Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф «МегаФон.Безліміт»

 1. Опис тарифу «МегаФон.Безліміт»
 2. Вартість послуг зв'язку на тарифі «МегаФон.Безліміт»
 3. Особливості тарифами «МегаФон.Безліміт»
 4. Порівняння тарифів з безлімітним інтернетом

У нинішньому році з'явилося досить багато привабливих пропозицій від операторів стільникового зв'язку

У нинішньому році з'явилося досить багато привабливих пропозицій від операторів стільникового зв'язку. Яскравими прикладами того є тарифи для смартфонів з безлімітним мобільним інтернетом без обмежень по швидкості і трафіку. Нарешті, нам знову повернули можливість користуватися безлімітним мобільним інтернетом, правда, без підводних каменів тут не обійшлося. Подібні пропозиції є у ​​всіх операторів і, здавалося б, ця тема більш не актуальна, але компанія Мегафон так не вважає. У грудні 2016 року для абонентів став доступний тариф «МегаФон.Безліміт». Не варто плутати цей тариф з опцією «МегаБезліміт» . Даний тарифний план передбачає безлімітні дзвінки всередині мережі, безлімітний інтернет, а також пакети хвилин і SMS.

Будемо відверті, Мегафон не запропонував нам нічого нового і подібні пропозиції є у ​​Білайну, МТС і Теле2. Нижче ми порівняємо всі актуальні на сьогоднішній день тарифи з безлімітним інтернетом, але перш за розповімо, що собою являє тариф «МегаФон.Безліміт». Крім інформації, представленої на сайті оператора, ми поділимося з Вами особистими досвідом тестування даного тарифного плану.

Опис тарифу «МегаФон.Безліміт»

Тариф «МегаФон.Безліміт», як і аналогічні пропозиції від інших операторів, насамперед цікавий безлімітним інтернетом. Безумовно, безліміт на дзвінки всередині мережі та пакет хвилин на номери інших операторів теж важливі, але основний акцент зроблений саме на інтернет. До того ж, для дзвінків є більш привабливі пропозиції. Отже, розглянемо, що саме пропонуємо нам Мегафон в рамках нового тарифного плану.

Варто відзначити, що розмір абонентської плати і величина пакетів послуг буде відрізнятися в залежності від регіону. Протягом першого місяця встановлена ​​абонентська плата в розмірі 10 рублів на добу для всіх регіонів. З другого місяця плата складе від 11 до 20 рублів. Наприклад, в Москві і області щодобовий плата становить 20 рублів, в Санкт-Петербурзі і області - 13 рублів, в Краснодарському краї - 11 рублів. Актуальна інформація для вашого регіону представлена ​​на офіційному сайті оператора.

Тариф «МегаФон.Безліміт» включає:

 • Безлімітний мобільний інтернет (можуть бути встановлені обмеження, див. Нижче);
 • Безлімітні дзвінки всередині мережі Мегафона;
 • 250 хвилин на номери інших операторів домашнього регіону і Мегафона Росії;
 • 200 SMS на всі номери домашнього регіону і Мегафона Росії.
 • Увага
 • Залежно від регіону обсяг пакетів і величина абонентської плати можуть відрізнятися. Наведені вище дані актуальні для Москви і області. Знайти інформацію першими у своєму регіоні можна на сайті Мегафона.

Як бачите, нічого незвичайного в тарифі немає. Платити 600 рублів на місяць за 250 хвилин на телефони інших операторів домашнього регіону і безліміт всередині мережі навряд чи має сенс. Втім, до хвилин і SMS нам пропонується безлімітний інтернет. На сайті оператора в описі тарифу немає ні слова про те, що безлімітний інтернет на тарифі «МегаФон.Безліміт» передбачає якісь обмеження. На жаль, відсутність інформації про обмеження не свідчить про їх відсутності. До особливостей тарифу ми ще повернемося, а поки пропонуємо ознайомся з розцінками.

Вартість послуг зв'язку на тарифі «МегаФон.Безліміт»

Як Ви вже зрозуміли, розмір абонентської плати буде відрізнятися в залежності від регіону. Для абонентів Москви передбачена абонентська плата в розмірі 20 рублів на добу (перший місяць 10 рублів на добу). Багато це чи мало вирішувати тільки вам, але не варто забувати про супутні витрати. Тобто, крім абонентської плати можуть виникнути й інші витрати. Інформація про ціни приведена нижче.

