Донецкий техникум промышленной автоматики

Тарифи Інтертелеком - 2019 - 3G по всій Україні

 1. Безлімітні тарифні плани Інтертелеком:
 2. Тарифні плани з оплатою за фактом використання:
 3. Найвигідніші тарифи 3G в Україні від Інтертелеком!
 4. CDMA EVDO технологія
 5. Тарифи на 3G Інтертелеком для інтернет абонентів !!!
 6. Мінімум обмежень в тарифній лінійці Інтертелеком 3G!

Тарифні плани оператора Інтертелеком можна розділити на кілька категорій, в кожній з яких користувач може підібрати оптимальний

Тарифні плани оператора Інтертелеком можна розділити на кілька категорій, в кожній з яких користувач може підібрати оптимальний. Основне поділ полягає в типі і порядку оплати за надані пакети послуг, такі як оплата за денна, простіше кажучи по факту використання послуги та пакети з обов'язковою щомісячною абонентською платою. І ті й інші хороші для певних завдань і категорій користувачів.

 • Наприклад, тим кому доступ до 3G Інтернету потрібен в дорозі і не регулярно, можуть використовувати тариф "День за 5", або "День за 10", де все одно буде оплачуватися тільки в той день коли відбувається підключення до мережі інтернет.
 • Для тих же кому інтернет потрібен щодня, але в невеликих обсягах, можуть звернути увагу на тарифну лінійку для планшетів і смартфонів, де абонентська плата хоч і щомісячна, але дуже невелика (від 44 грн. На місяць).
 • І природно, ті користувачі яким доступ до інтернету необхідний регулярно і у великих обсягах, можуть підібрати собі оптимальний тариф з розділу безлімітних тарифів.

Якщо Ви ще не впевнені і сумніваєтеся в тарифі який необхідний саме Вам, рекомендуємо звернутися до наших менеджерів і ми обов'язково підберемо тариф саме для Вас.

Безлімітні тарифні плани Інтертелеком:

Тарифний планБезліміт 44Безліміт 111Безліміт 222Початковий аванс при підключенні

44 грн. 111 грн 222 грн. Абонентська плата 44 грн. / Місяць 111 грн. / Місяць 222 грн. / Місяць Кількість МБ трафіку в пакеті 5000 Мб / місяць 1500 МБ / день необмежена Вартість 1 МБ понад наданих у пакеті необмежена на швидкості 128 кб / сек Послуга "Турбо швидкість" для підвищення швидкості до 14.7 Мбіт / с 0 грн. / Місяць 0 грн / місяць 0 грн / місяць Детальна інформація про тариф Детальніше Детальніше Детальніше

Тарифні плани з оплатою за фактом використання:

Тарифний планДень за 10Стартовий пакет "Інтернет"Перший аванс при підключенні (вартість підключення)

0 грн 35 грн (ціна пакета) Абонентська плата 10 грн. / День 44/111/222 * Кількість МБ трафіку в пакеті 5000 Мб / день залежить від обраного тарифного плану Вартість 1 МБ понад наданих у пакеті необмежена на швидкості до 128 Кбіт / сек 0,02 / 0,02 / необмежена Послуга "Турбо швидкість "для підвищення швидкості до 14.7 Мбіт / с безкоштовно безкоштовно Детальна інформація про тариф Детальніше Детальніше

* При активації стартового пакета необхідно вибрати один з представлених тарифних планів. Умови тарифів аналогічні з лінійкою "Безліміт", крім трафіку який йде понад наданих в тарифі мегабайт. Так на ТП Інтернет 44 та Інтернет 111 кожен мегабайт понад пакету буде коштувати 0.02 грн. Решта умов тарифів без зміни.

Карта покриття Інтертелеком

3G USB модеми для Інтертелеком

Мобільні точки доступу WiFi для Інтертелеком

Антени для Інтертелеком

Найвигідніші тарифи 3G в Україні від Інтертелеком!

Компанія «Інтертелеком» в області 3G мобільних комунікаційних технологій займає лідируючі позиції на тлі інших українських операторів. І це заслужене першість, оскільки провайдер має обширнейшее покриття територій нашої країни.

3G інтернет Інтертелеком в Україні успішний завдяки вигідним тарифам та якісному підходу до вирішення технологічних задач для безперебійного постачання українців зв'язком СDMA стандарту.

CDMA EVDO технологія

Для абонентів CDMA EVDO під бездротовий інтернет від Інтертелеком виділяється більш широка смуга частот. Канали розподіляються динамічно, і за рахунок цього оптимізується прийом-передача даних. Базові станції оператора володіють великою ємністю, широким радіусом дії, стійкі до перевантажень і швидко адаптуються під певні завдання.

З 2011 року в технології СDMA EVDO, в мережі Інтертелеком 3G, відбулися революційні зміни, до протоколу передачі-даних EVDO Rev.A додався сучасніший протокол EVDO Rev.B. Мережі існують паралельно, абоненти продовжують користуватися набутим раніше обладнанням. А для підключення до EVDO Rev.B потрібна наявність технічно відповідних модемів і роутерів. Нововведення дає підвищену швидкість до 14,7 Мбіт / с, на відміну від EVDO Rev.A з максимальною до 3,1 Мбіт / с.

Тарифи на 3G Інтертелеком для інтернет абонентів !!!

Тарифи на інтернет від Інтертелеком пропонуються в надзвичайно великому асортименті, для задоволення потреб і переваг будь-якого кола споживачів. Кого-то цікавить непостійний і недорогий доступ в інтернет, кому-то необхідно багато трафіку для безперебійної роботи в мережі, а для кого-то кращим рішенням стане безлімітний пакет послуг. Для будь-якого абонента знайдеться щось підходяще, а на додачу:

 • найширше в Україні покриття 3G;
 • підвищена швидкість інтернету;
 • високоякісне обслуговування;
 • добротне обладнання.

Мінімум обмежень в тарифній лінійці Інтертелеком 3G!

Вигода більшості тарифів 3G від Інтертелеком в їх безлімітний.

Провайдер забезпечує своїх користувачів швидкісним інтернетом щодня, в будь-якому місці, необмежено.

Хочете турбо швидкість - отримуйте її! Бажаєте оплачувати тільки в дні, коли ви користуєтесь інтернетом - без проблем! Любіть борознити інтернет-простори вночі - завжди будь ласка, ще й за вигідною ціною! Потрібен статистичний IP адреса - буде виконано!

Детально вивчайте 3G інтернет-тарифи Інтертелеком на нашому сайті! Беріть участь в акціях, які постійно проводить провайдер. Чи не відставайте від життя, будьте завжди на зв'язку з вигодою для себе! А завдання компанії AiZone своєчасно інформувати Вас про будь-які зміни тарифів, про акції компанії і поставляти до ваших осель тільки саме якісні послуги та обладнання для найкращого прийому, кращого в Україні інтернету!

AiZone - магазин бездротового обладнання © 2019