Донецкий техникум промышленной автоматики

Тарифи «Білайн» на мобільний зв'язок: розбір польотів

  1. Тарифи «Білайн» без абонентської плати
  2. Пакетні тарифи «Білайн»
  3. Тарифи «Білайн» на мобільний інтернет

Інтернет-проект «Будь мобільним» публікує перелік найбільш затребуваних тарифів 2017 року оператора «Білайн» на Уралі. Зазначені нижче пропозиції підійдуть тим, хто користується послугами голосового зв'язку, відправляє SMS, а також виходить в інтернет зі свого смартфона, планшета, модему або роутера. Інтернет-проект «Будь мобільним» публікує перелік найбільш затребуваних тарифів 2017 року оператора «Білайн» на Уралі

За статистикою за січень 2017 року, кожен абонент оператора «Білайн» на Уралі в місяць викачує і відправляє 1,7 Гбайт інтернет-трафіку, а також здійснює 347 хвилин телефонних дзвінків.

Мобільний інтернет продовжує демонструвати щорічні темпи зростання трафіку. За рік споживання інтернету клієнтами «Білайн» на Уралі збільшилася на 54%. «Все це стало можливо завдяки розвитку мережі і запуском нових територій LTE. Так, ми запустили Удмуртії, Кіровську область, а також істотно розширили географію доступності високошвидкісного мобільного інтернету 4G - наприклад, запустили Нижній Тагіл, Магнітогорськ, Копейськ, Снежинськ і інші населені пункти », - зазначає представник оператора Інна Рибіна.

Тарифи «Білайн» без абонентської плати

id = "sub0">

Спочатку розглянемо тарифи «Білайн» без абонентської плати. Такі пропозиції якнайкраще підходять людям, телефони яких не підтримують мобільний інтернет, або абоненти навмисно не користуються інтернетом, наприклад, з метою економії (діти, бабусі, дідусі, люди похилого віку). Користувачі можуть дзвонити, приймати виклики, а також відправляти і отримувати текстові повідомлення.

На Уралі клієнтам «Білайн» доступний єдиний тариф такого формату - «Секунда». На ньому немає абонентської плати. Тарифікація посекундна. Вихідні дзвінки на номери свого регіону - 1,2 рубля за хвилину (2 копійки за секунду), SMS - 1,5 рубля за повідомлення. Дзвінки на міжмісто - 10 рублів за хвилину (3 рубля на номери «Білайн»), відправка SMS - 2,95 рублів за повідомлення. Мобільний інтернет - 10 рублів за мегабайт.

Варто відзначити, що тариф «Секунда» не підходить для подорожей за межі свого регіону. В цьому випадку починають діяти роумінгові ціни.

Повні параметри тарифу «Білайн» ви можете уточнити на цій сторінці.

Пакетні тарифи «Білайн»

id = "sub1">

Серед актуальних тарифів «Білайн» 2017 року, які діють на території Уралу, варто виділити сім пропозицій - «Ласкаво просимо всім», «Все за 180», «Все за 300», «Все за 500», «Все за 800», «все за 1200» і «Можна все».

Близько 50% клієнтів «Білайн» на Уралі вибрали саме пакетні тарифні плани. З них найбільш затребуваним є «Все за 300» (запущений в червні 2016 року), завдяки в тому числі ще й тому, що має окремий пакет хвилин на інших операторів, їм можна користуватися в поїздках по країні, не побоюючись додаткових списань. У Єкатеринбурзі, наприклад, цим тарифом користується близько 140 тис. Абонентів.

На самому дешевому тарифі «Ласкаво просимо всім» надаються безкоштовні безлімітні дзвінки на номери «Білайн» по всій Росії, а також опція для інтернету «Хайвей 500 Мб», що включає 500 Мбайт інтернет-трафіку в місяць на максимальній швидкості. За місяць з вас будуть списувати близько 100 рублів - 3,3 рубля на добу. Інші дзвінки на номери свого регіону, в тому числі при поїздках по Росії, коштують 1 рубль за хвилину. SMS - 1,5 рубля за повідомлення. Міжміські дзвінки - 10 рублів за хвилину. Варто також відзначити, що в роумінгу без підключення спеціальних послуг ви будете платити навіть за вхідні - по 9,95 рубля за хвилину. Роумінговій націнки немає тільки при дзвінках на номери «Білайн» та інші номери рідного регіону.

На тарифі «Все за 180» абоненту надається пакет 200 хвилин і 200 SMS на номери свого регіону, а також 2 ГБ інтернет-трафіку. Цим пакетом можна користуватися і в поїздах за межі свого регіону. Однак не варто забувати, що в поїздках, дзвінки по регіону перебування коштуватимуть 1,5 рубля. У цьому випадку пакет витрачатися не буде.

Після закінчення пакета дзвінки і SMS будуть тарифікуватися по 1,5 рубля за хвилину і SMS, а в разі мобільного інтернету буде запропоновано підключити новий пакет інтернету. Також варто відзначити, що дзвінки на номери «Білайн» по Росії навіть після вичерпання пакета будуть безкоштовними. Аналогічні умови обслуговування діють і на інших тарифах, за винятком тарифу «# можноВСЁ». Тут дзвінки понад пакет будуть коштувати 3 рубля за хвилину.

