Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф "Все за 300" від Білайн

 1. Детальний опис тарифу Все за 300
 2. Тариф Все за 300 - тарифікація дзвінків, СМС та інтернету
 3. Чи варто підключати постоплатний тариф Все за 300
 4. Як підключити тариф Все за 300
 5. Як відключити тариф Білайн Все за 300:

Оператор Білайн займає міцні позиції серед лідерів стільникового зв'язку в Росії. Чимала кількість росіян віддають перевагу провайдеру, можливості якого представлені широким спектром послуг високої якості за доступною ціною. До числа найбільш популярних послуг можна віднести постоплатний тариф Все за 300. Детальний опис тарифу, вартість, а так само відповіді на питання, як підключити / відключити, - представлені в даній статті.

Основною перевагою оновленої тарифу від Білайн Все за 300 є постоплатная форма розрахунків. Користувачі встигли оцінити зручність нової системи, коли оплата стягується за фактично надані послуги зв'язку. Важливо відзначити, що новий тариф передбачає розширений діапазон дзвінків і форсований інтернет трафік.

Детальний опис тарифу Все за 300

Постоплатний тариф наділяє рівними можливостями всіх абонентів. Наприклад, абонентська плата єдина для всіх регіонів Росії (крім абонентів Москви і Санкт-Петербурга, яким цей тариф недоступний). Розмір щомісячного платежу становить 300 рублів і включає в себе:

 • 700 хвилин розмови, як всередині свого регіону, так і в сусідніх;
 • 700 SMS повідомлень на номери всіх операторів, без винятку;
 • необмежений інтернет трафік.

700 хвилин розмови, як всередині свого регіону, так і в сусідніх;  700 SMS повідомлень на номери всіх операторів, без винятку;  необмежений інтернет трафік

Тарифікація за понадлімітні послуги наступна:

 • вихідний дзвінок - 1 руб. / хв;
 • одне SMS повідомлення - 1 руб.

Безлімітний тарифний план Все за 300 відмінно підійде тим, хто:

 • хоче скоротити витрати на дзвінки і SMS своєму і стороннім оператора;
 • активно переміщається по країні;
 • бажає мати повноцінний пакет мобільного зв'язку на вигідних умовах.

Ознайомитися детально з умовами підключення і отримати потрібну інформацію з питання можна, зателефонувавши в єдину довідкову службу Білайн по номером 0611 або на інтерактивному сайті оператора за адресою: beeline.ru . На сайті представлений повний сегмент доступних за тарифом опцій, порядок активації і оплати послуг, розцінки за підключення і відключення певних функцій.

Абоненти Білайн охоче вибирають постоплатний тариф, в якому за 300 рублів включені всі необхідні опції.

Нерідко користувачі плутають можливості безлімітних тарифних планів Все за 300 з пост оплатою і за передоплатою. Ці дві пропозиції мають істотні відмінності в частині надання гігабайт інтернету.

Постоплатний тарифний план Все за 300 - роздає високошвидкісний якісний трафік, дозволяє зберігати динамічний інтернет в роумінгу, незалежно від місця перебування користувача. За порівняно невеликий платіж абонент може заходити в мережу, минаючи перемикання на спеціальний тариф в роумінгу.

З різних причин існує обмеження в користуванні безлімітним інтернетом для таких зон: Севастополь, Норильськ, Долгано-Ненецький автономний округ і півострів Таймир.

З різних причин існує обмеження в користуванні безлімітним інтернетом для таких зон: Севастополь, Норильськ, Долгано-Ненецький автономний округ і півострів Таймир

Тариф Все за 300 - тарифікація дзвінків, СМС та інтернету

У разі, коли обраний тариф з певним лімітом на вихідні дзвінки, SMS повідомлення, інтернет трафік , Оплата за всі ці послуги розраховується по секундах. Після вичерпання відведеного ліміту включаються стандартні розцінки, передбачені тим регіоном, де реєструвався номер телефону .

Користування Інтернетом в рамках цього тарифу вигідно, так як оплата береться тільки за певну швидкість необмеженого трафіку. Переміщення по регіонах всередині країни не передбачає будь-яке обмеження на трафік, якщо тариф повністю оплачений.

Переміщення по регіонах всередині країни не передбачає будь-яке обмеження на трафік, якщо тариф повністю оплачений

Чи варто підключати постоплатний тариф Все за 300

Якщо ваше завдання - заощадити на послугах стільникового зв'язку, то підключення постоплатний пакету «Все за 300» - очевидне вирішення питання. За прийнятною ціною можна отримати комплекс зручних опцій високої якості.

Варто переключитися на вигідний тариф, якщо:

 • Робите багато міжміських і міжнародних дзвінків;
 • Доводиться часто дзвонити на номери сторонніх операторів зв'язку;
 • Велика частина ваших рідних і друзів - клієнти Білайн.

З постоплатним тарифом «Все за 300» гарантована доступна і якісна зв'язок.

Як підключити тариф Все за 300

Оператор зв'язку пропонує кілька нескладних способів підключення потрібного пакету послуг:

 • Звернутися для підключення в спеціальне представництво компанії.
 • Зателефонувати в службу підтримки клієнтів за номером 0611.
 • Поміняти існуючий тариф шляхом оформлення і підключення нової сім карти в найближчому офісі оператора. У цьому випадку буде потрібно паспорт.

підключення послуги чинним абонентам здійснюється безоплатно. Новим користувачам активація тарифного плану обійдеться в 300 рублів.

Як відключити тариф Білайн Все за 300:

 • в особистому кабінеті Білайн;
 • через центр підтримки клієнтів оператора по номером 0611;
 • через Мобільний додаток.

Потрібно пам'ятати, що в разі бездіяльності сім карти більш шести місяців відбувається автоматичне відключення діючого пакета послуг.

Оцініть, будь ласка, публікацію: