Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф «Smart Безлімітіще» МТС

 1. Опис тарифу «Smart Безлімітіще» МТС
 2. Розцінки на тарифі «Smart Безлімітіще»
 3. Недоліки тарифу «Smart Безлімітіще» від МТС
 4. Підключення тарифу «Smart Безлімітіще» МТС

[Adsense4]  Компанія МТС регулярно оновлює свою тарифну сітку, надаючи увазі абонентів нові пропозиції

[Adsense4]
Компанія МТС регулярно оновлює свою тарифну сітку, надаючи увазі абонентів нові пропозиції. Незважаючи на те, що нові тарифи з'являються регулярно, не всі вони швидко завойовують популярність серед клієнтів, хоча, деяким це вдається. Яскравим прикладом тому є тариф «Smart Безлімітіще» МТС. Складно назвати інший продукт МТС, який рекламувався настільки активно, як «Smart Безлімітіще». Тарифний план передбачає безлімітні дзвінки всередині мережі і безлімітний інтернет за відносно невелику абонентську плату.
[Adsense1]
Тариф від МТС «Smart Безлімітіще» дійсно передбачає привабливі умови, але не обійшлося тут і без підводних каменів. До того ж, за час існування тарифного плану його умови неодноразово змінювалися. В рамках цього огляду ми розповімо, що собою являє тариф «Smart Безлімітіще», які підводні камені вас чекають і чи варто зараз підключати даний тарифний план.

 • важливо
 • Тариф Smart Безлімітіще більше не включає безлімітний інтернет. Нова версія тарифу передбачає всього 10 Гб Інтернету. Для архівних версій тарифу доступ до безлімітного інтернету збережений.

Опис тарифу «Smart Безлімітіще» МТС

Тарифний план «Smart Безлімітіще» вже через кілька тижнів після виходу на ринок мобільного зв'язку став найпопулярнішим продуктом МТС. Звичайно ж, причиною цього є не стільки привабливість тарифу, а скільки його разрекламированность. Оператор рекламує цей тариф всюди, де тільки можливо, при цьому вказуючи лише його переваги. Пропонуючи підключитися до тарифу «Smart Безлімітіще» нам обіцяють безлімітні дзвінки всередині мережі і безлімітний інтернет без обмежень по швидкості і трафіку. В цьому відношенні МТС нікого не обманює і Ви дійсно зможете безкоштовно спілкуватися з іншими абонентами МТС, а також користуватися безлімітним інтернетом. Що стосується безліміту на дзвінки всередині мережі, то зараз цим нікого не здивувати і є багато тарифів з меншою абонентською платою, що включають безлімітні дзвінки. Найбільший інтерес викликає безлімітний інтернет МТС , А ось тут вже є підводні камені, про які Ви дізнаєтеся з даного огляду.
[Adsense2]
Перш ніж розглянути приховані умови тарифного плану, слід розповісти, що отримує абонент в рамках тарифу. «Smart Безлімітіще» передбачає абонентську плату в розмірі 12,90 руб. на добу протягом першого місяця і 19 руб. в подальшому (в деяких регіонах абонентська плата не перевищує 12,90 руб. і з другого місяця). Чи не найдорожчий тариф від МТС, але і не найдешевший. Втім, кожен сам визначає, є тариф дорогим чи ні. Тут все залежить від можливостей, які стають доступні для абонента після переходу на тарифний план.

Тариф «Smart Безлімітіще» МТС включає:

 • Безлімітні дзвінки всередині мережі (ви можете безлімітно телефонувати на всі номери МТС в будь-який регіон країни);
 • Безлімітний мобільний інтернет (мається ряд обмежень, наприклад, плата за роздачу інтернету, урізання швидкості при завантаженні файлів через торрент-клієнти, не можна використовувати в модемі і т.д., докладніше див. Нижче);
 • 200 хвилин на телефони всіх мереж домашнього регіону і номера МТС Росії;
 • 200 SMS.

Будемо відверті, крім безлімітного інтернету у тарифу «Smart Безлімітіще» немає явних переваг перед іншими тарифами лінійки Smart. Для абонентів Москви і Підмосков'я, а також деяких інших регіонів тариф обійдеться в майже 600 рублів щомісяця. Для порівняння, тариф smart mini МТС коштує 300 рублів на місяць, при цьому включає безліміт всередині мережі, 250 хвилин на всі номери та 250 SMS, правда, безлімітний інтернет відсутній. Тобто, якщо Ви не найактивніший користувач інтернету і на місяць вам вистачає декількох Гігабайт, то Ви зможете підібрати для себе вигідніші пропозиції, ніж тариф «Смарт Безлімітіще». Якщо ж вам потрібен безлімітний інтернет, то перш ніж перейти на тарифний план, слід ознайомитися з підводними каменями.

Ми приділимо окрему увагу інтернету на тарифі «Smart Безлімітіще», але перш за розповімо про розцінки на зв'язок. Тариф включає невеликі пакети, отже, вони можуть закінчитися і виникне необхідність в додаткових витратах, крім того, не всі послуги зв'язку спочатку включені в тарифний план.

