Донецкий техникум промышленной автоматики

Тарифи для МТС для модему - як вибрати оптимальний план?

 1. Модем - що це таке і як його налаштувати?
 2. Модем - вигідні тарифи на МТС
 3. Інтернет ВІП
 4. Інші опції

Сьогодні використання інтернету повсюдно є не просто примхою, а справжньою необхідністю

Сьогодні використання інтернету повсюдно є не просто примхою, а справжньою необхідністю. Доступ в мережу дозволяє вирішувати ділові питання, знайомитися з навчальними матеріалами, обмінюватися інформацією і просто проводити дозвілля. Тарифи МТС пропонують використання usb модему для комп'ютера або планшета, щоб завжди залишатися на зв'язку із зовнішнім світом і користуватися можливостями інтернету. Розглянемо, який тариф найвигідніший і як його підключити?

Модем - що це таке і як його налаштувати?

Інтернет модем являє собою пристрій для мобільних цілей, яке підключається через USB порт. Зовні пристрій є схожим зі звичайною флешкою. Як правило, модем МТС призначений для ноутбука і планшета. Дані девайси діляться на два типи.

Перший надає доступ в інтернет використовуваному пристрою. Другий же дає можливість роздавати Wi-fi на інші комп'ютери, планшети і телефони. Відповідно в даному випадку необхідно вибирати інтернет для мтс для модему на безлімітного основі або з великою кількістю доступних Гб.

Особливості підключення та налаштування девайса:

 • модем 4g дуже простий в установці. Для початку роботи необхідно вставити пристрій у відповідний порт комп'ютера;
 • на робочому столі з'явиться установче вікно, необхідно вибрати кнопку «запустити»;
 • підключити інтернет на МТС необхідно кліком миші по ярлику 3g модем, який встановлюється на робочий стіл.

Це важливо: якщо після клацання на ярлик з'єднання МТС інтернет не встановлюється, то необхідно звернутися до фахівців. Проблема полягає в самому модемі, коли він не працює на всіх пристроях. Тому його необхідно перевірити на сторонньої техніці. Якщо ж девайс не функціонує тільки на одному ноутбуці, то проблема в самій техніці.

Модем - вигідні тарифи на МТС

Тарифні плани для 4g є досить різноманітними, завдяки чому користувач може вибрати оптимальний для себе формат. Одним з популярних планів є «міні» - найбільш бюджетний і обмежений по трафіку тариф. Провайдер надає 7 Гб користувачам, які нараховуються раз на місяць після списання абонентської плати.

Вартість тарифів на модем МТС може варіюватися в залежності від регіону. Наприклад, в Москві і області ціна складе 500 рублів. Для активації обраного тарифу необхідно відвідати персональний кабінет на сайті або набрати комбінацію * 160 #.

МТС тарифи пропонують і більш об'ємні по трафіку пакети - «максі». На 4g модем нараховується 15 Гб, чого цілком вистачить для повноцінного користування інтернетом протягом місяця. Перевагою тарифу є те, що користувачі можуть заходити в мережу без обмеження трафіку в нічний час. Для операцій, що вимагають великого списання Гб, краще використовувати не денний час, а нічний.

Тоді Ви можете сміливо переглядати відео і фільми, не побоюючись, що інтернет від МТС закінчиться. Зрозуміло, вартість тарифу на безлімітний інтернет для модему буде трохи вище і складе 800 рублів на місяць для Московського регіону. Підключатися до пакету можна за допомогою персонального кабінету або команди * 161 #.

Підключатися до пакету можна за допомогою персонального кабінету або команди * 161 #

Інтернет ВІП

Найбільш вигідний і повномасштабний для модему мтс тариф. У розпорядження користувачів надходить 30 Гб для денного користування мережею. Вночі в силу вступає тариф на безлімітний інтернет. Даний план є самим об'ємним по трафіку, в зв'язку з чим збільшується і вартість тарифу - 1200 рублів для Московського регіону.

Підключення безліміту відбувається за допомогою персонального кабінету або короткої команди - * 166 #.

Важливо: зверніть увагу, що на Вашому пристрої може працювати тільки один інтернет тариф. При підключенні нового плану, старий тариф буде автоматично деактивовано. Тому виберіть найбільш підходяще з лінійки пропозицію заздалегідь.

Інші опції

Абоненти провайдера можуть підключати на модем і інші опції:

 • «Біт» - тарифний план, який надає користувачеві 75 Мб трафіку щодня. При цьому немає обмеження швидкості. Вартість послуги складе 200 рублів, підключення здійснюється командою * 111 * 252 #. Якщо користувач витратив весь трафік за вказаний період, то швидкість знижується, а доступ в мережу тимчасово призупиняється. Необхідно дочекатися наступного дня для відновлення користування інтернетом. У разі гострої необхідності відвідування мережі можна використовувати тарифи інтернет «Турбо кнопка»;
 • «Супер Біт» - мтс 4g пропонує якісний інет в будь-якій точці країни, тариф вибирають люди, яким необхідно більше доступних Мб. У «Супер Біт» трафік складає 3 Гб. Вартість послуги дорівнює 350 рублям в місяць. Підключення здійснюється за допомогою команди * 111 * 628 #. Так само користувачам доступна «Турбо кнопка» в рамках даної опції;
 • «ТОП» - елітна лінійка тарифів, що пропонують до використання 50 Гб, вартість послуги складе 1600 рублів. Замовлення здійснюється командою * 111 * 387 #;
 • «Преміум» - елітна лінійка тарифів, що пропонують до використання 100 Гб, вартість послуги складе 2400 рублів. Замовлення здійснюється командою * 111 * 372 #.

Замовлення здійснюється командою * 111 * 372 #

Порада: якщо вас цікавить, як дізнатися тариф на МТС або як поміняти тариф, то слід звернутися до співробітників салону провайдера або зателефонувати оператору за номером 0890. Ви отримаєте компетентні відомості щодо мобільних планів, їх підключення, вартості і можливості переходу.

Представлене нижче відео більш детально ознайомить Вас з тонкощами вибору тарифного плану для модему

Модем - що це таке і як його налаштувати?
Розглянемо, який тариф найвигідніший і як його підключити?
Модем - що це таке і як його налаштувати?