Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф Білайн "ВСЁшечка»

 1. Опис тарифу Білайн «ВСЁшечка»
 2. Дзвінки та повідомлення
 3. Інтернет на тарифі
 4. Роумінг за кордоном і в поїздках по Росії
 5. Як підключити «ВСЁшечка» на Білайн?
 6. Як відключити тарифний план?

Ви часто спілкуєтеся з абонентами оператора Білайн і не любите довгих розмов по телефону? Значить тариф «ВСЁшечка» від Білайн підійде саме Вам! Він створений для економних користувачів, яким не потрібні великі пакети хвилин або повідомлень, але в той же час потрібна стабільна зв'язок з мінімально необхідним пакетом послуг.

Опис тарифу Білайн «ВСЁшечка»

Серед тарифів з абонентською платою від Білайн самим бюджетним є «ВСЁшечка», але є він далеко не у всіх регіонах Росії. Наприклад, для абонентів Москви і Московської області, тарифний план недоступний - тут лінійка починається з « ВСЕ моє 1 ».

Базові характеристики:

 • Абонентська плата 270 рублів на місяць
 • 200 хвилин на місяць для дзвінків на номери домашнього регіону і Білайн Росії
 • 5 гігабайт мобільного інтернету

При дзвінках на будь-які номери Білайн безкоштовні хвилини витрачаються, але після того, як вони закінчаться, дзвінки всередині мережі не тарифікуються.

Абонентська плата списується щодня, рівними частинами - по 9 рублів. Сума встановлена ​​з розрахунку, що в місяці 30 днів, при збільшенні або зменшенні кількості днів розмір платежу змінюється пропорційно до їх кількості.

Якщо коштів на рахунку для списання щоденного платежу недостатньо, доступ до основних послуг зв'язку та наданим пакетам блокується до поповнення балансу. У цей час будуть доступні лише вхідні дзвінки та повідомлення.

Дізнатися залишок коштів на рахунку, хвилин і інтернет-трафіку можна, зателефонувавши на номер 06746 або за допомогою USSD-команди * 102 #.

Дзвінки та повідомлення

Хвилини, що входять в тарифний план, витрачаються тільки на вихідні дзвінки абонентам Білайн Росії і дзвінки на номери інших операторів мобільного або стаціонарного зв'язку в регіоні, де був підключений телефон. Вихідні дзвінки на номери, які не належать абонентам Білайн, підключені в інших регіонах оплачуються відповідно до встановленим тарифом.

Після переходу на тарифний план «ВСЁшечка» абоненти можуть підключити опцію « Безліміт на ВСЕ моє ». Завдяки їй вихідні дзвінки на номери Білайн з будь-яким з тарифів сімейства «ВСЁмоё" не витрачають безкоштовний пакет хвилин.

Коли пакет хвилин на тарифі закінчиться, автоматично активується опція « автоподовження хвилин »І підключені додаткові 50 хвилин вартістю 50 рублів. Кількість автоматичних продовжень не обмежено - як тільки закінчиться один додатковий пакет, підключиться новий.

Послуга «автоподовження хвилин» спочатку включена до складу тарифу та, якщо вона не потрібна, її необхідно відключити самостійно. Для відключення зателефонуйте на номер 06740921 або скористайтеся своїм особистим кабінетом .

У тому випадку, якщо автоматичне продовження відключено або для активації чергового додаткового пакету хвилин на балансі недостатньо коштів, розрахунки здійснюються відповідно до встановлених тарифів:

Послуги зв'язку понад безкоштовні пакетів, в домашньому регіоні Вхідні дзвінки 0 руб. Вихідні дзвінки абонентам Білайн 0 руб. Вихідні дзвінки на номери інших операторів 2 руб. / Хв. Відправлення SMS 2 руб. Відправка MMS 9,95 руб. Міжміський зв'язок Дзвінки абонентам Білайн Росії 0 руб. Дзвінки на номери інших операторів Росії 12 руб. / Хв. Відправлення SMS 5 руб.

На відміну від інших тарифів, «ВСЁшечка» не містить безкоштовних SMS, а що входять до нього пакети хвилин можна витрачати на міжміські дзвінки. Якщо ці можливості необхідні, то можна підключити їх за допомогою додаткових послуг:

 • « пакет SMS »Включає в себе 300 повідомлень на місяць. Підключення послуги коштує 30 рублів, абонентська плата - 2 рубля на добу.
 • « Дзвінки по Росії »Надає 100 хвилин для міжміських дзвінків і дзвінків в поїздках по країні, на будь-які російські номери, що належать абонентам будь-яких операторів (крім Білайн). Підключення - 30 рублів, абонентська плата - 5 рублів в день.

Ціни на вихідні дзвінки в інші держави такі ж, як і на інших тарифах оператора. Але для більш вигідних міжнародних дзвінків по деяких напрямках тут діє безкоштовна опція « Ласкаво просимо ».

Для того, щоб не турбуватися про те, як взяти обіцяний платіж на Білайн і мати можливість користуватися послугами зв'язку навіть при мінусових балансі, рекомендуємо підключити послугу « Завжди на зв'язку ». Сама послуга безкоштовна, але при її підключенні з рахунку списується гарантійний платіж, який повернеться через три місяці.