Розцінки на тарифі «Smart Безлімітіще»

Багато абоненти помилково вважають, що абонентська плата є єдиною статтею витрат і додаткових витрат на виникне. Звичайно ж, Ви можете уникнути додаткових витрат, але це можливо далеко не завжди. Щоб розуміти, скільки і за що вам доведеться заплатити, слід вивчити розцінки на всі послуги зв'язку. Нижче наведені дані про вартість послуг понад пакетів і не включені до тарифу.

Тариф «Smart Безлімітіще» передбачає наступні розцінки:

 • Дзвінки на номери інших операторів після вичерпання пакета при знаходженні в регіоні, де була придбана SIM-карта - 2 руб. за хвилину;
 • Дзвінки на номери інших операторів Росії - 5 руб. за хвилину (не включені в пакет);
 • SMS на номери домашнього регіону - 1,50 руб;
 • SMS на номери Росії - 3,80 руб;
 • Дзвінки за кордон - 35 руб. за хвилину до країн СНД, 49 руб. за хвилину до Європи, 70 руб. в інші країни (при знаходженні в міжнародному роумінгу для економії слід підключити послугу «Нуль без кордонів» МТС ).

Недоліки тарифу «Smart Безлімітіще» від МТС

Якщо вірити рекламі, то тариф «Smart Безлімітіще» є справжньою знахідкою для абонентів МТС і практично не має ніяких недоліків. На перший погляд до мінусів можна віднести лише маленький пакет хвилин на номери інших операторів і велику абонентську плату, яку, за словами оператора, компенсують численні переваги тарифу. Всі ми розумні люди, а тому не віримо привабливою рекламі і обіцянкам оператора. Щоб оцінити всі достоїнства і недоліки тарифу МТС «Smart Безлімітіще», необхідно підключити його і протестувати особисто. Такий варіант забирає багато часу і грошей, тому, якщо Ви не хочете виявляти недоліки тарифу самостійно, то можете просто довіритися нашому досвіду. Ми вже довгий час тестуємо тарифний план «Смарт Безлімітіще» і знайомі з усіма підводними каменями. Ми відібрали для Вас найважливіші особливості тарифу.

Підводні камені тарифу «Smart Безлімітіще»:

 1. Тарифний план не призначений для модему / роутера. Користуватися безлімітним інтернетом на тарифі «Smart Безлімітіще» представляється можливим тільки зі смартфона;
 2. З недавніх пір оператор ввів плату за роздачу інтернету по Wi-Fi і USB. Тепер за можливість ділитися інтернетом з іншими пристроями потрібно додатково платити 30 руб. на добу за фактом користування;
 3. На тарифі обмежено надання послуг файлообмінних мереж. Тобто, при спробі завантажити що-небудь через торрент Ви зіткнетеся з проблемою відсутності швидкості передачі даних;
 4. Документ з детальним описом тарифу містить пункт з якого випливає, що оператор не гарантує обіцяну швидкість інтернету в разі створення значного навантаження на мережу;
 5. Послуга «Єдиний інтернет» на тарифі «Smart Безлімітіще» передбачає особливі умови. Для всіх учасників групи надається всього 10 гігабайт (замість 50), при цьому враховується трафік, споживаний ініціатором групи, тобто, послуга повністю марна на цьому тарифі;
 6. Для тих, хто перейшов на Безлімітіще з 25.10.16 передбачена додаткова плата при знаходженні у внутрішньо-роумінгу. Розмір плати залежить від регіону перебування.

Варто зазначити, що ми перерахували лише основні особливості тарифу «Smart Безлімітіще», але є ще й менш істотні недоліки. В цілому, тариф якщо і був привабливий перші пару місяців після появи на світло, то зараз в ньому розчаровані багато абонентів і причиною тому постійно мінливі умови. Спочатку МТС привернув увагу до тарифу, а тепер змінює умови, зрозуміло, не на користь абонентів, внаслідок чого багато хто просто переходять на інший тариф або зовсім змінюють оператора. Якщо МТС продовжить в тому ж дусі, то дуже скоро «Smart Безлімітіще» перестане бути цікавий і буде забутий.

Підключення тарифу «Smart Безлімітіще» МТС

Якщо Ви уважно вивчили огляд, то у вас склалося чітке уявлення про тариф «Smart Безлімітіще»
Якщо Ви уважно вивчили огляд, то у вас склалося чітке уявлення про тариф «Smart Безлімітіще». Незважаючи на той факт, що з моменту появи тарифу було введено чимало нових обмежень, для багатьох цей тарифний план все ще цікавий.

Тариф не передбачає плати за підключення. Хоча, якщо Ви вже міняли тариф протягом останнього місяця, то доведеться додатково заплатити 100 рублів. Також зверніть увагу на те, що при підключенні тарифу буде списана плата за місяць, а з другого місяця почнуться щодобові списання.

Способи переходу на тариф МТС «Smart Безлімітіще»:

[Adsense3]

Що стосується питання - як відключити тариф «Smart Безлімітіще» МТС, то тут не передбачено будь-яких команд. Просто відключити тарифний план неможливо, попередньо потрібно знайти йому заміну. Якщо Ви вже вибрали новий тариф, просто підключіть його і «Smart Безлімітіще» відключиться автоматично.