Донецкий техникум промышленной автоматики

Супер тест. Вампір або донор, нейтрал або маг за датою народження - форум і відгуки 2018-2019 роки + фото

  1. Супер тест. Вампір або донор, нейтрал або маг за датою народження Знайшла дуже придатну систему,...
  2. Супер тест. Вампір або донор, нейтрал або маг за датою народження
  3. Супер тест. Вампір або донор, нейтрал або маг за датою народження

Супер тест. Вампір або донор, нейтрал або маг за датою народження

Знайшла дуже придатну систему, яка показує, як співіснують люди різних енерготіпов. Для того щоб підрахувати, хто ви, підсумуйте кінцеву цифру дати вашого народження. Складаємо все цифри, до останньої, наприклад, 22.02.1985 = 2 + 2 + 2 + 1 + 9 + 8 + 5 = 11 = 1 + 1 = 2

Майте на увазі, що вампіри і донори не треба розуміти в жорстко негативному сенсі. Вампір - це якому потрібно, наприклад, увагу, чи він може багато слухати. А донор - видає турботу, увагу, бесіди, в загальному, його «багато». А вже які конкретно еманації видає донор і їсть вампір - справа друга. Донор може видати і негативу пачку, їжте мій гнів. А вампір може забрати негатив, поглинути його, надлишок спожити. Люди різних типів сумісні по-різному. Спершу вважаємо, хто є хто.

Розшифровка

Числа 3, 6, 8. Нейтральні люди

Нікому не дадуть енергію, а й чужого не візьмуть. Самодостатня енергосистема, яка живиться енергією з простору.

Числа 5 і 7. Донори

Самі взяти нічого не можуть, але у них сильна потреба ділитися, інакше їм важко. Якщо поруч з ними жорсткі вампіри, вони можуть виснажуватися, і це сильно впливає на їх психічне і фізичне здоров'я.
Число 9. Білі маги

В цілому керують собою, дуже потужні, можуть давати і акумулювати свою енергію. Діляться за бажанням. Можуть і не ділитися. Забирати не можуть.

Число 4. Чорні маги

Також переважно нейтральні, але іноді можуть і хапнути з людини. Добре керують своєю енергією, в підказках не потребують.

Числа 1 і 2. Вампіри

Постійно потребують підживлення. Якщо немає заохочення і уваги, створюють конфліктні ситуації, з які теж черпають. Навіть якщо не створюють конфлікт, енергію тягнуть постійно. Робиться це часом не спеціально, але окремі особистості тягнуть свідомо.

ВАЖЛИВО ВАЖЛИВО ВАЖЛИВО

Цей текст спочатку я писала, щоб записати систему. Однак з часом зрозуміла, що є два важливих моменти.

Часто люди в реальності бачать, що донори хапають енергію, а вампіри занадто багато віддають. За фактом, все залежить від того, якою енергією в принципі насичений людина спочатку. Якщо вона позитивна, а у людини знак вампіра, то він буде вбирати в себе, і вбирати все, що котиться. Якщо людина нагодований негативом, а по числу донор, він буде скидати негатив. На практиці це виглядає так. Донор дратує вампіра, задоволений, а вампірові погано. здавалося б, вампір тут - донор.

Але немає. Донору важливо створити ситуацію, коли його емоції будуть скинуті, а вампірові важливо їх забрати. Тобто створити ситуацію, коли хтось навколо створюватиме ці емоції. Сам вампір нічого не створює, він тягне на себе. А тепер уявімо ситуацію, коли донор насичений хорошими вібраціями, він виділяє багато турботи, уваги, енергії. Він заряджає. Вампір набирається уваги, його слухають, приймають, тягнуть, люблять, дають ласку і позитив. Якщо вампір - сповнений негативу, йому знову ж таки може бути не дуже комфортно, він звик споживати негатив, і від позитивного вкидання буде смутно незадоволений і роздратований.

