Донецкий техникум промышленной автоматики

Suunto Cycling Insights - Все, що Suunto пропонує для їзди на велосипеді

Suunto докладає всіх зусиль, щоб цей сайт досяг рівня AA відповідно до вимог Керівних вказівок з інформаційних веб-ресурсів (WCAG) 2.0 і відповідав вимогам інших стандартів доступності. Якщо у вас виникли будь-які проблеми з доступом до цього сайту, зверніться в службу підтримки клієнтів в США за тел. +1 855 258 0900 (дзвінок безкоштовний).

Скористайтеся часом тренування на повну: з точністю і ефективністю. Відстежуйте свої заїзди за допомогою спортивних GPS-годин Suunto , Щоб подивитися поточну швидкість і пройдену дистанцію, а також підключіть датчики потужності * щоб дізнатися що застосовується зусилля.

У довгих заїздах можна зібрати корисні дані про ваших тренуваннях з автоетапамі кожні 10 км або миль, або вивчити дані своєї потужності. Розширюйте межі свого тренування з додатками Suunto для велосипеда, щоб отримувати додаткові відомості, наприклад, про перепаді висот.

Дізнатися, як використовувати велосипедні додатки

* Годинники Suunto Spartan і Ambit3 сумісні з датчиками стандарту BLE, а Ambit2 з датчиками стандарту ANT +.

Яка б не була ваша мета, аналізуючи свої заїзди після тренувань, ви зможете побачити свій прогрес. Suunto Movescount повідомляє вам, скільки годин було проведено в сідлі, тривалість заїздів і середню частоту обертання педалей, а також потужність і інтенсивність їзди.

Порівняйте свою швидкість і пульс в різних заїздах або простежте за графіком потужності, щоб визначити місця найбільших зусиль. Якщо ви їздили ці довгі години в горах, то потім, відпочиваючи вдома, можете подивитися на графік перепадів висот.

Скористайтеся тренуванням по максимуму і покращуйте свою підготовку, плануючи заїзди * заздалегідь. Знайдіть найкращі тренувальні програми для велосипеда на Suunto Movescount , Де можна познайомитися з іншими велофанатамі.

Suunto Movescount - це також відмінне рішення для вашого тренера, який може використовувати Movescount для контролю ваших тренувань і корекції програм занять.

Подивіться тренувальні програми для велосипедистів

* Стосується сімейств Suunto Ambit3 і Spartan

Ваші GPS-годинник Suunto будуть повідомляти, коли потрібно натиснути і розвинути швидкість. Кожен раз, коли ви ставите особистий рекорд на 10 або 40 км або миль або розвиваєте максимальну потужність, це відбивається в ваш профіль Movescount. Якщо вам належить змагання, то ви можете перевірити, чи зростає ваш темп або потужність, як планувалося.

перейдіть на Suunto Movescount , Щоб подивитися, як тренуються інші і порівняти їх результати зі своїми.

  1. Під час заїзду
  2. аналізуйте заїзди
  3. планування велотренувань
  4. Покращуйте і порівнюйте

Suunto Bike Sensor - це відмінний інструмент і для любителів прогулянок, і для фанатів сайклінг, і для професійних гірських велосипедистів. Використовуйте датчик Suunto Bike Sensor, щоб підтримувати оптимальну частоту обертання педалей, при цьому відслідковуючи швидкість і пройдену дистанцію.

Датчик Suunto Bike Sensor в рівній мірі ефективний і при вправах в приміщенні, і при їзді в зонах зі слабким сигналом GPS. Цей датчик зі зручним кріпленням сумісний зі спортивними годинами і мобільними додатками, що підтримують Bluetooth Smart або ANT +.

Датчик Suunto Bike Sensor найкраще підходить для годин колекції Suunto Spartan , Ambit3 Peak і Ambit3 Sport .

Детальніше про Suunto Bike Sensor ...

За допомогою адаптера Suunto Bike Adapter ви зможете з легкістю кріпити спортивні годинник на кермі вашого велосипеда. Можна швидко перемістити годинник із зап'ястя на велосипед, щоб не відволікаючись від дороги перевіряти основні показники коротким поглядом на кермо.

Suunto Bike Adapter сумісний з усіма годинами Suunto.

Годинники Suunto прекрасно підходять для спостереження потужності їзди на велосипеді, порівнюючи в реальному часі ваші зусилля і швидкість, відстань і пульс.

Перегляньте своє заняття і відстежуйте його ефективність в Suunto Movescount за допомогою корисних показників: миттєвої, середньої і максимальної потужності на етап або тренування. Також можна спостерігати свої тенденції за довгі періоди або заглибитися в подробиці конкретного вправи.

всі годинники Suunto Ambit3 і Spartan сумісні з Bluetooth-датчиками потужності, наприклад, педалями Powertap, втулками і кільцями для ланцюга. Годинники Suunto Ambit2 сумісні з датчиками потужності стандарту ANT +.

  1. Датчик Suunto Bike Sensor
  2. Велоадаптер Suunto Bike Adapter
  3. Сумісність з датчиком потужності
  1. Сумісність з Strava і TrainingPeaks
  2. Відкривайте нові для себе маршрути з тепловими картами

Suunto Spartan Ultra Stealth Titanium Suunto Spartan Ultra Stealth Titanium   Suunto Spartan Sport Black Suunto Spartan Sport Wrist HR Sakura Suunto Spartan Sport Black Suunto Spartan Sport Wrist HR Sakura

Надихайтеся і вчіться, читаючи історії велосипедистів в блозі Suunto

Детальніше...