Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф Супер МТС: опис, відгуки, підключення

 1. Опис тарифу «Супер МТС»
 2. Вартість послуг зв'язку на тарифі «Супер МТС»
 3. Як підключити тариф Супер МТС
 4. Як відключити тариф «Супер МТС»

Оператор стільникового зв'язку МТС активно просуває  тарифи Смарт  з щодобового і щомісячною платою

Оператор стільникового зв'язку МТС активно просуває тарифи Смарт з щодобового і щомісячною платою. Такі тарифні плани включають пакети хвилин, SMS та інтернет-трафіку. Абонентська плата не завжди зручна, тому багато абонентів віддають перевагу тарифами без абонентської плати.

Якщо ви належите до числа таких абонентів, то рекомендуємо розглянути Тариф Супер МТС. В рамках цього тарифу Ви можете спілкуватися на вигідних умовах з абонентами МТС та інших операторів. Тариф не передбачає абонентської плати, але за багато додаткові послуги зв'язку доводиться платити.

В рамках цього огляду ми докладно розглянемо тариф Супер МТС, характерні йому розцінки, поговоримо про його переваги та недоліки. Також ви зможете почитати відгуки про тариф Супер МТС і поділитися власною думкою з іншими абонентами. Мета даного огляду полягає в тому, щоб ви отримали максимально повне уявлення про тарифний план «Супер МТС». Оператор завжди робить акцент лише на перевагах тарифу, ми ж озвучуємо всі підводні камені і особливості тарифного плану.

Опис тарифу «Супер МТС»

Тарифи МТС з абонентською платою хороші тим, що дозволяють не платити за непотрібні послуги. Наприклад, якщо ви не витрачаєте за місяць доступні вам пакети хвилин, SMS та Інтернету, ніхто не поверне вам гроші, ви в будь-якому випадку заплатите фіксовану абонентську плату. Тариф Супер МТС дозволяє платити тільки за ті послуги, які вам важливі. Якщо ви лише зрідка телефонуйте на номери МТС домашнього регіону, то тарифний план стане для Вас самим вигідним рішенням. З іншого боку, якщо ви активний абонент, то більш вигідним для Вас може виявитися один з тарифів лінійки Smart.

Тариф «Супер МТС» включає:

 • Безкоштовні дзвінки на МТС домашнього регіону (20 хвилин на добу);
 • Безкоштовні дзвінки на номери МТС за межі домашнього регіону (100 хвилин при підключенні опції «Дзвони безкоштовно на МТС Росії 100»);
 • Безкоштовні SMS з опцією «Пакет SMS Smart»;
 • Мобільний інтернет з опцією «Суперб Smart».

Як бачите, без додаткових опцій тариф супер МТС привабливий тільки наявністю можливості безкоштовно дзвонити на номери МТС домашнього регіону, але не більше 20 хвилин на добу. Якщо ви спілкуєтеся більше і не тільки з абонентами домашнього регіону, вам необхідно підключити опцію «Дзвони безкоштовно на МТС Росії 100». Якщо додаткових опцій не підключати, доведеться оплачувати послуги зв'язку разово. Такий підхід може призвести до великих витрат.

Вартість послуг зв'язку на тарифі «Супер МТС»

У своїй рекламі МТС обіцяє безкоштовні дзвінки всередині мережі та вигідні умови спілкування з абонентами інших мереж. Вважаємо, вам можна не розповідати про те, що обіцянки операторів рідко відповідають дійсності. Тариф Супер МТС дійсно буде вигідний вам, якщо ви щодня витрачаєте не більше 20 хвилин на дзвінки всередині мережі та зрідка спілкуєтеся з абонентами інших операторів. Якщо ж вам потрібно набагато більше, будьте готові до додаткових витрат. Ви або будете разово платити за послуги зв'язку, або щодня вносити абонентську плату за додаткові опції. Щоб не розчаруватися в тарифі, необхідно заздалегідь ознайомитися з характерними йому розцінками.

 • Увага
 • При написанні статті використовувалися дані, актуальні для Москви і Підмосков'я. Якщо ви абонент іншого регіону, уточніть інформацію за максимальними розцінками на офіційному сайті МТС.

Тарифу «Супер МТС» без додаткових опцій характерні наступні розцінки:

 • Дзвінки на мобільні телефони МТС і міські номери домашнього регіону 20 хвилин на добу - 0 руб;
 • Дзвінки на мобільні телефони МТС домашнього регіону з 21-ї хвилини на добу - 1,50 руб;
 • Дзвінки на міські номери домашнього регіону з 21-ї хвилини на добу - 2,50 руб;
 • Дзвінки на мобільні телефони МТС за межі домашнього регіону - 5 руб;
 • Дзвінки на номери інших операторів домашнього регіону - 2,50 руб;
 • Дзвінки на номери інших операторів за межі домашнього регіону - 14 руб;
 • 1 Мб інтернет-трафіку - 9,90 руб;
 • Вихідні SMS на номери домашнього регіону - 2 руб;
 • Вихідні SMS абонентам інших регіонів Росії - 3,80 руб.

