Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф Білайн "Поговоримо»

 1. Відео-огляд тарифу
 2. Як перейти на тариф Білайн «Поговоримо»?
 3. Особиста думка

Дата: 15 Чер 2018

Переглядів: 4572

Автор: iMobile

14 червня 2018 року мобільний оператор Білайн запустив новий тарифний план «Поговоримо». Його відмінною рисою є безлімітні дзвінки на номери будь-яких операторів будь-яких регіонів Росії при знаходженні будинку або в поїздках по Росії. Простіше кажучи - безліміт на всі номери.

І це вкрай здорово. Це те, чого дійсно не вистачало. Не люблю хвалити мобільних операторів, але в даному випадку Білайн - дійсно молодці.

Відео-огляд тарифу

параметри

Давайте розглянемо параметри тарифного плану «Поговоримо» від Білайну для Москви і Московської області: (універсальна посилання на параметри тарифу для будь-якого регіону - в кінці статті)

 • Абонентська плата - 200 рублів в тиждень (приблизно 870 рублів на місяць)
 • Безлімітні дзвінки на всі номери Росії (Вихідні дзвінки на номери «Білайн» і на номери інших операторів стільникового та фіксованого зв'язку всієї Росії при знаходженні в домашній мережі та в поїздках по Росії в мережі «Білайн»)
 • Мобільний інтернет - 5 Гб в місяць
 • Вихідні смс на місцеві номери - 2 рубля за повідомлення
 • Вихідні смс на номери інших регіонів - 5 рублів за повідомлення
 • Роумінг: в поїздках по Росії діють ті ж умови, що і вдома, навіть вхідні дзвінки з номерів інших регіонів - 0 рублів за хвилину (як на дорогий частини тарифів «ВСЁмоё»)

Все це - в мережі оператора Білайн. А от розцінки в мережах інших операторів:

Як перейти на тариф Білайн «Поговоримо»?

На даний тариф перейти не можна, можна лише піти в офіційний салон Білайн і купити сім-карту з тарифом «Поговоримо».

Особиста думка

Якщо чесно, то я в захваті. Ніяких пакетів від 3 до 5 тисяч хвилин за шалені гроші, а реальний безліміт на будь-які номери Росії? Це дуже здорово. Так, тариф не дешевий - 200 рублів в тиждень в Москві, 175 рублів в тиждень в Санкт-Петербурзі, але тільки подивіться на аналоги (мається на увазі голосовий зв'язок): Білайн «Зовсім ВСЁмоё» - 5000 хвилин за 2500 рублів на місяць, Мегафон " включайся! Преміум »- 5000 хвилин за 3000 рублів на місяць, МТС« ULTRA »- 5000 хвилин за 2900 рублів на місяць. Так, на цих тарифах можна після закінчення пакета хвилин дзвонити безлімітно, але лише на номери цих операторів.

Зараз же ми отримали тариф до цього безлімітом на будь-які номери за куди більш скромні гроші. Уже кілька років мобільні оператори «впарюють» нам великі пакети мобільного інтернету, говорять про те, що інтернет - наше все, інтернет - це те, що зараз потрібно людям. А про голосового зв'язку-то вони і забули зовсім ...

Кілька слів про послуги. Якщо Ви купите сім-карту з тарифом «Поговоримо», то раджу відразу зайти в додаток «Мій Білайн» і ознайомитися з підключеними платними послугами. Непотрібні - можна відключити. Також Ви можете підключити собі і потрібні послуги ...

Можна відключити:

 • «Автоподовження швидкості 5 Гб» - якщо Ви витратите пакет мобільного інтернету, то підключиться додатковий - 5 Гб за 150 рублів.
 • «# МожноВСЁ» - ВКонтакте, Однокласники, Facebook, Instagram, Twitter - безлімітно, Музика ВКонтакте, Яндекс.Музика, Яндекс.Радіо, Zvooq - безлімітно - 4 рубля на добу. Детальніше про послугу - тут .

Можна підключити:

 • «Пакет 300 SMS» - пакет 300 смс на номери домашнього регіону в місяць за 2 рубля на добу (підключення - 30 рублів)

Це лише частина послуг для відключення / підключення. Скористайтеся додатком «Мій Білайн» або особистий кабінетом, щоб самим ознайомитися з повним списком.

Вердикт мій наступний - тариф придатний.

Акція (можливість підключення цього тарифу) проходить з 14 червня 2018 до 31 серпня 2018 року. Встигніть підключитися!

Опис тарифу на офіційному сайті Білайн для Вашого регіону: посилання

Опис тарифу на офіційному сайті Білайн для Вашого регіону:  посилання

рекомендовані матеріали

Поділитися в соціальних мережах:

Ніяких пакетів від 3 до 5 тисяч хвилин за шалені гроші, а реальний безліміт на будь-які номери Росії?