет
 4. Як дізнатися свій тариф на Мегафоні Поволжі?
 5. Решта варіантів тарифікації

Росія - величезна країна, що має безліч сильно розрізняються регіонів. І мобільні оператори розуміють, що ці регіони не можна і неможливо оцінювати однаково. Щоб абоненти могли користуватися дійсно вигідними тарифами, вони зобов'язані змінюватися, в залежності від області дії. Тим, хто проживає в околицях нижньої і середньої Волги, слід вивчити тарифи Мегафон Поволжі 2019. Це допоможе місцевим абонентам отримати всю необхідну інформацію про діючу тарифікації і нових пропозиціях стільникової компанії. А, знаючи існуючі розцінки і умови, перейти на найбільш вигідний тарифний план буде нескладно.

Тарифна лінійка Включайся!

Найбільш свіжим і актуальним пропозицією стільникового оператора в 2019 році є лінійка тарифних планів Включайся Найбільш свіжим і актуальним пропозицією стільникового оператора в 2019 році є лінійка тарифних планів Включайся. Клієнтам пропонується використовувати заздалегідь обрані пакети хвилин, смс та інтернет-трафіку. Головною особливістю тарифу став безлімітний доступ до деяких сайтів і онлайн-сервісів. Залежно від підключених умов користувачі здатні без обмежень сидіти в соціальних мережах, слухати музику, користуватися мессенджерами. Клієнти Мегафон Поволжі зможуть підключити наступні варіації лінійки Включайся:

 • спілкуйся;
 • Дивись;
 • говори;
 • Слухай;
 • Преміум;
 • Пиши.

Слід зазначити, що кожен вказаний варіант вимагає внесення щомісячної абонентської плати в розмірі від 200 до 1800 рублів.

тарифікація дзвінків

Окрема, масштабна частина пропозицій мобільної компанії - тарифні плани для здійснення дзвінків Окрема, масштабна частина пропозицій мобільної компанії - тарифні плани для здійснення дзвінків. В даному випадку клієнтам пропонуються наступні діючі в Мегафон Поволжі тарифи:

 1. Переходь на нуль;
 2. Теплий прийом;
 3. Все просто;
 4. Hello.

Головний плюс першого - безкоштовні дзвінки всередині мережі в межах домашнього регіону. Основне призначення другого - дзвінки в ближнє зарубіжжя і найбільш популярні курортні країни. У третьому використовується посекундна тарифікація, але відсутні відмінності між розмовами з абонентами різних компаній і всередині мережі. Четвертий розроблений для відвідуючих Росію іноземців.

Велика частина перерахованої тарифікації без абонплати, але є окремі пропозиції, де наявність подібних внесків необхідно.

Інтернет

Розробляючи тарифи з інтернетом , Стільниковий оператор пішов особливим шляхом. Він створив 2 головних, базових тарифу, до яких можна підключати масу додаткових пакетів на вибір користувача. У число базових увійшли:

 • Мегайон-онлайн для телефону;
 • Інтернет без турбот для різноманітних планшетів.

Якщо наявні на них умови не підходять або потрібно додати вихід в мережу до інших тарифних планів, слід активувати опцію інтернет: Якщо наявні на них умови не підходять або потрібно додати вихід в мережу до інших тарифних планів, слід активувати опцію інтернет:

 1. S;
 2. M;
 3. L;
 4. XS;
 5. XL.

Дані варіанти відрізняються вартістю і обсягом доступного інтернет трафіку. При цьому найбільш масштабні і дорогі пропозиції передбачають поділ гігабайт між вдень і вночі (з години до сьомої ранку). Слід враховувати це при підключенні, щоб пізніше не опинитися в досить неприємною і образливою ситуації.

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні Поволжі?

Якщо тарифний план підключався вкрай давно і вже забутий, уточнити його назву можна масою різних способів:

 • завітавши до офісу мобільного компанії;
 • набравши на телефоні * 105 # і пішовши отриманих інструкцій;
 • набравши спеціальну команду * 105 * 3 * 1 # або * 105 * 1 * 2 * 1 #;
 • зателефонувавши в контактний центр за сервісним номером 88005500500;
 • відвідавши особистий кабінет на офіційному сайті.

Найбільш зручний останній підхід, оскільки він дозволяє не тільки уточнити використовувану і тарифікацію, а й отримати додаткову інформацію про підключені послуги та балансі. Ще одним дуже важливим плюсом даного методу є можливість швидко змінити умови підключення, скориставшись можливостями особистого кабінету.

Отримати відомості, що цікавлять через смс поки неможливо, тому слід вибирати з наявних варіантів. Кожен з них обов'язково допоможе отримати необхідну інформацію і розібратися в діючих розцінках.

Решта варіантів тарифікації

Крім перерахованих діючих і нових тарифів Мегафон Поволжі в 2019 році, існують і ряд інших тарифних планів, якими користуються клієнти компанії. Їх головна особливість полягає тому, що вони вже відправлені в архів і стали недоступні для підключення. Ними можуть користуватися тільки ті, хто встиг підключитися раніше і тепер не збирається відмовлятися від вподобаних умов.

Але слід пам'ятати, що навіть перенесення в архів не позбавив дані плани від модернізації. Стільниковий оператор поступово вносить в них зміни, що дозволяють йому підлаштовувати їх під існуючі вимоги сучасності і тенденції.

Остання модернізація сталася 1 серпня поточного року. Вона привела до підвищення розцінок і збільшення наданого користувачам інтернет-трафіку. Окремі тарифи отримали додаткові нововведення, які зробили їх свіже і актуальніше.

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні Поволжі?