Донецкий техникум промышленной автоматики

Тариф «Безмежно чорний» від Теле2: огляд, відгуки, підключення

 1. Опис тарифу «Безмежно чорний»
 2. Особливості тарифу Теле2 «Безмежно чорний»
 3. Як підключити тариф «Безмежно чорний» на Теле2
 4. Порівняння тарифів «Безмежно чорний», «Smart безлімітіще», «# можноВСЁ» і опції «Мега Безліміт»

Не так давно оператор Теле2 запустив мережі 3G і 4G по всій Росії, що призвело до стрімкого зростання популярності послуг мобільного інтернету серед абонентів

Не так давно оператор Теле2 запустив мережі 3G і 4G по всій Росії, що призвело до стрімкого зростання популярності послуг мобільного інтернету серед абонентів. Лінійка тарифів «чорний» має на увазі непогані умови, але вона не включає пропозиції з безлімітним інтернетом без обмежень по швидкості і трафіку. Так було до недавнього часу. З 24 серпня 2016 року стало доступний для підключення тариф «Безмежно Чорний» від Теле2.

В рамках цього тарифного плану оператор обіцяє по-справжньому чесний безлімітний інтернет по всій Росії без зниження швидкості і прихованих умов. Крім безлімітного інтернету тарифний план включає безлімітні виклики на номери Tele2, а також, пакет хвилин для дзвінків на всі мобільні домашнього регіону і SMS по Росії.

Теле2 представив увазі абонентів дійсно цікавий тариф, який передбачає привабливі умови, але не варто забувати, що мова йде про пропозицію від оператора стільникового зв'язку. Перш ніж радіти новому тарифному плану необхідно ознайомитися з його особливостями. На жаль, обіцянки операторів далеко не завжди збігаються з дійсністю і тариф «Безмежно чорний» передбачає наявність підводних каменів.

В рамках цього огляду ми розповімо, що собою представляє новий тариф Теле2 «Безмежно чорний», які йому характерні особливості і приховані умови. Ви зможете ознайомитися з відгуками про тариф і поділитися власною думкою з іншими читачами. Ми підготували гранично чесний огляд, в якому наведені всі недоліки і переваги тарифного плану «Безмежно чорний». В кінці статті наведено порівняння тарифу «Безмежно чорний» з іншими тарифними планами з безлімітним інтернетом від Мегафона, Білайну, МТС і Yota.

Опис тарифу «Безмежно чорний»

На сьогоднішній день тариф «Безмежно Чорний» доступний тільки в 34 регіонах Росії (Архангельської, Бєлгородської, Брянської, Володимирської, Вологодської, Воронезької, Калінінградської, Кемеровської, Кіровської, Костромської, Курської, Липецької, Мурманської, Нижегородської, Новгородської, Новосибірській, Омській, Орловській , Ростовської, Рязанської, Самарської, Саратовської, Смоленської, Тамбовської, Тверської, Тульської, Тюменської областей, республік Карелії, Комі, Мордовії, Татарстан, Удмуртії, Чувашії і ХМАО). Примітно те, що тарифний план недоступний для підключення в таких великих містах як Москва і Санкт-Петербург. Можливо, найближчим часом тариф стане доступний і для інших регіонів.

Залежно від регіону щомісячна абонентська плата становить від 290 до 385 рублів. За ці гроші оператор обіцяє безлімітний інтернет без зниження швидкості і прихованих умов, безкоштовні дзвінки на номери Tele2 за Росії, а також пакет хвилин для дзвінків на всі номери домашнього регіону і SMS по Росії. Особливий інтерес викликає безлімітний інтернет без обмежень по швидкості і трафіку. Теле2 відразу попереджає про наявність обмеження доступу до файлообмінними мережами (торрентів). Сам оператор стверджує, що подібне обмеження необхідно для того, щоб уникнути підвищеного навантаження на мережу і гарантувати абонентам якісний інтернет. Втім, це не єдине обмеження і до цього питання ми ще повернемося.

Розмір щомісячної абонентської плати і вартість послуг зв'язку понад пакет залежить від конкретного регіону. Як приклад наведемо інформацію для абонентів Ростовської області. З інформацією, актуальною для вашого населеного пункту можна ознайомитися на офіційному сайті Теле2.

Тариф «Безмежно чорний» включає:

 • Безлімітний мобільний інтернет по всій Росії (присутні обмеження, див. Нижче);
 • Безлімітні дзвінки на номери Теле2 будинку і в поїздках по Росії;
 • 300 хвилин для дзвінків на всі мобільні домашнього регіону і Теле2 Росії;
 • 300 SMS на всі номери Росії.