Намагатиметься спровокувати донора на негатив. Зате в такій ситуації вампір виступає в ролі явного вампіра. і система логічно виглядає. Як зрозуміти, хто перед вами донор або вампір? Донор не провокує. Він просто викидає. Він - реагує. Або відповідає. Вампір завжди провокує або очікує реакцій. Тактика його поведінки саме така. Білі маги - ближче до донорам за типом поведінки. Чорні маги - ближче до вампірів.

Приклад поведінки вампіра: або мовчить і провокує, або говорить і провокує, або чекає і тягне, або створює ситуацію і смикає за гачки, щоб отримати. 😈

Приклад поведінки донора. Або бушує і скидає, або багато говорить, робить - скидає. Або тисне, панує, управляє - скидає. Іноді в силу виховання і спотворень психіки втягують в себе, бояться скинути, хворіють від цього. Приклад поведінки донора

Донори частіше вампірів бувають товстими, саме тому що не вміють скидати емоції. Вампіри товстіють від надлишку отриманої інформації, яку не можуть перетравити, а їм все дають і дають. Але частіше вампіри дуже добре варять. Донори частіше вампірів бувають товстими, саме тому що не вміють скидати емоції

Нейтрали теж можуть провокувати в силу особливостей характеру, але оскільки в себе не беруть, то виглядають байдужими і навіть жорстокими після провокацій. Якщо ж не провокують, а просто живуть для себе, то від будь-яких впливів зливаються, намагаються поменше вбирати зайвого. Якщо є зайве, дратуються, але не переповнюються, а саме намагаються не вникати. Якщо скидають самі, то роблять це скоріше за принципом донорів, а не вампірів.

ХТО З КИМ уживеться

Я перевіряла на різних сімейних парах. Дуже багато збігів. Перевірте і ви свою. Як правило, живуть саме збігаються енерготіпи, нейтральні поєднання зустрічаються вкрай рідко, а поєднання конфліктного типу довго не співіснують.

ПОЗИТИВНІ або НЕПОГАНІ ПОЄДНАННЯ

Донори і вампіри

Уживуться лише в тому випадку, якщо донор сильний і готовий годувати вампіра постійно. Однак вампір може знеструмити донора і просто придушити його.

Білі і чорні маги

Ідеальна сполучуваність, сонастройка і розуміння один одного. Вони моментально знаходять спільну мову. Вони буквально фібрами відчувають, кому що потрібно і в потрібні моменти обмінюються надлишком енергії. Білий дає, чорний берет, причому завжди за обопільною сонастройка.

Чорний маг з донором

Живуть нормально, поки донор може давати. Однак в потрібний момент донор може «зламатися», а чорному магу не вистачить сил, а беруть чорні маги часто різко і багато. Однак чорний маг з донором живуть довго, якщо чорний маг бере нечасто, а спалахами. Тоді донора вистачає на таку людину надовго. Якщо чорний маг довго бере, він може зжерти донора цілком. Донор в цьому альянсі завжди недоотримує, відчуває себе незахищено.

Білий маг з донором

Живуть нормально, білий маг при надлишку своїх сил може поділитися з донором, підживити його недостачу, витрачену зовні. У цьому союзі донор відчуває захист білого мага, але і не дуже приємне заступництво. Причому протегує завжди на енергоплане саме білий маг, тому що донор відчуває, що маг може не давати, а сам донор не давати не може, і тим відчуває себе як би трохи залежним. Це не турбує, поки білому магу НЕ закортить видати відразу багато енергії, тоді донор у якого у самого багато - пручається. Зробити з цим обидва майже нічого не можуть. Спалахи трапляються регулярно, але у людей сильне взаємне тяжіння і щирі почуття. Якщо маг буде мудрий, придушення не буде. До речі, білий маг часом втомлюється від донора, тому що частіше перебуває в стані нейтрала.