Інтернет на тарифі

Інтернет-трафік, що входить в пакет послуг тарифного плану «ВСЁшечка», можна використовувати в мережі Білайн, як в домашньому регіоні, так і за його межами. Доступ в мережу надається на максимальній швидкості, яка обмежується лише особливостями зони покриття і можливостями телефону абонента.

У тому випадку, якщо трафік, наданий тарифом «ВСЁшечка» буде витрачено завчасно - до настання нового розрахункового періоду, швидкість може бути продовжена. На тарифному плані діє послуга « автоподовження швидкості », Яка підключає додаткові пакети інтернету об'ємом 100 мегабайт за 50 рублів, кожен раз, коли передплачений високошвидкісний трафік закінчується.

Сама послуга «автоподовження швидкості» безкоштовна і якщо додатковий трафік не підключається, то гроші за її використання не стягуються. При необхідності послугу відключити відправивши запит * 115 * 230 # або зателефонувавши на номер 0674717780.

Продовження швидкості протягом місяця можливо необмежену кількість разів при наявності достатньої для цього суми на рахунку. Якщо на балансі не вистачає коштів або послуга автоподовження відключена, то доступ в інтернет буде надаватися безкоштовно на низькій швидкості - в межах 64 Кілобіт в секунду.

Міняй кроки на гігабайти, беручи участь в програмі Билайн « Гігі за кроки ». Підключи акцію в додатку «Мій Білайн» і йди інструкціям, щоб щодня отримувати по 100 Мбайт за 10000 кроків.

Роумінг за кордоном і в поїздках по Росії

Під час подорожей по Росії в мережі Білайн, регіон, де знаходиться абонент стає для нього «домашнім» і ціни на послуги зв'язку встановлюються відповідно до базових. При цьому безкоштовні пакети можна використовувати тільки для дзвінком на номери абонентів Білайн Росії, а також на номери регіону перебування.

У ряді регіонів, де відсутнє покриття мережі Білайн, передплачені пакети трафіку не діють, а доступ в інтернет надається на умовах національного роумінгу. В цьому випадку, вартість кожного мегабайта складає 9,95 рублів.

При знаходженні абонента Білайн в Республіці Крим або р Севастополь пакети хвилин, SMS, інтернету, а також підключення на тариф додаткові опції не діють. Всі розрахунки за послуги зв'язку здійснюються в особливому порядку, детально про них можна дізнатися в розділі - роумінг в Криму .

Вартість послуг в міжнародному роумінгу відповідає базовим умовам оператора. Ознайомитися з ними детально і дізнатися, як знизити витрати за кордоном можна в розділі - роумінг Білайн за кордоном .

За кордоном при першому виході в інтернет на тарифному плані автоматично підключається послуга « Безлімітний інтернет в міжнародному роумінгу ». Її вартість становить 350 рублів на добу, але списання плати здійснюється тільки в дні користування інтернетом. Перші 100 мегабайт трафіку в день надаються на максимальній швидкості, далі - до 128 кілобіт в секунду.

Як підключити «ВСЁшечка» на Білайн?

Перейти на тарифний план «ВСЁшечка» можуть всі діючі абоненти Білайну. Якщо в останній раз тариф змінювався користувачем більше місяця тому, то перехід буде безкоштовним; якщо менше - вартість зміни тарифу складе 200 рублів. Перед підключенням переконайтеся, що на балансі є сума, необхідна для переходу на тариф і оплати першого дня його використання.

Абоненти Білайн можуть підключити тариф «ВСЁшечка» за допомогою:

Перед підключенням нового тарифу рекомендуємо дізнатися за допомогою USSD-команди * 110 * 05 # його характеристики і порівняти зі параметрами свого чинного тарифного плану.

Абоненти інших операторів можуть перейти на тариф із збереженням старого номера або придбати сім-карту в офісі продажів Білайн.

Як відключити тарифний план?

Для того, щоб перестала списуватися абонентська плата можна тимчасово призупинити обслуговування номера в особистому кабінеті або скориставшись допомогою гарячої лінії Білайн . Для повного відключення «ВСЁшечкі» досить вибрати і перейти на будь-який інший тарифний план або заблокувати сім-карту.

Якщо наданих пакетів послуг недостатньо, завжди можна перейти на інший тариф, наприклад, « ВСЕ моє 1 »Або« ВСЕ моє 2 ». Якщо ж навпаки, щомісячні платежі занадто високі і послуг занадто багато, можна підключити тариф без абонентської плати .

При виникненні питань про параметри і можливості тарифу, його підключення і відключення звернутися в службу підтримки можна по номером 0611 і 8-800-700-0611.

Ціни і характеристики тарифу вказані для Санкт-Петербурга і Ленінградської області, в інших регіонах вони можуть мати незначні відмінності.

Як відключити тарифний план?
Ви часто спілкуєтеся з абонентами оператора Білайн і не любите довгих розмов по телефону?
Як підключити «ВСЁшечка» на Білайн?
Як відключити тарифний план?