Донецкий техникум промышленной автоматики

Талалайка і голоси

  1. Про перетворення текстів в звук
  2. інтерфейс торохтійка
  3. Функціональні можливості
  4. Типи голосових движків для торохтійка
  5. Платні голосові синтезатори
  6. Застарілий голосовий движок для торохтійка L & H
  7. Голосовий движок для торохтійка від Майкрософт з голосом Олена
  8. Голоси RHVoice Aleksandr і Elena
  9. Голосові движки і зручності Balabolka Portable
  10. Безкоштовно завантажити торохтійка і на вибір російські голосові движки

Внизу Сторінка представлена ​​можливість безкоштовно завантажити торохтійка і російські голоси, які вміють читати вголос тексти по-російськи з колонок комп'ютера Внизу Сторінка представлена ​​можливість безкоштовно завантажити торохтійка і російські голоси, які вміють читати вголос тексти по-російськи з колонок комп'ютера. Стандартний інсталятор і Balabolka Portable завантажуються з сайту розробника Іллі Морозова (Ilya Morozov). Аналогічно з сайтів розробників легально завантажуються голосові движки. Кросплатформенних торохтійка обмежується підтримкою OS Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32-bit і 64-bit). Позитивні оцінки у відгуках і коментарях в соціальних мережах VK, Ok, Facebook, Google+, на форумах і популярних Інтернет-ресурсах вітається. Рекомендації, як найкраще скачати програму Талалайка і безпроблемний голосовий движок RHVoice з https://programmywindows.com, заохочуються. Постійна адреса: https://programmywindows.com/ru/readers/balabolka

Про перетворення текстів в звук

Люди давно практикують прослуховування текстів замість їх читання. Причиною тому - і природна лінь, і небажання напружуватися, і турбота про збереження зору, і російські романтичні традиції, оспівані ще А. С. Пушкіним в своїх дитячих спогадах про няню з вірша Сон:

І пошепки розповідати мені стане
Про мерців, про подвиги Бови ...

Як і в багатьох галузях сучасної промисловості, інформаційні технології в справі читання прийшли на допомогу продовжувачів справи пушкінської няні. Сьогодні з перекладом тексту в мову, крім додатка Balabolka, справляються аналогічна за можливостями Govorilka, текстовий редактор Демагог, рідери Tom, Cool і Ice Book.

Найледачішим і вимогливим до якості відтворення мови читачам, точніше слухачам, краще за інших безкоштовних програм підійде російська версія Balabolka. Ця програма не без недоліків, але все-таки самостійно шанує вголос як простий текст, так і більш просунуті формати оцифрованих книг. Спробуйте останню версію торохтійка скачати з голосовими движками, що говорять російською мовою, записати з програми MP3 і послухати на будь-якому сумісному пристрої улюблені твори класиків або сучасну прозу по шляху в офіс, в спортзалі, в черзі або перед сном. На мамину або няниних казку на ніч це, звичайно, схоже не буде, але сприймається така машинна декламація комп'ютерним голосом цілком нормально.

інтерфейс торохтійка

Balabolka має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс російською і декількох європейських і азіатських мовах. Ті, хто зміг завантажити торохтійка безкоштовно, встановив Balabolka і голосовий движок, щоб програма змогла читати російськими голосами, відразу можуть прослухати тексти. Процес відтворення мови запускається кнопкою Відтворення. Кнопкою Пауза віртуальний оповідач призупиняється. Припиняється відтворення кнопкою Стоп. Такий же інтерфейс управління присутній в будь-якому комп'ютерному аудіо-відео плеєрі. Налаштувати програму для роботи зможе навіть малодосвідчений користувач.

Можливість зміни дизайну програми на будь-який смак реалізована за допомогою декількох змінних скінів, або тим оформлення інтерфейсу. Також існує можливість додатково безкоштовно скачати теми для програми Талалайка з офіційного сайту. Багатомовний інтерфейс з чудовим російською мовою і об'ємний розділ довідки та допомоги від автора програми Іллі Морозова подвійно спрощує завдання вивчення функціоналу, якого трохи більше, ніж може здатися на перший погляд.

Функціональні можливості

Balabolka жваво і голосно прочитає текстовку з буфера обміну, а також з файлів: TXT, BXT, AZW, MOBI, PRC, CHM, DJVU, DJV, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTM, HTML, MHT, LIT, ODT, PDB , PDF, RAR, RTF, TCR, WPD, ZIP. Прослуховувати можна не тільки російськомовні твори. Крім уже встановленого англійської голосового модуля, можна встановити німецький, французький, італійський, іспанський і безліч інших голосових движків.

Balabolka вміє розділяти великі тексти на маленькі файли для зручності, видалити символи перенесення рядків для запобігання заїкання під час промовляння, декламувати набираються слова і пропозиції. Програма дозволяє легко змінити колір, шрифт, відкоригувати вимову, перевірити текст на орфографічні помилки, знаходити омографи. Роботу можна запускати, припиняти і зупиняти, застосовуючи хоткей.

Необхідно відзначити наступні переваги торохтійка:

- комфортна процедура прослуховування текстів,
- просунута багатомовність,
- управління поєднаннями гарячих клавіш,
- допомога людям з проблемами зору,
- ефективний метод навчання і підготовки до іспитів,
- настройка відображуваного шрифту,
- демонстрація тексту паралельно з прослуховуванням, за принципом караоке,
- змінювані шкурки тим оформлення інтерфейсу,
- вибір голосового движка, тембру, гучності і швидкості відтворення,
- перевірка орфографії перед прочитанням,
- підтримка перетягування,
- робота з закладками,
- читання електронних книг і офісних документів,
- читання з архівів без розпакування,
- робота більш ніж з двадцятьма форматами,
- перетворення тексту в аудіо файл.

Результат роботи Balabolka може зберегти аудіофайл: MP3, MP4, WAV, WMA, M4A, M4B, AWB, OGG для подальшого відтворення на MP3 / MP4 плеєрі, iPhone, iPad, iPod, смартфон на Андроїд, стільниковому телефоні або іншому обладнанні. При збереженні в MP3 доступна опція LRC-тексту або ID3-тегів для синхронного відображення рядка, що біжить тексту паралельно зі звуком, за принципом караоке.

Типи голосових движків для торохтійка

Безкоштовна програма Талалайка російською мовою працює краще собі подібних аналогів, звичайно ж, при використанні якісного голосового движка, який, бажано, повинен бути ще й безкоштовним. Тому мало програму Талалайка скачати безкоштовно, потрібно ще скачати голосові движки для торохтійка з російськими голосами для Windows 7, 8, 8.1, 10, і Vista, і XP SP 3 (32-bit і 64-bit) c Microsoft Speech API (SAPI 4 і 5) або Microsoft Speech Platform. Безкоштовно скачати російську торохтійка для Віндовс XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32-біт і 64-біт) проблеми не складе. У пошуку Яндекса або Гугла легко знайти і Balabolka торрент, і Balabolka Portable, є навіть Говорилка онлайн. Найважче знайти хороший вільно розповсюджуваний голосовий движок, та ще й такий, щоб голоси для торохтійка звучали не тільки правильно, але й мило.

Платні голосові синтезатори

Balabolka працює з популярними голосами IVONA Maxim і Tatyana, Acapela Alyona, Loquendo Olga, ScanSoft (RealSpeak) Katerina, Digalo Russian Nicolai, Nuance Vocalizer TTS Milena Rus і іншими комп'ютерними синтезаторами людської мови. На думку більшості користувачів в соціальних мережах вКонтакте, Однокласники, Фейсбук, Гугл плюс, лідерами в цій збірці є російський голос Миколи для торохтійка і голосовий движок Максим від Івонн. Всі ці російські голоси переводять текст в мову і розмовляють відносно нормально, нюанс полягає в іншому. У переліку немає безкоштовної повнофункціональної версії. Ці програмні продукти знайти можна, але працювати вони будуть недовго. Будь-який з цих варіантів - це або тріальна демонстраційна версія, або онлайн усічена, або піратка з вірусами, хробаками, кейлогерам, дозвонщиков, руткитами, троянцями, кейлоггер і іншим шпигунським, рекламним і шкідливим програмним забезпеченням. Завантажуючи файли з наведеного вище списку, використовуючи сумнівні джерела, слід бути гранично обережним. Правильне легальне вирішення цієї проблеми існує.

Застарілий голосовий движок для торохтійка L & H

На особливу увагу заслуговують мовні продукти збанкрутілої в 2001 році компанії Lernout & Hauspie. Відразу після арешту засновників Jo Lernout і Pol Hauspie і подальшого банкрутства L & H компанія Nuance Communications (відома як ScanSoft) придбала всі належні L & H мовні технології. До сих пір в Інтернеті можна знайти і скачати російські голоси для торохтійка Boris і Svetlana Russian (L & H), а то і завантажити торохтійка з російським голосом L & H в портейбл версії. Російські голосу Boris і Svetlana Russian, засновані на застарілому стандарті SAPI 4, читають тексти російською мовою цілком пристойно, але за критеріями кінця минулого століття. Сьогодні технології розпізнавання і синтезу людської мови пішли далеко вперед.

Голосовий движок для торохтійка від Майкрософт з голосом Олена

У Майкрософта, крім мовного стандарту Microsoft Speech API 4 і 5 версій, а також Microsoft Speech Platform, є ще і синтезатор мови. Цей голосовий движок називається MS Server Speech TTS Voise RU Elena і відповідає стандарту мовних функцій Microsoft Speech Platform. Русский голос Elena від Microsoft можна завантажити з оф. сайту компанії Майкрософт внизу даної сторінки https://programmywindows.com/ru/readers/balabolka без реєстрації і SMS. Додатково буде потрібно завантажити і встановити Microsoft Speech Platform (MSP x86 або x64). Після установки MSP і MS Server Speech TTS Voise RU Elena для нормальної роботи цих компонентів з програмою Balabolka необхідно обов'язково перезавантажити комп'ютер.

Голоси RHVoice Aleksandr і Elena

На відміну від продукту Microsoft, безпечну легально безкоштовну версію голосового движка RHVoice для вже працюючого Microsoft Speech API не складе труднощів додати без перезавантаження комп'ютера. За посиланням з https://programmywindows.com внизу є можливість скачати російський голосовий движок для торохтійка RHVoice з голосами Aleksandr і Elena Русский (Росія) без вірусів, реєстрацій і SMS, з надійного джерела за прямим посиланням з офіційного сайту. Як правило, встановлювати MS SAPI 5 необхідності немає, на відміну від Microsoft Speech Platform.

Голосові движки і зручності Balabolka Portable

Таким чином, на сьогодні ми маємо наступний вибір з вільно розповсюджуваних російських повнофункціональних голосів для торохтійка:

1. RHVoice Aleksandr Русский (Росія) стандарту мовних функцій SAPI 5.
2. RHVoice Elena Русский (Росія) стандарту мовних функцій SAPI 5.
3. MS Server Speech TTS Voise RU Elena стандарту мовних функцій Microsoft Speech Platform.

Якщо Талалайка працює для двох і більше користувачів з відмінними перевагами щодо швидкості відтворення, зрозумілості і приємності синтезованих голосів, виявляється один нюанс. Кожен користувач змінює настройки і голоси на свій смак. Ситуація схожа на ту, коли кожен водій автомобіля змушений налаштовувати під себе крісло і автомобільні дзеркала після попереднього водія. У такій ситуації набагато зручніше один раз Balabolka Portable скачати безкоштовно, і встановити необхідну кількість версій з бажаними голосовими движками, словниками, настройками і скінами. Під кожну задачу можна вибирати конкретну Портабельная торохтійка з вбудованим голосовим модулем, словниками, темою оформлення інтерфейсу і настройками, згідно перевагам конкретного користувача. Крім того, природно, портабл Balabolka має всі переваги звичайного автономного переноситься додатки.

Безкоштовно завантажити торохтійка і на вибір російські голосові движки

Останнє оновлення: 28-07-2019 до версії 2.15.0.707 Призначення програми: читалка Операційна система: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 (32-bit і 64-bit) Завантажити: Завантажити: Завантажити: