Донецкий техникум промышленной автоматики

svchost.com - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з svchost.com
  2. Інформація про фото svchost.com
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з svchost
  5. svchost сканер

Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є svchost.com вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з svchost.com

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Generic Host Process. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи svchost.com.

Інформація про фото svchost.com

файл Generic Host Process for Win32 Services не містить інформацію про автора.

Опис: svchost.com не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл svchost.com знаходиться в папці C: \ Windows. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 41,472 байт (98% всіх випадків) або 530,944 байт.
У процесу є видиме вікно. Немає більш детального опису програми. Це не системний файл Windows. Процес починає працювати, коли програма завантажується. Тому технічний рейтинг надійності 76% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з svchost.com

Якщо svchost.com знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 88% небезпеки. Розмір файлу 348,449 байт (33% всіх випадків), 283,023 байт або 356,751 байт. У файлу немає інформації про творця цього файлу. Додаток не видно користувачам. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: exefile, win.ini, Run). Це не системний файл Windows. Svchost.com здатний записувати введення даних, моніторити додатки і маніпулювати іншими програмами.

Важливо: Деякі шкідливі програми використовують таке ж ім'я файлу svchost.com, наприклад Virus.Win32.Neshta.a або Worm.Win32.AutoIt.rm (визначається антивірусом Kaspersky), і PE_NESHTA.AO або WORM_UTOTI.BN (визначається антивірусом TrendMicro). Таким чином, ви повинні перевірити файл svchost.com на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

svchost.com Розмір файлу 41,472 вірус, в реєстрі прописує себе на запуск ехе не чіплявся до х64
oldsergeant Цей вірус мені з компа видалив все "ехе" файли
Я Svchost.com - це файловий вірус Neshta, який заражає всі файли з розширенням exe, які виявить. Generic Host Process - це тільки svchost.EXE, який завжди знаходиться тільки в% systemroot% \ system32 \ (додаткова інформація)
Anonymous svchost.com Розмір файлу 41,472 вірус, в реєстрі прописує себе на запуск ехе не чіплявся до х64
oldsergeant Цей вірус мені з компа видалив все "ехе" файли
Я Svchost.com - це злісний білоруський вірус Neshta ™, який заражає більшість файлів з розширенням ехе і просто пошкоджує їх. Generic Host Process - це svchost.EXE і розташований він тільки в% systemroot $ \ system32 (додаткова інформація)
Anonymous Без цього не включатимуться setyp-и
Саша Вірус! Маскується під системний процес Svchost.exe, але має інше розширення. Розширення .com - це командний файл, при натисканні на який запускається виконання коду. І дуже частина віруси використовують це розширення для обману користувачів, див. Посилання. (додаткова інформація)
Garry virus
oleg При простому видаленні його з папки Windows перестають працювати exe - При видаленні його з реєстру а потім з Windows все ОК спотворює значки або залишає одну смужку -при включенні файлу значок відновлюється і файл відкривається прі закриття файлу значок перетворюється в смужку-символ в реєстрі "% 1"% * правильні -якщо додається svchost -неправильно-прі видаленні вірусу з папки windows exe відкриваються список програм для відкриття файлів-якщо видалити його з реєстру а потім з папки -все працює-після перезавантаження вірус восстанавліваеться-Web упізнавав е го-а потім перестав визначати його як вірус- звідки він з'являється?
Evdokim Антивірус kaspersky 2010 року проводяться спецально процедуру лікування, і здавалося б він його Удол але немає через пару днів він з'явився знову. Допомогла перестоновка Windows
Vi2gkl Вірус - однозначно. Заразив настільний комп'ютер, Антівіруснік Avira не зміг його видалити. Поставив Касперського, він відразу визначив вірус і видалив його, але через час Svchost.com з'явився знову. Прояв вірусу - програми відкриваються тільки при запуску від адміна, потім припиняють запускатися зовсім. Доходить до того, що вірус не дає встановлювати антивірус. Касперський лікує заражені файли, але через 1-2 години все повторюється. Застосовував утиліту D.Web, утиліта Касперського KVRT, Сам Каспер, avz4, cce_2.5.242177.201_x64, SUPERAntiSpyware, RogueKillerX64, Новий китайський антивірус 360 Total Сек'юріті. Ці утиліти розраховані на пошук і видалення всіх видів вірусів. Всі вони знаходять віруси і видаляють їх (або лікують), але зловредів з'являється знову. Вірус перейшов на ноутбук і заразив 2 операційні системи, все виносні диски (3 по 1ТБ) і все флешки. Тут кажуть - перевстановлення вирішує проблему. Я теж так думав, перевстановлювати все системи з форматуванням дисків. Але все повторюється знову. Так я мучуся 7 днів, а цей файл svchost.com з'являється знову.
Юрій Долгов Потрапила програма еізвестно як, швидше за все через флешку. Але тепер програми відмовляють працювати одні за одним. Варто один раз її відкрити заражену папку, як наступного разу не хоче відкриватися, Пише потрібно через адміністратора. Питалєв вилікувати Касперського 2013, після сканування. Відновлення пройшло. Гугл заробив !!!! Ура! Ноутбук починає ожіватьми. Так що не обов'язково відразу кидатися і переусьанаалівать систему. Можливо просто антивірусом прогнати. На мій випадок обійшлося так. Зовнішній диск заробив теж. Всім удачі! !!! Ну і зараза ця Neshta!
БЕК svchost.com точно вірус !!! Крч. Коли він запускається перший раз то в реєстрі є команда для відкриття програм так ось він перед командою прописує шлях до самого файлу svchost.com і потім вже йде команда для запуску програм. І коли ти запускаєш прогу то вірус заражає exe файли (трохи) і у нього є переваги, якщо ви його видаліть, то у нього є ще заражені файли, які він заразив і ви звичайно якщо відкриєте заражену програму то він знову з'явиться. Сам вірус дає збої в роботі операційної системи і програм які він заразив. ***** Як від нього позбутися? ***** 1) Зайдіть до реєстру і знайдіть папки HKEY_CLASSES_ROOT \ exefile \ shell \ open \ commandі знайдіть значення (За Замовчуванням) там буде прописано C \ Windows \ svchost.com ми повинні залишити тільки це: "% 1"% * і тиснемо ок. Потім видаляємо вірус в папку c \ Windows. Файл svchost.com (MS-DOS), скануємо систему антивірусом і перевіряємо, чи є системні файли, які заражені якщо немає то видаляємо все антивірусником. Після цього програми які були заражених втечуть і їх треба буде видалити! Усе. проблема решена1
Кайтан Попався ноут на установку офісу, ноут був заражений Svchost.com, питав дозволу на зміни деяких файлів, а також ця зараза заразила мій зовнішній хард, всі файли exe заражені
жахливо гальмував комп'ютер - в дз завантаженість - 100 відсотків при запуску 2 або 3 програми
алекс svchost.exe який знаходиться в незвичайній для нього папки може закривати браузер після того як ви напишіть AVZ бо ця програма може його видалити
вірус
Андрій

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото svchost.com: - на основі 21 голосів з 18 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. Один користувач оцінив, як вважається за необхідне. Один користувач оцінив, як нейтральний. 3 користувачів дали, як здається небезпечним. 15 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з svchost

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з svchost. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу svchost.com на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

svchost сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Як від нього позбутися?