Донор з нейтралом

Хороше поєднання, поки нейтрал може терпіти надлишок енергії донора. Іноді перебір, і нейтралів полювання піти в себе. Тоді донору важко, йому мало уваги. Йому треба скидати. в таких випадках донор може намагатися скидати негатив: спроби багато говорити, переконувати, донора дуже багато, нейтрал втомлюється. Потребує перервах. Якщо загальний рівень чистоти енергії збігається, в цілому нейтрала донор не втомлює, нейтрал донора - тим більше.

Білий маг з нейтралом

Майже те ж саме, що з донором, просто нейтрал не відчуває мага сильнішим чи слабшим, він просто його приймає як є. Іноді може втомлюватися від нього, і в общем-то, прагне захищати себе від надлишку спілкування. Однак при надлишку енергії білому магу доведеться скидати надлишки поза союзу, інакше буде конфлікт. Якщо білий маг візьме себе в руки, це буде милий союз двох нейтралів, і пара проіснує довго.

Чорний маг з нейтралом

Поєднання важке. Поки чорному магу вистачає своїх сил, живуть. Але як тільки виникає потреба в підживленні, нейтрал нічого не може дати, і чорному магу потрібно шукати підживлення і підтримки в іншому місці. Це провокує конфлікти. У сполученнях маг + нейтрал підлаштовуватися повинен маг, він краще відчуває, як це зробити.

НЕЙТРАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ

два нейтрала

Можуть жити довго і щасливо. Комфортне поєднання, але більше підходить для робочого альянсу, ніж для сім'ї. У родині буде панує дух рівноправності навіть за умови патріархату або матріархату. Це вільні душі.

Білий маг і вампір

Поєднання цілком комфортне. Вампір вимагає енергію, а маг може давати рівно стільки, скільки не на шкоду собі. Маг не забракне, вампір недоотримує. У такого поєднання хороші перспективи, вистачає різних емоцій. Крім того, в такій парі часта щира любов і захист. При цьому білому магу дістає внутрішньої сили відпустити вампіра у вільний політ, однак відпускати треба туди, де йому буде, кого споживати. Білий маг може терпіти вампіра куди довше, ніж донор, бо не виснажується від нього, навіть якщо вампір дуже сильний.

Нейтрал і вампір

Холодне поєднання. Вампірові буде нудно, буде бракувати емоцій і відчуттів. працювати разом можуть без особливих конфліктів, але нейтрала буде втомлювати експресія вампіра, він буде захищатися від надлишкового спілкування. сімейні відносини навряд чи можливі, ділові ідеальні.

НЕГАТИВНЕ ПОЄДНАННЯ

два вампіра

Зжеруть один одного як павуки в банці. Виснажаться, будуть хворіти, мучитися, страждати, а також діставати друзів і батьків, весь час потребуватиме жилетках або джерелах енергії. Якщо донор у такої пари дитина, його буквально виснажують скандалами, причіпками і нотаціями. Змінити ситуацію, на жаль, майже неможливо. Такі люди уживаються з працею, якщо тільки вони дуже духовно зрілі.

Чорний маг і вампір

Вампір весь час тягне на себе, чорний маг до пори терпить, але коли хоче підживитися сам, тисне вампіра, може навіть різко заткнути його потреба отримувати, витягаючи на себе. Якщо такий стан у чорного мага триває довго, ситуація призводить до розриву, тому що не вистачає обом. Якщо чорний маг батько, а дитина вампір, другий з батьків повинен бути донором або краще білим магом.

два донора

Відносна ситуація. Надлишок енергії породжує потребу скидання. Якщо скидати нікуди, виникає потреба в гиперопеке і контролі, яка скидається в конфлікт і яскраві бурхливі розбирання польотів. Кожен намагається видати багато порад, турботи. Кожен відчуває себе більш важливим, а коли другий видає таку ж реакцію, починається ситуація по типу: найшла коса на камінь. При цьому тяжіння сильне і могутнє, щире. Друга сторона «сам з вусів» і не може прийняти. Підсумок - сварки, причому бурхливі, скидання адже необхідний, потім така ж бурхлива пристрасть. Такій парі або попадається дитина вампір, на якого йде майже вся енергія батьків. Або людям треба вести спільну справу, краще займатися благодійністю, щоб було, куди зливати сили, тоді в будинку буде лад і розуміння. Якщо у такої пари дитина вампір, його можуть буквально душити турботою, іноді навіть вампір не може стільки поглинути, тоді вампір виснажується, починає хворіти. якщо у пари немає дитини, їй потрібно якомога частіше перебувати зовні сім'ї, займатися різними видами діяльності, щоб енергія акумулювалася. Такі люди прекрасно ведуть спільний бізнес, вирощують його як дитя. Головне - розділяти сфери впливу, щоб не конфліктувати.

Як це застосовувати?

На практиці я особисто аналізувала ситуацію, хто з ким живе. Дивно корисна система. Відразу зрозуміло, хто є хто і як це проявляється. Так, я донор. Живучи з хлопцем чорним магом, я відчувала часом різку втрату енергії, коли йому плохело. Скінчився. А ось моя подруга - білий маг, з нею я відчуваю себе досить комфортно, але відчуваю себе реально нижче за рівнем. Друзі у мене - донор і білий маг. У них або надлишок, або взаєморозуміння. Само собою, дитина вампір, інакше б їх союз зазнавав постійні бурі.

Батьки мої обидва нейтрали, і так, живуть дружно, все життя, але скоріше в них є розумна прохолода без пристрастей титанових, в принципі, для сім'ї це супер. Проаналізуйте свої ситуації, ви переконаєтеся, наскільки це цікаво. А заодно зможете розуміти, як будувати відносини з друзями, начальниками, колегами.


Автор теми: Ірина Прекрасна (Москва)

Супер тест. Вампір або донор, нейтрал або маг за датою народження

Знайшла дуже придатну систему, яка показує, як співіснують люди різних енерготіпов. Для того щоб підрахувати, хто ви, підсумуйте кінцеву цифру дати вашого народження. Складаємо все цифри, до останньої, наприклад, 22.02.1985 = 2 + 2 + 2 + 1 + 9 + 8 + 5 = 11 = 1 + 1 = 2

Майте на увазі, що вампіри і донори не треба розуміти в жорстко негативному сенсі. Вампір - це якому потрібно, наприклад, увагу, чи він може багато слухати. А донор - видає турботу, увагу, бесіди, в загальному, його «багато». А вже які конкретно еманації видає донор і їсть вампір - справа друга. Донор може видати і негативу пачку, їжте мій гнів. А вампір може забрати негатив, поглинути його, надлишок спожити. Люди різних типів сумісні по-різному. Спершу вважаємо, хто є хто.

Розшифровка

Числа 3, 6, 8. Нейтральні люди

Нікому не дадуть енергію, а й чужого не візьмуть. Самодостатня енергосистема, яка живиться енергією з простору.

Числа 5 і 7. Донори

Самі взяти нічого не можуть, але у них сильна потреба ділитися, інакше їм важко. Якщо поруч з ними жорсткі вампіри, вони можуть виснажуватися, і це сильно впливає на їх психічне і фізичне здоров'я.
Число 9. Білі маги

В цілому керують собою, дуже потужні, можуть давати і акумулювати свою енергію. Діляться за бажанням. Можуть і не ділитися. Забирати не можуть.

Число 4. Чорні маги

Також переважно нейтральні, але іноді можуть і хапнути з людини. Добре керують своєю енергією, в підказках не потребують.

Числа 1 і 2. Вампіри

Постійно потребують підживлення. Якщо немає заохочення і уваги, створюють конфліктні ситуації, з які теж черпають. Навіть якщо не створюють конфлікт, енергію тягнуть постійно. Робиться це часом не спеціально, але окремі особистості тягнуть свідомо.