Дзвінки на номери інших операторів за межі домашнього регіону не включені в тариф і коштуватимуть 9,90 руб. Дзвінки на мобільні інших операторів домашнього регіону після вичерпання пакета будуть коштувати 1,50 руб. Наводити вартість SMS ми не станемо, тому що в них навряд чи виникне необхідність.

В цілому, умови по тарифу непогані, але перш ніж перейти на даний тарифний план слід ознайомитися з ним більш детально. У цьому вам допоможе підготовлений нами матеріал і відгуки про тариф «Безмежно чорний» від абонентів, які вже встигли оцінити його достоїнства і недоліки.

Особливості тарифу Теле2 «Безмежно чорний»

Теле2 є відносно молодим оператором, який тільки напрацьовує клієнтську базу
Теле2 є відносно молодим оператором, який тільки напрацьовує клієнтську базу. Щоб скласти конкуренцію «Великій трійці» Теле2 пропонує свої послуги дешевше, при цьому якість зв'язку залишається на досить високому рівні. Пропозиція з безлімітним мобільним інтернетом без обмежень по швидкості і трафіку у Теле2 з'явилося вже після того, як аналогічні пропозиції стали поширювати Білайн, МТС і Мегафон. На жаль, Теле2 не запропонував клієнтам щось унікальне, що не має аналогів на ринку зв'язку. Тариф «Безмежно чорний» також як і тарифи від інших операторів передбачає ряд обмежень. Нижче ми ще порівняємо все тарифи з безлімітним інтернетом, а зараз розглянемо особливості тарифного плану від Теле2.

Тарифом «Безмежно чорний» характерні наступні особливості:

 1. Тарифний план призначений тільки для телефонів і планшетів. При використанні SIM-карти в модемі або роутере швидкість доступу в інтернет буде обмежена до гранично низького значення.
 2. На тарифі обмежено надання послуг файлообмінних мереж (торрентів).
 3. Оператор не гарантує швидкість інтернету при створенні Абонентом значного навантаження на мережу. Дана умова означає, що оператор може в будь-який момент обмежити вам швидкість і вплинути на це Ви ніяк не зможете.
 4. На тарифі заборонений тетерінг. Тобто, не можна використовувати телефон як модем або точки доступу WI-FI. Це питання заслуговує на окрему увагу. В процесі тестування тарифу у нас не вийшло використовувати телефон в якості точки доступна, проте на сайті Теле2 в описі тарифу немає ніякої інформації про це обмеження. Якщо хтось вже роздавав інтернет по Wi-Fi залиште відгук.
 5. Існує висока ймовірність того, що швидкість інтернету буде обмежена при використанні 15-30 ГБ. У нашому випадку швидкість впала після того, як ми завантажили 20 ГБ. Судячи з відгуків проблема не поодинока. Після тривалих розмов з контактним центром швидкість відновили, але через два дні історія повторилася. Як правило, швидкість ріжеться до 1 Мбіт / с.
 6. Безлімітний інтернет доступний по всій Росії, крім м.Севастополя та Республіки Крим.
 7. Доступний в рамках тарифу пакет хвилин для дзвінків на номери інших операторів витрачається в тому числі і при здійсненні дзвінків на мобільні Теле2 за межі домашнього регіону.

Поки це все особливості тарифу, які нам відомі. У міру надходження нової інформації стаття буде редагуватися. Не забувайте залишати відгуки про тариф.

Як підключити тариф «Безмежно чорний» на Теле2

Безумовно, тариф Теле2 «Безмежно чорний» далекий від ідеалу і не дивлячись на обіцянку надати абонентам чесний безлімітний інтернет без прихованих умов, на практиці ми можемо спостерігати багато підводних каменів. Проте, існує категорія людей, яких даний тарифний план повністю влаштовує. Якщо ви належите до числа таких людей, то можете підключити тарифний план і на власному досвіді оцінити його достоїнства і недоліки.

Підключити тариф «Безмежно чорний» можна одним з таких способів:

 • Наберіть на своєму телефоні коротку команду * 630 * 5 #;
 • Зателефонуйте за номером 630 і слідуйте підказкам голосового меню;
 • Скористайтеся особистим кабінетом Теле2 ;
 • Зателефонуйте до Центру обслуговування клієнтів і попросіть допомогти Вам перейти на тарифний план «Безмежно чорний».