Тарифом «МегаФон.Безліміт» характерні наступні розцінки:

 • Дзвінки на номери інших операторів за межі домашнього регіону - 3 рубля за хвилину;
 • Дзвінки на номери інших операторів домашнього регіону після вичерпання пакета - 1,6 рубля за хвилину;
 • SMS на мобільні номери інших регіонів Росії - 3,9 рубля;
 • SMS на всі мобільні номери Домашнього регіону після вичерпання пакета - 2,9 рубля.

Інформацію про ціни на дзвінки в інші країни ми приводити не стали, тут стандартні розцінки, що не залежать від тарифного плану. Варто також додати, що тариф діє дому та в поїздках по Росії. Нагадаємо, що МТС на тариф «Smart Безлімітіще» ввів плату за користування тарифом за межами домашнього регіону. Введе подібні зміни Мегафон сказати складно, але поки тарифний план діє по всій країні на однакових умовах (за винятком республіки Крим та м.Севастополь).

Особливості тарифами «МегаФон.Безліміт»

Підключати тарифний план «МегаФон.Безліміт» виключно заради дзвінків ніхто не стане. Відверто кажучи, пакет хвилин дуже маленький, а що стосується SMS, то вони зараз не настільки затребувані, щоб надавати їм значення. Як було сказано раніше, тариф може витягнути тільки безлімітний інтернет, але і тут не все так гладко.

Ми детально вивчили тариф і ніде на знайшли згадки про обмеження, типових для подібних пропозицій. Багатьох цікавить, чи можна використовувати тариф «МегаФон.Безліміт» в модемі, чи будуть різати швидкість при використанні файлообмінних мереж і чи дозволено роздача інтернету. На жаль, в цьому відношенні тариф нічим не відрізняється від своїх аналогів. Нижче наведені найбільш важливі і відомі нам особливості тарифу. Інформація була отримана нами шляхом тестування тарифного плану та спілкування з фахівцем довідкового центру Мегафона.

Тарифом «МегаФон.Безліміт» характерні наступні особливості:

 1. Тарифний план призначений тільки для смартфонів. Не можна використовувати SIM-карту з тарифом в модемі або роутере.
 2. Присутній обмеження по швидкості на використання файлообмінних мереж (торренти).
 3. Не можна роздавати інтернет по Wi-Fi, за допомогою Bluetooth і USB. Варто відзначити, що дане обмеження діє не у всіх регіонах (читайте статтю: як не платити за роздачу інтернету ).
 4. В м Норильську, Магаданської обл., Камчатському краї, Сахалінської обл., Республіці Саха, безлімітний інтернет недоступний. Вартість 1 МБ в цих суб'єктах складає 9,9 рублів.
 5. Умови тарифу не актуальні при знаходженні в республіці Крим та м.Севастополь. Для економії в цих суб'єктах слід підключити опцію «Крим» .
 6. При підключенні тарифу абонентська плата списується за 15 діб. З 16-х діб починається щодобове списання.

Звичайно ж, у тарифу «МегаФон.Безліміт» є й інші особливості і поступово ми будемо доповнювати цей список. Тариф з'явився зовсім недавно і поки про нього відомо небагато. Якщо у вас є що додати, залишайте коментарі.

Порівняння тарифів з безлімітним інтернетом

Всі прекрасно розуміють, що тариф «МегаФон
Всі прекрасно розуміють, що тариф «МегаФон.Безліміт» є черговим клоном пропозицій конкурентів. Подібні тарифи є у кожного оператора і відмінності у них мінімальні.

Конкуренти тарифу «МегаФон.Безліміт»:

МТС - «Smart Безлімітіще» ;

Білайн - "#Можна все" ;

Теле2 - «Безмежно чорний» .

Всі ці тарифи також як і «МегаФон.Безліміт» включають безлімітні дзвінки всередині мережі, безлімітний інтернет, а також пакети хвилин і SMS. Невеликі відмінності між ними є, тому ми підготували порівняльну таблицю. Назвати кращий тариф неможливо, тому кожен повинен зробити вибір самостійно.

Тариф Хвилини SMS Інтернет Аб. плата «МегаФон.Безліміт» 250 хвилин 200 SMS Безліміт 20 руб. на добу «Smart Безлімітіще» 200 хвилин 200 SMS Безліміт 19 руб. на добу «# можноВСЁ» 250 хвилин 250 SMS Безліміт 20 руб. на добу «Безмежно чорний» 300 хвилин 300 SMS Безліміт від 290 до 385 рублів на місяць

На цьому у нас все. Як бачите, умови всіх наведених у таблиці тарифів дуже схожі. Можна тільки відзначити, що Теле2 пропонує свій тариф дешевше, а також поки не ввів обмежень на роздачу інтернету. Втім, у МТС такого обмеження теж спочатку не було.