Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф мтс безлімітіще - дзвінки, інтернет і смс

 1. Тариф мтс безлімітіще - опис і тарифікація
 2. Додаткові умови та підключення
 3. висновок

Тариф МТС безлімітіще входить в лінійку тарифних планів Smart. Це революційна пропозиція від MTS, яке всього за 550 рублів на місяць дарує абонентам безлімітні дзвінки, і цілих 10 ГБ трафіку. Щоб знати всі умови цього тарифу, ознайомтеся з детальною його характеристикою.

Тариф мтс безлімітіще - опис і тарифікація

Головна умова MTS безлімітіще - внесення обов'язкових платежів у щоденному, або щомісячному порядку. Новим абонентам, при переході на мтс смарт безлімітіще, пропонується абонплата в розмірі 10,00 руб / день. За такою пільговою ціною можна спілкуватися 30 днів. Після закінчення цього терміну, подальша тарифікація складе 550,00 руб / міс. Таким чином, невелика ціна в перший місяць спілкування дозволить повною мірою оцінити всі переваги пропозиції. Навіть подальша збільшена абонплата не здається дуже великою.

Навіть подальша збільшена абонплата не здається дуже великою

Базові умови тарифу мтс безлімітіще діють як для федеральних, так і для міських номерів. У разі придбання номера міського формату, доведеться щомісяця вносити додаткову абонплату, яка становить, не багато не мало - 304,80 руб. Найчастіше міські номери використовують бізнес клієнти. І це не настільки висока плата за можливість отримати номер з прив'язкою до одного з великих міст Росії.

Варто сказати, що тарифна пропозиція мтс смарт безлімітіще діє по всій території Росії. Після внесення передоплати ви отримуєте:

 • безлімітні дзвінки (тільки в напрямку MTS Росії);
 • необмежений інтернет (безкоштовно в рамках 10 ГБ);
 • 350 хвилин для дзвінків на інші російські мережі;
 • 350 смс (діють тільки по домашньому регіону).

Додаткові умови та підключення

Умови тарифу такі, що після використання 350 пакетних хвилин, кожна наступна буде коштувати 2 рубля (на інші мережі). Дані розцінки актуальні для дзвінків по Москві , В Московській області, а також в поїздках по Росії.

Дані розцінки актуальні  для дзвінків по Москві  , В Московській області, а також в поїздках по Росії

Після витрачення надається інтернет трафіку, наступний гігабайт обійдеться абонентам в 150 руб. І кожен додатковий підключається пакет коштує рівно стільки ж. Але їх, швидше за все, підключати не доведеться, так як 10 ГБ це досить багато, якщо звичайно, не дивитися фільми.

Вартість смс після закінчення пакетних повідомлень - 2 руб. Але ви спочатку спробуйте відправити 350 повідомлень на місяць!

Перевірка пакетів здійснюється такими командами:

 • * 100 * 1 # - інформація про решту хвилинах і смс;
 • * 217 # - кількість доступних мегабайт інтернету.

Якщо ви не знаєте, як підключити безлімітіще на мтс, дана інформація для вас:

Абоненти MTS можуть перейти на цей тариф безкоштовно. Просто потрібно набрати USSD запит * 111 * 3888 * 1 #.

Для абонентів інших операторів вартість переходу складе 100 рублів. Номер при цьому зберігається.

Стартовий пакет в офіційних представництвах MTS коштує 200 рублів.

Також перехід можна виконати через особистий кабінет, зателефонувавши в сервісний центр, або звернувшись в офіс МТС .

висновок

Тариф мтс безлімітіще - це відмінний вибір, коли потрібні необмежені дзвінки, доступ до інтернету і пакети смс повідомлень. Підключайтеся до вигідних умов безліміту одним з перерахованих вище способів. Це дуже зручно - заплатив і користуєшся!