Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф «# можноВСЁ» Білайн

 1. Опис тарифу «# можноВСЁ»
 2. Вартість послуг зв'язку на тарифі «# можноВСЁ»
 3. Недоліки тарифу «Можна Все»
 4. Порівняння тарифів «# можноВСЁ», «Все за 500» і «Smart Безлімітіще»
 5. Як підключити тариф «# можноВСЁ» Білайн

Багато абоненти довгий час чекали появи тарифів з безлімітним інтернетом без обмежень трафіку і швидкості

Багато абоненти довгий час чекали появи тарифів з безлімітним інтернетом без обмежень трафіку і швидкості. Не так давно компанія Білайн заявила про можливість переходу на тарифи лінійки «Все» з постоплатной системою розрахунків, відмінною рисою яких є безлімітний інтернет. Через деякий час була відповідь компанії МТС, яка відкрила для підключення тариф «Smart Безлімітіще». Постоплатние тарифи «Все» від Білайну були доступні в рамках спеціальної акції, яку неодноразово продовжували і вона продовжує діяти до цього дня.

Тариф «Smart Безлімітіще» багато в чому схожий на тарифний план «Все за 500» Післяплата , Правда, другий поступається за деякими параметрами. Щоб не відставати від МТС, компанія Білайн відкрила для підключення новий тарифний план з безлімітним інтернетом, який працює по передплатної системі розрахунків. Тариф «# можноВСЁ» Білайн включає безлімітний інтернет без обмежень трафіку і швидкості, безлімітні дзвінки на Білайн всій Росії, а також пакети хвилин на номери інших операторів і SMS.

Тарифний план дійсно цікавий, проте йому характерні особливості і обмеження, про які повинен знати кожен, перш ніж перейти на тариф. В рамках цієї статті ми зробимо детальний огляд тарифу «# можноВСЁ», розповімо про характерні йому підводні камені і порівняємо його з тарифом «Смарт Безлімітіще». Також ви зможете почитати відгуки про тариф «# можноВСЁ» і поділитися власною думкою з іншими читачами.

Опис тарифу «# можноВСЁ»

Тарифний план «Смарт Безлімітіще» з'явився слідом за постоплатний тарифами «Все» і він краще за багатьма параметрами. Багато з нами не погодяться, але це думка більшості. Чим «Smart Безлімітіще» краще? Та хоча б тим, що абонент може роздавати інтернет по Wi-Fi і використовувати телефон в режимі модему. Крім того, щодобовий плата завжди зручніше, ніж постоплатная система розрахунків. Компанія Білайн і сама прекрасно розуміє, що пропозиція від МТС виглядає привабливіше, тому і з'явився тарифний план «# можноВСЁ». За ідеєю, тариф «# можноВСЁ» Білайн повинен бути краще, ніж «Смарт Безлімітіще». В рамках цього огляду ми якраз і визначимо, який же тариф краще. Зрозуміло, щоб визначити найкращий тарифний план з безлімітним інтернетом необхідно вивчити характерні їм умови. Ми вже робили огляд тарифу «Smart Безлімітіще» , Зараз же мова піде про тарифний план «# можноВСЁ». Давайте для початку розглянемо умови, які озвучені оператором, а після перейдемо до підводних каменів.

Почнемо з того, що щоденна плата становить 10 рублів в перший місяць. З другого місяця абонентська плата піднімається до 13 руб. на добу для більшості регіонів Росії і 20 руб. для Москви і Підмосков'я. Вартість переходу на тариф - 100 рублів. Відверто кажучи, тариф Білайн «# можноВСЁ» далеко не найдешевший. Що ж отримує абонент за вказану раніше щоденну плату? Ми розповімо, що включає тарифний план, а ви вже самі вирішите, варто він своїх грошей чи ні.

Тариф можна все Білайн включає:

 • Безлімітний мобільний інтернет по всій Росії без обмеження швидкості і трафіку (присутній ряд обмежень, які ми вже озвучимо);
 • Безлімітні дзвінки на телефони абонентів Білайн Росії;
 • 100 хвилин (в більшості регіонів) або 250 хвилин (Москва і Підмосков'ї) на всі мережі домашнього регіону і телефони Білайн Росії;
 • 100 SMS (в більшості регіонів) або 250 SMS (Москва і Підмосков'ї) на номери домашнього регіону.
 • Увага
 • Розмір щоденного плати і включені в тариф «# можноВСЁ» пакети можуть відрізнятися в залежності від регіону. Рекомендуємо Вам уточнити актуальну для вашого регіону інформацію на офіційно сайті Білайн, перейшовши по цьому посиланню . Не забудьте вказати свій регіон.

Якщо ви знайомі з тарифом «Смарт Безлімітіще», то вже помітили дуже схожі умови. Порівняно цих тарифів ми ще приділимо час, а зараз розглянемо розцінки, характерні тарифу «# можноВСЁ».

Вартість послуг зв'язку на тарифі «# можноВСЁ»

Тариф «# можноВСЁ» Білайн включає невеликі пакети SMS та хвилин на номери інших операторів. У багатьох регіонах абоненти отримують всього 100 хвилин і 100 SMS. При цьому доступні 100 хвилин витрачаються і при здійсненні дзвінків на номери Білайн Росії. SMS багатьма абонентами вже давно практично не використовуються, тому мало кого хвилює їх малу кількість, а ось дзвінки на номери інших операторів викликають занепокоєння. Також не варто забувати і про інші послуги стільникового зв'язку, які не включені в тариф «# можноВСЁ» Білайн. Наприклад, дзвінки на інші мережі за межі домашнього регіону оплачуються окремо. Якщо закінчаться хвилини і SMS, то вам також доведеться платити.

Тарифом «# можноВСЁ» Білайн характерні наступні розцінки:

 • Дзвінки на номери Білайн (в тому числі і в роумінгу по Росії) - 0 руб;
 • Дзвінки на номери інших операторів в межах домашнього регіону понад пакет - 1,6 руб. за хвилину;
 • Дзвінки на номери інших операторів за межі домашнього регіону - 3 руб. за хвилину;
 • Вихідні SMS абонентам домашнього регіону після вичерпання пакета - 1,60 руб;
 • Вихідні SMS абонентам інших регіонів Росії - 3 руб.
 • Увага
 • Для Криму і Севастополя передбачена окрема тарифікація. Вхідні та вихідні дзвінки по 9,95 руб. за хвилину. Безлімітний інтернет в Криму не діє.

Як бачите, тариф «Можна Все» цікавий тільки безлімітним інтернетом, якщо для Вас важливіше пакети хвилин, то вам слід розглянути інші тарифи Білайн . Втім, з інтернетом теж не все просто і тут не обійшлося без обмежень.

Недоліки тарифу «Можна Все»

На жаль, безлімітний інтернет без будь-яких обмежень вже давно в минулому
На жаль, безлімітний інтернет без будь-яких обмежень вже давно в минулому. Тариф «Можна Все» від компанії Білайн передбачає ряд обмежень, які є критичними для багатьох абонентів. Недоліків у тарифу досить і ви повинні знати їх все, перш ніж перейти на тарифний план. Білайн, як і інші оператори, робить акцент виключно на перевагах тарифу, при цьому про недоліки спливають вже після переходу на тариф.

Тарифом «# можноВСЁ» характерні наступні недоліки:

