Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф, де «все включено»

  1. МТС
  2. Білайн
  3. TELE2
  4. Utel
  5. Мегафон
  6. Що в підсумку

Що потрібно для повного щастя абоненту мобільного зв'язку? Безлімітні дзвінки, безлімітні SMS і MMS, а також Інтернет - все це за мінімальною ціною. Чи є такі пропозиції у наших операторів, скільки вони можуть коштувати? На ці питання будемо шукати відповіді в нашому матеріалі. Що потрібно для повного щастя абоненту мобільного зв'язку

Оператори мобільного зв'язку замість того, щоб запустити єдиний тариф з дешевими дзвінками, SMS і безлімітним Інтернетом, пропонують три, а то й чотири різних тарифах, на яких одна послуга надається за низькою ціною, а дві інші надзвичайно дороги. Виходу з цієї ситуації, здавалося б, немає, але насправді, хто шукає, той завжди знайде.

Для повного щастя потрібно підключити пакет послуг категорії «все включено». Але як бути, якщо на вигідному тарифі по дзвінках і SMS немає можливості підключити безлімітний мобільний інтернет для телефону і навпаки? Це питання особливо актуальне для власників смартфонів на Android, Symbian і iPhone.

Для початку визначимося, якими послугами мобільного зв'язку ви найчастіше користуєтеся. Здебільшого це голосові дзвінки, SMS, мобільний Інтернет, ну і MMS. Рештою сервісами і контент-послугами користуються всі.

Згідно з інформацією, яку публікують оператори, найбільш популярними у абонентів є голосові дзвінки. На них припадає трохи більше 70% від усіх послуг, що надаються мобільного зв'язку. Далі йдуть: мобільний Інтернет - 19%, текстові повідомлення (SMS) - 6%. На мультимедійні повідомлення доводиться ще 1%.

На мультимедійні повідомлення доводиться ще 1%

Всі ці послуги де-факто складають нашу споживчу корзину мобільного зв'язку. Згідно з оцінками нашого проекту споживчий кошик середньостатистичного абонента стільникового зв'язку в Челябінській області сягає 290 рублів на місяць. У цю суму входять 250 хвилин голосових дзвінків, 18 SMS, 1 MMS і 12 Мбайт Інтернет-трафіку.

У цю суму входять 250 хвилин голосових дзвінків, 18 SMS, 1 MMS і 12 Мбайт Інтернет-трафіку

Виходячи з розрахункових даних, залишається визначитися з тарифами. Перш за все, це повинні бути пропозиції з передоплаченим блоком хвилин, SMS, MMS і мобільним Інтернетом.

МТС

id = "sub0">

Одним з найбільш вигідних тарифів такого плану є «Maxi Plus» від МТС з підключеною опцією «Все, що потрібно для спілкування».

За абонентську плату 250 рублів на місяць абонент отримує 300 хвилин вихідних дзвінків на всі мережі по Челябінській області, безлімітні SMS і MMS (але не більше 50 повідомлень на добу кожен тип повідомлень), безлімітний мобільний інтернет з телефону, смартфона або комунікатора. Абонентська плата списується подобово рівними частками протягом календарного місяця. Вартість підключення опції в рамках тарифу «Maxi Plus» - 0 рублів. Детальніше про цю пропозицію можна прочитати на цій сторінці.

Білайн

id = "sub1">

У абонентів « Білайн »Якоїсь однієї послуги або тарифу, немає. Найбільш підходящим представляється набір з тарифу «Косимо ціни +», послуги «SMS і MMS-безліміт» і послуги «Безлімітний інтернет на телефоні».

Підключення додаткових послуг обійдеться в цьому випадку в 50 рублів - разово. Абонентська плата за безлімітні SMS і MMS (не більше 150 повідомлень на добу) і безлімітний Інтернет з мобільного телефону складе в цьому випадку 210 рублів на місяць. До цієї суми варто додати витрати на голосовий зв'язок. У підсумку рахунок за місяць при середній кількості розмов буде в районі 300 рублів.

TELE2

id = "sub2">

У абонентів TELE2 теж немає одностайності пропозицію, тут навіть серед послуг немає безлімітів ні по SMS, ні по Інтернету. Проте, ми скористаємося схемою «базовий тариф + додаткові послуги». В якості базового тарифу беремо популярний тариф «Екстра» ( «Знай наших») і «Пакет 300 SMS» за 100 рублів і «Пакет 100 Мбайт» GPRS трафіку за 150 рублів, щоб хоч якось порівняти з пропозиціями інших операторів. Використання додаткових послуг нам обійдеться в 250 рублів, плюс до цього варто додати витрати на телефонні дзвінки. Підсумкова оцінка за вартістю 320 - 340 рублів на місяць.

Utel

id = "sub3">

У лінійці тарифів Utel також відсутні комплексні тарифи по всіх послугах. Є пакет голосового зв'язку 250 хвилин за 500 рублів на місяць. Але в своїх розрахунках ми будемо використовувати тарифний план «5 зірок» і підключену послугу «Паркур». Послуга дає за 350 рублів 95 Мб GPRS-трафіку і 300 SMS-повідомлень. У цьому випадку витрати на зв'язок за місяць (дзвінки, SMS та Інтернет) порядку 400-420 рублів.

Мегафон

id = "sub4">

У Мегафона комплексний тариф довелося також створювати з окремих послуг. За основу був узятий тариф «HandMade» пакет 300 хвилин - 270 рублів на місяць. Додатково потрібно підключити: «Безлімітний Інтернет Базовий» - ще 250 рублів на місяць. Без підключення безлімітних SMS вартість вже перевалила за 500 рублів.

Без підключення безлімітних SMS вартість вже перевалила за 500 рублів

Що в підсумку

id = "sub5">

Після вивчення тарифів групи «все включено» челябінських операторів найцікавішим, на нашу думку, став пакет з «Maxi Plus» з підключеною опцією «Все, що потрібно для спілкування» від МТС. Він за мінімальну кількість грошей надає можливість говорити 300 хвилин, відправляти безлімітні SMS, MMS і користуватися безлімітним інтернетом з телефону. Пропозиції інших операторів виявилися дорожчими.

Схожі сюжети / 6

Чи є такі пропозиції у наших операторів, скільки вони можуть коштувати?
Але як бути, якщо на вигідному тарифі по дзвінках і SMS немає можливості підключити безлімітний мобільний інтернет для телефону і навпаки?