Якщо з моменту попереднього зміни тарифного плану пройшло більше 30 днів, плата за перехід не стягується. Якщо протягом місяця Ви вже міняли тариф, то за перехід доведеться заплатити 150 рублів. Абонентська плата списується в повному обсязі відразу при переході на тарифний план.

Порівняння тарифів «Безмежно чорний», «Smart безлімітіще», «# можноВСЁ» і опції «Мега Безліміт»

Тариф з безлімітним інтернетом для смартфонів і планшетів є не тільки у Теле2
Тариф з безлімітним інтернетом для смартфонів і планшетів є не тільки у Теле2. Пропозиції зі схожими умовами є у Білайну, МТС, Мегафона і Yota. Перш ніж перейти на тариф «Безмежно чорний» слід ознайомитися з іншими пропозиціями. Ми вже робили окремі огляди на всі тарифи і опції з безлімітним мобільним інтернетом, тому зараз розглянемо тільки їх основні характеристики. На підставі наведених нижче даних Ви зможете визначити найбільш вигідне для Вас пропозиція.

Тариф «Smart безлімітіще» МТС:

 • Абонентська плата в більшості регіонів становить 12,90 руб. на добу. Абоненти Москви і Підмосков'я першої місяць платять 12,90 руб. на добу, а з другого місяця 19 рублів на добу;
 • Безлімітний інтернет (не можна використовувати в USB-модеми і роутерах);
 • Безлімітні дзвінки на номери МТС всій Росії;
 • 200 хвилин на номери всіх мереж вашого регіону;
 • 200 SMS-повідомлень на номери всіх мереж вашого регіону;
 • Присутній обмеження на скачування з файлообмінних мереж (торренти);
 • Допускається використання телефону в якості модему або точки доступу wi-fi;
 • Тарифний план призначений тільки для смартфонів і планшетів.

Тариф «# можноВСЁ» Білайн:

 • Щоденна плата становить 10 рублів в перший місяць. З другого місяця абонентська плата піднімається до 13 руб. на добу для більшості регіонів Росії і 20 руб. для Москви і Підмосков'я;
 • Безлімітний мобільний інтернет по всій Росії без обмеження швидкості і трафіку;
 • Безлімітні дзвінки на телефони абонентів Білайн Росії;
 • 100 хвилин (в більшості регіонів) або 250 хвилин (Москва і Підмосков'ї) на всі мережі домашнього регіону і телефони Білайн Росії;
 • 100 SMS (в більшості регіонів) або 250 SMS (Москва і Підмосков'ї) на номери домашнього регіону.
 • Якщо телефон з з SIM-картою використовується як модем або точки доступу Wi-Fi, доступ в інтернет обмежений;
 • У разі використання файлообмінних мереж доступ в інтернет обмежений;
 • Не можна використовувати в модемі і роутере. Також не допускається використання тарифу в планшеті.

Опція «МегаБезліміт» Мегафон:

 • Абонентська плата залежить від регіону і тарифного плану (наприклад, для абонентів Москви з тарифом «Мегафон - Все включено L, XL» безлімітний інтернет в рамках опції «МегаБезліміт» коштуватиме 5 рублів на добу);
 • Опція доступна тільки на смартфонах і планшетах;
 • Обмежено використання торрент-ресурсів і wi-fi тетерінга;
 • Безлімітний інтернет діє тільки в домашньому регіоні.

Тариф для смартфонів від Yota:

 • Абонент може сам визначити обсяг пакета вихідних хвилин і розмір щомісячної плати;
 • Безлімітний мобільний інтернет;
 • Безлімітні дзвінки всередині мережі Йота по всій Росії;
 • Безлімітний інтернет Yota призначений тільки для смартфона / телефону;
 • Передбачено обмеження на використання смартфона в якості модему або точки доступу WI-FI;
 • При використанні файлообмінних мереж швидкість обмежується до 32 Кбіт / сек.

Як бачите, все тарифи дуже схожі. Виділити можна лише тарифний план «Smart безлімітіще» від МТС, який не передбачає обмеження на роздачу інтернету по Wi-Fi (з 10 листопада 2016 року запроваджено плата за роздачу інтернету). Тариф «Безмежно чорний» Теле2 теж не має такого обмеження, принаймні про нього не згадується в описі тарифного плану. На цьому ми будемо закінчувати даний огляд. Уважно вивчіть всі пропозиції і виберіть найвигідніший для себе варіант.