Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф «Smart Безлімітіще»: огляд та відгуки

 1. Тариф «Smart Безлімітіще»: що обіцяє МТС
 2. Тариф «Смарт Безлімітіще»: тестування від telefongid.ru
 3. Підключення тарифу «Smart Безлімітіще»

З 16 травня 2016 року для абонентів МТС став доступний новий тариф «Smart Безлімітіще»

З 16 травня 2016 року для абонентів МТС став доступний новий тариф «Smart Безлімітіще». Тарифний план включає в себе безлімітний інтернет і безлімітні дзвінки на номери МТС всій Росії. Дана пропозиція від МТС стало гідною відповіддю тарифного плану від Білайну «Все за 500» постоплата, яких також передбачає безлімітний інтернет і дзвінки, правда, на певних умовах. Наприклад, безлімітний інтернет, доступний в рамках тарифу «Все за 500» не можна роздати по WI-FI або через послугу «Єдиний інтернет».

Що ж собою являє тариф «Smart Безлімітіще», які йому характерні особливості і підводні камені, про які оператор замовчує? Щоб розібратися у всіх цих моментах ми підключили тариф «Смарт Безлімітіще» і в рамках даного огляду поділимося першими враженнями про тарифний план.

Тариф «Smart Безлімітіще»: що обіцяє МТС

Перш ніж поділитися особистими спостереженнями, розглянемо тариф в тому вигляді, яким його підносить оператор. В цілому, тарифний план «Смарт Безлімітіще» передбачає досить привабливі умови за невелику плату. Особливо раді появі тарифу будуть абоненти, які вже давно мріють про безлімітний інтернет від МТС. Не всі пам'ятають, але безлімітний інтернет в останній раз надавався оператором ще в далекому 2011 році в рамках тарифу «МТС конект VIP».

В тариф «Smart Безлімітіще» включено:

 • Безлімітний інтернет (не можна використовувати в USB-модеми і роутерах);
 • Безлімітні дзвінки на номери МТС всій Росії;
 • 200 хвилин на номери всіх мереж вашого регіону;
 • 200 SMS-повідомлень на номери всіх мереж вашого регіону.

Вартість тарифу «Смарт Безлімітіще»:

 • При переході на тариф плата списується одноразово за перші 30 діб обслуговування в розмірі 387 рублів;
 • Плата за тарифом, в добу (з другого місяця) - 12,90 рублів;
 • Перехід на тарифний план - безкоштовно;
 • Якщо тариф підключений після 31 серпня 2016 року, щодобовий абонентська плата складе 19 рублів.

Як бачите, тариф передбачає досить привабливі умови. Всього за 387 рублів на місяць Ви отримуєте безлімітний інтернет і безлімітні дзвінки на МТС. Звичайно ж, не обійшлося тут без подібних каменів, наприклад, скористатися тарифом на модемі не вийде, та й послуги файлообмінних мереж потрапляють під обмеження. Чи можна обійти подібні обмеження? До цього питання ми ще повернемося.

Тариф «Смарт Безлімітіще»: тестування від telefongid.ru

Ми вже давно звикли чути від операторів одне, а на практиці отримувати зовсім інше
Ми вже давно звикли чути від операторів одне, а на практиці отримувати зовсім інше. Практично кожен тарифний план має на увазі приховані особливості, само собою, не найприємніші для абонента. Звичайно ж, тариф «Smart Безлімітіще» не обділений недоліками, але варто зауважити, позитивних моментів тут більше.

Головне достоїнство тарифу - безлімітний інтернет. Багато хто готовий з легкістю розлучитися з сумою 387 рублів за можливість місяць використовувати інтернет без обмежень швидкості. Всіх цікавить, чи дійсно відсутні обмеження? Якщо детально прорахувати договір (що не роблять 95% абонентом), то можна знайти пункт, який передбачає можливість обмеження швидкості в разі великого навантаження на мережу. Тобто, оператор надає за собою право в будь-який момент урізати вам швидкість інтернету і потім вказати на цей пункт.

Бентежить ще й те, що тариф можна використовувати тільки в телефоні і планшеті. У модемі SIM-карта працювати не буде! Втім, в процесі тестування тарифу ми виявили один приємний момент, який компенсує неможливість використання модему. Тариф «Smart Безлімітіще» дозволяє роздавати інтернет по WI-FI. Тобто, ви можете роздати інтернету зі свого телефону на ноутбук, телевізор або інший пристрій з підтримкою WI-FI. В цьому і полягає унікальність тарифу.

Якщо для вас важливий безлімітний інтернет, то даний тарифний план краще припущення (в облік взято оператори: Білайн, Мегафон, Теле2 і МТС). Крім того, Ви можете скористатися послугою «Єдиний інтернет» і всього за 100 рублів на місяць роздати свій інтернет іншим номерам домашнього регіону. Можна підключити до 5 номерів, яким є 50 ГБ (для абонентів Москви і області всього 10 ГБ).

В принципі, інших нюансів роботи тарифу ми поки виявити не встигли. Якщо в процесі подальшого тестування виявиться якісь підводні камені, ми неодмінно доповнимо матеріал.

 • Увага
 • З 7 листопада 2016 року у тарифі «Smart Безлімітіще» вартість роздачі інтернету зі смартфона на інші пристрої (по Wi-Fi, за допомогою Bluetooth і USB) складе 30 руб. / Добу за фактом використання.

Підключення тарифу «Smart Безлімітіще»

Якщо тариф «Смарт Безлімітіще» (здобувачам ветеринарного інтернету він не може не сподобатися), то не зволікайте з переходом. Хороші пропозиції швидко закінчуються, тому важливо встигнути!

Підключити тариф «Smart Безлімітіще» можна:

 1. Наберіть на своєму телефоні USSD-команду * 111 * 3888 #;
 2. через особистий кабінет МТС ;
 3. В додатку " Мій МТС »;
 4. Зателефонувавши в довідковий центр;
 5. Звернувшись в найближчий офіс МТС.

Найпростіше використовувати для підключення тарифу перший спосіб, але ви можете скористатися і будь-яким іншим. Якщо у вас залишилися питання або Ви хочете поділитися своїми враженнями про тарифний план, залиште коментар.

Подивіться на обличчя людини, який вже кілька років чекає від МТС тариф з безлімітним інтернетом.

Подивіться на обличчя людини, який вже кілька років чекає від МТС тариф з безлімітним інтернетом

А це він же, після появи новини про відкриття для підключення тарифу «Smart Безлімітіще». Бачите різницю? )))
А це він же, після появи новини про відкриття для підключення тарифу «Smart Безлімітіще»

Залишається тільки сподівається, що ця людина не буде розчарований в тарифі і посмішка на його обличчі буде продовжувати радувати оточуючих!

Що ж собою являє тариф «Smart Безлімітіще», які йому характерні особливості і підводні камені, про які оператор замовчує?
Чи можна обійти подібні обмеження?
Всіх цікавить, чи дійсно відсутні обмеження?
Бачите різницю?