Також з особливостей тарифу «# можноВСЁ» варто виділити безлімітний інтернет. Правда, є ряд обмежень. По-перше, сім-карту можна використовувати лише з конкретним смартфоном. Якщо картку вставити, наприклад, в роутер або модем, то інтернет буде обмежений швидкістю 64 Кбіт / с. По-друге, інтернет зі смартфона можна роздавати, тобто не можна використовувати свій телефон в якості точки доступу для інших пристроїв. Про це варто пам'ятати.

ТарифАбонентська платаПакет послуг на місяцьРоумінг Ласкаво просимо всім!

3,3 руб / добу Безліміт на «Білайн», 500 МБ На номера свого регіону роумінгу немає. Всі інші послуги з роумінговій націнкою Все за 180 6 руб / добу 200 хвилин ** і 200 SMS на номери свого регіону, 2 ГБ В межах пакету роумінгу немає Все за 300 10 руб / добу 450 хвилин ** і 450 SMS на номери свого регіону, 3 ГБ В межах пакету роумінгу немає #можна все 15 руб / добу 300 хвилин ** і 300 SMS на всі мережі по Росії, безлімітний інтернет зі смартфона без можливості його роздачі і перегляду торрентів Роумінг на дзвінки і SMS включений в абонентську плату. Інтернет оплачується окремо Все за 500 * 16,67 руб / добу 700 хвилин ** і 700 SMS на номери свого регіону, 5 ГБ В межах пакету роумінгу немає Все за 800 * 26,67 руб / добу 1200 хвилин ** і 1200 SMS на всі мережі по Росії, 8 ГБ В межах пакету роумінгу немає Все за 1200 * 40 руб / добу 2000 хвилин ** і 2000 SMS на всі мережі по Росії, 12 ГБ В межах пакету роумінгу немає

* - пакет послуг можна розділити на три різних номери «Білайн». Вартість послуги 3,33 руб / добу (приблизно 100 рублів на місяць).

** - після вичерпання пакета хвилин дзвінки на номери «Білайн» Росії безкоштовні.

Тарифи «Білайн» на мобільний інтернет

id = "sub2">

Власникам смартфонів, USB-модемів і Wi-Fi роутерів також можуть бути цікаві окремі опції мобільного інтернету, що підключаються до самих різних тарифами. У «Білайн» таких опцій чотири - на 5, 10, 20 і 30 Гбайт інтернет-трафіку. Пакетами можна користуватися як в своєму регіоні підключення, так і по всій Росії (з урахуванням обмежень в деяких містах і регіонах). Інтернет можна роздавати на інші пристрої.

Опція Абонентська плата Пакет послуг на місяць Роумінг Хайвей 5 ГБ 200 руб / місяць 5 Гбайт Вся Росія з обмеженнями * Хайвей 10 ГБ 300 руб / місяць 10 Гбайт Вся Росія з обмеженнями * Хайвей 20 ГБ 450 руб / місяць 20 Гбайт Вся Росія з обмеженнями * Хайвей 30 ГБ 600 руб / місяць 30 Гбайт Вся Росія з обмеженнями *

* - діє в Росії за винятком Камчатського краю, Магаданської області, Чукотського автономного округу, Республіки Саха (Якутія), Таймирського і Долгано-Ненецького муніципальних районів, ЕМО р Норильська і м Ігарки, Республіки Крим та м.Севастополь. У цих регіонах діє помегабайтна оплата.

Крім зазначених опцій можна підключити пакети з безлімітним інтернетом в період з 00:00:00 по 7:59:59. При цьому пакет трафіку буде витрачатися тільки в період з 8 ранку до 12 ночі. В цьому випадку до базової вартості пакета потрібно додати 100 рублів. Тобто «Хайвей 5 ГБ» з нічним безлімітом обійдеться в 300 рублів, а «Хайвей 30 ГБ» - в 700 рублів на місяць.

Після вичерпання передплаченого пакету трафіку до закінчення розрахункового місяця вам за замовчуванням буде підключена послуга «Продовж швидкість» на 1 ГБ за 100 рублів. Правда, станеться це тільки в тому випадку, якщо на вашому рахунку в цей момент буде баланс понад 100 рублів. В іншому випадку вам просто обмежать швидкість до розрахункового місяця до 64 Кбіт / с.

Також варто відзначити спеціальну пропозицію для власників планшетів - тариф «# можноВСЁ.Планшет». Абонентська плата тут становить 450 рублів на місяць. Інтернет надається без обмеження по швидкості і трафіку. Правда, і тут «безліміт» з обмеженнями. По-перше, сім-карту можна використовувати лише в планшеті. Якщо картку встановити в роутер або модем, то інтернет буде обмежений швидкістю 64 Кбіт / с. По-друге, використовувати свій планшет в якості точки доступу для інших пристроїв не вийде.

Натисніть, щоб збільшити

Наведені тарифи актуальні за станом на 25 січня 2017 року для абонентів Єкатеринбурга і Свердловської області, Тюмені і Тюменській області, ХМАО, ЯНАО, Республіки Комі.

Схожі сюжети / 7