Маючи уявлення про ціни Ви зможете приблизно порахувати, скільки Ви будете витрачати щомісяця, якщо перейдете на тариф Супер МТС. Якщо витрати занадто великі, то має сенс розглянути тарифний план з абонентською платою, наприклад, тариф Смарт . Можливо, тариф «Супер МТС» буде вигідний для Вас при підключенні додаткових опцій. Пропонуємо Вам ознайомитися з умовами найпоширеніших опцій і характерними цінами.
Додаткові опції для тарифу «Супер МТС»:

 1. Опція «Дзвони безкоштовно на МТС Росії 100». При підключенні опції абонентам надається 100 безкоштовних хвилин на добу на дзвінки абонентам МТС домашнього регіону, а також 100 безкоштовних хвилин на добу на дзвінки абонентам МТС всій Росії. Зрозуміло, опція не безкоштовна. Щодобовий плата - 3,50 руб. Щоб підключити опцію «Дзвони безкоштовно на МТС Росії 100» наберіть на мобільному команду * 868 # або відправте SMS з текстом 868 на номер 111.
 2. Опція «Пакет SMS Smart». Опція дозволяє відправляти SMS на будь-які номери в домашньому регіоні. Використання опції - безкоштовно протягом 15 діб з моменту підключення або переходу на тариф «Супер МТС». Після закінчення 15 діб і до моменту відключення стягується щодобовий плата в розмірі 5 руб. Опція надається автоматично при переході на тариф «Супер МТС». Щоб відключити опцію наберіть на своєму мобільному телефоні * 111 * 9009 #.
 3. Інтернет-опція «Суперб Smart». В рамках опції абоненту надається 3 Гб інтернету на місяць. Перші 15 діб послуга діє безкоштовно, потім слідують щомісячні списання в розмірі 12 рублів. Плата за кожні додаткові 500 Мбайт понад базового ліміту з 31.03.16 - 75 руб.

Тепер Ви можете порахувати, скільки будете витрачати при використанні додаткових опцій. Якщо підключити всі три опції, то щодобовий плата складе 20,50 руб. Це більше 600 рублів на місяць. Найдешевший тариф з абонентською платою смарт міні коштує 200 рублів на місяць для більшості регіонів, при цьому включає безлімітні дзвінки на номери МТС, 150 хвилин на МТС Росії та інші мережі, а також 150 SMS. Вирішуйте самі, який тариф для Вас вільніше, головне заздалегідь все обміркувати, щоб потім знову не вибирати тариф. Нагадаємо, що якщо з моменту останньої зміни тарифного плану пройшло менше місяця, перехід буде платним.

Як підключити тариф Супер МТС

Багатьом абонентам цілком достатньо 20 хвилин в місяць на номери МТС домашнього регіону, а інші послуги зв'язку вони якщо й використовують, то дуже рідко
Багатьом абонентам цілком достатньо 20 хвилин в місяць на номери МТС домашнього регіону, а інші послуги зв'язку вони якщо й використовують, то дуже рідко. Якщо ви належите до числа таких абонентів, тариф «Супер МТС» буде вигідний для Вас і можна сміливо підключати його. Існує кілька способів переходу на тариф і в рамках цього огляду ми розглянемо їх все.

Перейти на тариф «Супер МТС» можна одним з таких способів:

 • Наберіть на своєму телефоні команду: * 888 #;
 • Здійсніть підключення тарифу в особистому кабінеті;
 • Скористайтеся додатком «Мій МТС» ;
 • Зателефонуйте до Центру обслуговування клієнтів за номером 0890 і попросіть допомогти Вам з переходом на тариф Супер МТС;
 • Відвідайте найближчий салон зв'язку МТС і придбайте тарифний план.

Плата за зміну тарифного плану не стягується в разі, якщо з моменту попереднього зміни тарифного плану пройшло більше 1 місяця.

Як відключити тариф «Супер МТС»

З цією статтею Ви ознайомилися вже після того, як перейшли на тариф «Супер МТС»? Досить часто абоненти довіряють рекламі МТС і наспіх підключають той чи інший тарифний план, внаслідок чого, багатьох чекає розчарування. Якщо ви опинилися в такій ситуації і усвідомили, що даний тариф не задовольняє Вашим потребам, то просто змініть тариф, тільки цього разу підходьте до вибору тарифного плану відповідальніше.

Ніяких спеціальних команд для відключення тарифу не передбачено. Тариф відключитися автоматично, коли ви здійсните перехід на новий тариф. Вам потрібно лише вибрати відповідний тарифний план і перейти на нього за допомогою того чи іншого способу, а старий тариф відключиться без вашого втручання.

На цьому ми будемо закінчувати даний огляд. Сподіваємося, ви отримали повне уявлення про тариф «Супер МТС» і тепер зможете вирішити, чи підходить він вам чи ні. Не забувайте залишати відгуки про тариф «Супер МТС», які будуть корисні іншим відвідувачам сайту.