 1. Мабуть, найголовніший недолік тарифного плану «# можноВСЁ» полягає в тому, що SIM-карту даний тариф не можна використовувати в модемі, роутере і навіть планшеті. Тобто, тариф діє тільки на телефоні. Якщо вам потрібен безлімітний інтернет для планшета, то доведеться підключити тариф «Безліміт для планшета»
 2. Не менш істотний недолік - телефон з SIM-картою можна використовувати як модем або точки доступу WI-FI. Не можна не відзначити, що у тарифу «Смарт Безлімітіще» подібне обмеження відсутнє, хоча, в будь-який момент все може змінитися. Втім, Білайн все-таки залишив можливість роздати інтернет по WI-FI, але для цього потрібно підключити послугу «роздача інтернету», вартість якої становить 50 рублів за годину або 150 рублів за добу. Білайн на стільки щедрий, що ми навіть не будемо приводити команду для підключення даної послуги.
 3. Якщо завантажити з сайту Білайн файл з описом тарифу «# можноВСЁ», то в самому кінці можна знайти пункт, в якому вказано, що оператор не гарантує швидкість інтернету в разі навантаження на мережу. По суті вам в будь-який момент можуть урізати швидкість доступу в мережу і послатися на цей пункт.
 4. Для абонентів Москви і Підмосков'я має право застосувати безлімітного інтернету у роумінгу, в решті регіонів безлімітний інтернет діє тільки в межах домашнього регіону. Щоб продовжити користуватися інтернетом в поїздках по Росії доведеться підключити опцію інтернет по Росії.
 5. На даному тарифі недоступна послуга «Інтернет на все». Нагадаємо, що ця послуга призначена для роздачі інтернету іншим абонентам (не по Wi-Fi).

Зрозуміло, це далеко не всі недоліки тарифу «можна все» Білайн. Тариф з'явився зовсім недавно і поки про нього відомо дуже мало. Згодом ми будемо доповнювати статтю. Ви також можете залишати відгуки про тариф «# можноВСЁ».

Порівняння тарифів «# можноВСЁ», «Все за 500» і «Smart Безлімітіще»

Неможливо однозначно сказати, який з цих тарифів краще
Неможливо однозначно сказати, який з цих тарифів краще. Всі вони багато в чому схожі, особливо «Smart Безлімітіще» і «Можна Все». Хоча, відмінності між ними теж є. У будь-якому випадку вирішувати який тариф краще тільки вам, тому як дуже багато залежить від уподобань конкретного абонента.

Багато хто помітив, що в статті не був згаданий оператор Yota, який також надає увазі абонентів тариф з безлімітним інтернетом. Цьому оператору теж слід приділити увагу. Нижче проведена порівняльна таблиця, яка допоможе вам вибрати кращий для вас варіант.

Білайн «# можноВСЁ» МТС «Smart Безлімітіще» Білайн «Все за 500» Yota Абонентська плата 13 руб. на добу (більшість регіонів) або 20 руб. на добу (Москва) 12, 90 руб. на добу (для більшості регіонів) або 19 руб. на добу (Москва) 500 рублів на місяць 490 рублів на місяць Пакет хвилин 100 хвилин (в більшості регіонів) або 250 хвилин (Москва) 200 хвилин на місяць 600 хвилин на місяць 300 хвилин на місяць Пакет SMS 100 SMS (в більшості регіонів) або 250 SMS (Москва) 200 повідомлень на місяць 300 повідомлень на місяць безліміт Інтернет-трафік безліміт безліміт безліміт безліміт

Як підключити тариф «# можноВСЁ» Білайн

Незважаючи на численні недоліки і наявність практично аналогічного тарифного плану у МТС, тариф Білайн «Можна Все» цікавий багатьом абонентам
Незважаючи на численні недоліки і наявність практично аналогічного тарифного плану у МТС, тариф Білайн «Можна Все» цікавий багатьом абонентам. Якщо ви в їх числі, то переходите на даний тарифний план і тестируйте його. Не забувайте залишати відгуки, щоб у інших читачів склалося повне враження про тариф.

Підключити тариф «# можноВСЁ» можна одним з таких способів:

 • Наберіть на телефоні номер 0781;
 • Перейдіть на тариф в особистому кабінеті Білайн;
 • Скористайтеся додатком «Мій Білайн» ;
 • Зателефонуйте в довідковий центр Білайн по номером 0611 і попросіть підключити тариф «# можноВСЁ»;
 • Купити SIM-карту з тарифом можна в найближчому салоні Білайн або інтернет магазині (при покупці тарифу в інтернет-магазині на Ваш рахунок буде зарахована сума, рівна вартості тарифу).

На цьому у нас все. Будемо стежити за тарифом і доповнювати статтю в міру надходження нової інформації. Якщо у вас є чим доповнити матеріал, залишайте коментарі.

Чим «Smart Безлімітіще» краще?
Що ж отримує абонент за вказану раніше щоденну плату?