ВАЖЛИВО ВАЖЛИВО ВАЖЛИВО

Цей текст спочатку я писала, щоб записати систему. Однак з часом зрозуміла, що є два важливих моменти.

Часто люди в реальності бачать, що донори хапають енергію, а вампіри занадто багато віддають. За фактом, все залежить від того, якою енергією в принципі насичений людина спочатку. Якщо вона позитивна, а у людини знак вампіра, то він буде вбирати в себе, і вбирати все, що котиться. Якщо людина нагодований негативом, а по числу донор, він буде скидати негатив. На практиці це виглядає так. Донор дратує вампіра, задоволений, а вампірові погано. здавалося б, вампір тут - донор.

Але немає. Донору важливо створити ситуацію, коли його емоції будуть скинуті, а вампірові важливо їх забрати. Тобто створити ситуацію, коли хтось навколо створюватиме ці емоції. Сам вампір нічого не створює, він тягне на себе. А тепер уявімо ситуацію, коли донор насичений хорошими вібраціями, він виділяє багато турботи, уваги, енергії. Він заряджає. Вампір набирається уваги, його слухають, приймають, тягнуть, люблять, дають ласку і позитив. Якщо вампір - сповнений негативу, йому знову ж таки може бути не дуже комфортно, він звик споживати негатив, і від позитивного вкидання буде смутно незадоволений і роздратований.

Намагатиметься спровокувати донора на негатив. Зате в такій ситуації вампір виступає в ролі явного вампіра. і система логічно виглядає. Як зрозуміти, хто перед вами донор або вампір? Донор не провокує. Він просто викидає. Він - реагує. Або відповідає. Вампір завжди провокує або очікує реакцій. Тактика його поведінки саме така. Білі маги - ближче до донорам за типом поведінки. Чорні маги - ближче до вампірів.

Приклад поведінки вампіра: або мовчить і провокує, або говорить і провокує, або чекає і тягне, або створює ситуацію і смикає за гачки, щоб отримати. 😈

Приклад поведінки донора. Або бушує і скидає, або багато говорить, робить - скидає. Або тисне, панує, управляє - скидає. Іноді в силу виховання і спотворень психіки втягують в себе, бояться скинути, хворіють від цього. Приклад поведінки донора

Донори частіше вампірів бувають товстими, саме тому що не вміють скидати емоції. Вампіри товстіють від надлишку отриманої інформації, яку не можуть перетравити, а їм все дають і дають. Але частіше вампіри дуже добре варять. Донори частіше вампірів бувають товстими, саме тому що не вміють скидати емоції

Нейтрали теж можуть провокувати в силу особливостей характеру, але оскільки в себе не беруть, то виглядають байдужими і навіть жорстокими після провокацій. Якщо ж не провокують, а просто живуть для себе, то від будь-яких впливів зливаються, намагаються поменше вбирати зайвого. Якщо є зайве, дратуються, але не переповнюються, а саме намагаються не вникати. Якщо скидають самі, то роблять це скоріше за принципом донорів, а не вампірів.

ХТО З КИМ уживеться

Я перевіряла на різних сімейних парах. Дуже багато збігів. Перевірте і ви свою. Як правило, живуть саме збігаються енерготіпи, нейтральні поєднання зустрічаються вкрай рідко, а поєднання конфліктного типу довго не співіснують.

ПОЗИТИВНІ або НЕПОГАНІ ПОЄДНАННЯ

Донори і вампіри

Уживуться лише в тому випадку, якщо донор сильний і готовий годувати вампіра постійно. Однак вампір може знеструмити донора і просто придушити його.

Білі і чорні маги

Ідеальна сполучуваність, сонастройка і розуміння один одного. Вони моментально знаходять спільну мову. Вони буквально фібрами відчувають, кому що потрібно і в потрібні моменти обмінюються надлишком енергії. Білий дає, чорний берет, причому завжди за обопільною сонастройка.

Чорний маг з донором

Живуть нормально, поки донор може давати. Однак в потрібний момент донор може «зламатися», а чорному магу не вистачить сил, а беруть чорні маги часто різко і багато. Однак чорний маг з донором живуть довго, якщо чорний маг бере нечасто, а спалахами. Тоді донора вистачає на таку людину надовго. Якщо чорний маг довго бере, він може зжерти донора цілком. Донор в цьому альянсі завжди недоотримує, відчуває себе незахищено.

Білий маг з донором

Живуть нормально, білий маг при надлишку своїх сил може поділитися з донором, підживити його недостачу, витрачену зовні. У цьому союзі донор відчуває захист білого мага, але і не дуже приємне заступництво. Причому протегує завжди на енергоплане саме білий маг, тому що донор відчуває, що маг може не давати, а сам донор не давати не може, і тим відчуває себе як би трохи залежним. Це не турбує, поки білому магу НЕ закортить видати відразу багато енергії, тоді донор у якого у самого багато - пручається. Зробити з цим обидва майже нічого не можуть. Спалахи трапляються регулярно, але у людей сильне взаємне тяжіння і щирі почуття. Якщо маг буде мудрий, придушення не буде. До речі, білий маг часом втомлюється від донора, тому що частіше перебуває в стані нейтрала.

Донор з нейтралом

Хороше поєднання, поки нейтрал може терпіти надлишок енергії донора. Іноді перебір, і нейтралів полювання піти в себе. Тоді донору важко, йому мало уваги. Йому треба скидати. в таких випадках донор може намагатися скидати негатив: спроби багато говорити, переконувати, донора дуже багато, нейтрал втомлюється. Потребує перервах. Якщо загальний рівень чистоти енергії збігається, в цілому нейтрала донор не втомлює, нейтрал донора - тим більше.

Білий маг з нейтралом

Майже те ж саме, що з донором, просто нейтрал не відчуває мага сильнішим чи слабшим, він просто його приймає як є. Іноді може втомлюватися від нього, і в общем-то, прагне захищати себе від надлишку спілкування. Однак при надлишку енергії білому магу доведеться скидати надлишки поза союзу, інакше буде конфлікт. Якщо білий маг візьме себе в руки, це буде милий союз двох нейтралів, і пара проіснує довго.

Чорний маг з нейтралом

Поєднання важке. Поки чорному магу вистачає своїх сил, живуть. Але як тільки виникає потреба в підживленні, нейтрал нічого не може дати, і чорному магу потрібно шукати підживлення і підтримки в іншому місці. Це провокує конфлікти. У сполученнях маг + нейтрал підлаштовуватися повинен маг, він краще відчуває, як це зробити.

НЕЙТРАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ

два нейтрала

Можуть жити довго і щасливо. Комфортне поєднання, але більше підходить для робочого альянсу, ніж для сім'ї. У родині буде панує дух рівноправності навіть за умови патріархату або матріархату. Це вільні душі.

Білий маг і вампір

Поєднання цілком комфортне. Вампір вимагає енергію, а маг може давати рівно стільки, скільки не на шкоду собі. Маг не забракне, вампір недоотримує. У такого поєднання хороші перспективи, вистачає різних емоцій. Крім того, в такій парі часта щира любов і захист. При цьому білому магу дістає внутрішньої сили відпустити вампіра у вільний політ, однак відпускати треба туди, де йому буде, кого споживати. Білий маг може терпіти вампіра куди довше, ніж донор, бо не виснажується від нього, навіть якщо вампір дуже сильний.

Нейтрал і вампір

Холодне поєднання. Вампірові буде нудно, буде бракувати емоцій і відчуттів. працювати разом можуть без особливих конфліктів, але нейтрала буде втомлювати експресія вампіра, він буде захищатися від надлишкового спілкування. сімейні відносини навряд чи можливі, ділові ідеальні.

НЕГАТИВНЕ ПОЄДНАННЯ

два вампіра

Зжеруть один одного як павуки в банці. Виснажаться, будуть хворіти, мучитися, страждати, а також діставати друзів і батьків, весь час потребуватиме жилетках або джерелах енергії. Якщо донор у такої пари дитина, його буквально виснажують скандалами, причіпками і нотаціями. Змінити ситуацію, на жаль, майже неможливо. Такі люди уживаються з працею, якщо тільки вони дуже духовно зрілі.

Чорний маг і вампір

Вампір весь час тягне на себе, чорний маг до пори терпить, але коли хоче підживитися сам, тисне вампіра, може навіть різко заткнути його потреба отримувати, витягаючи на себе. Якщо такий стан у чорного мага триває довго, ситуація призводить до розриву, тому що не вистачає обом. Якщо чорний маг батько, а дитина вампір, другий з батьків повинен бути донором або краще білим магом.

два донора

Відносна ситуація. Надлишок енергії породжує потребу скидання. Якщо скидати нікуди, виникає потреба в гиперопеке і контролі, яка скидається в конфлікт і яскраві бурхливі розбирання польотів. Кожен намагається видати багато порад, турботи. Кожен відчуває себе більш важливим, а коли другий видає таку ж реакцію, починається ситуація по типу: найшла коса на камінь. При цьому тяжіння сильне і могутнє, щире. Друга сторона «сам з вусів» і не може прийняти. Підсумок - сварки, причому бурхливі, скидання адже необхідний, потім така ж бурхлива пристрасть. Такій парі або попадається дитина вампір, на якого йде майже вся енергія батьків. Або людям треба вести спільну справу, краще займатися благодійністю, щоб було, куди зливати сили, тоді в будинку буде лад і розуміння. Якщо у такої пари дитина вампір, його можуть буквально душити турботою, іноді навіть вампір не може стільки поглинути, тоді вампір виснажується, починає хворіти. якщо у пари немає дитини, їй потрібно якомога частіше перебувати зовні сім'ї, займатися різними видами діяльності, щоб енергія акумулювалася. Такі люди прекрасно ведуть спільний бізнес, вирощують його як дитя. Головне - розділяти сфери впливу, щоб не конфліктувати.

Як це застосовувати?

На практиці я особисто аналізувала ситуацію, хто з ким живе. Дивно корисна система. Відразу зрозуміло, хто є хто і як це проявляється. Так, я донор. Живучи з хлопцем чорним магом, я відчувала часом різку втрату енергії, коли йому плохело. Скінчився. А ось моя подруга - білий маг, з нею я відчуваю себе досить комфортно, але відчуваю себе реально нижче за рівнем. Друзі у мене - донор і білий маг. У них або надлишок, або взаєморозуміння. Само собою, дитина вампір, інакше б їх союз зазнавав постійні бурі.

Батьки мої обидва нейтрали, і так, живуть дружно, все життя, але скоріше в них є розумна прохолода без пристрастей титанових, в принципі, для сім'ї це супер. Проаналізуйте свої ситуації, ви переконаєтеся, наскільки це цікаво. А заодно зможете розуміти, як будувати відносини з друзями, начальниками, колегами.


Автор теми: Ірина Прекрасна (Москва)

Супер тест. Вампір або донор, нейтрал або маг за датою народження

Знайшла дуже придатну систему, яка показує, як співіснують люди різних енерготіпов. Для того щоб підрахувати, хто ви, підсумуйте кінцеву цифру дати вашого народження. Складаємо все цифри, до останньої, наприклад, 22.02.1985 = 2 + 2 + 2 + 1 + 9 + 8 + 5 = 11 = 1 + 1 = 2

Майте на увазі, що вампіри і донори не треба розуміти в жорстко негативному сенсі. Вампір - це якому потрібно, наприклад, увагу, чи він може багато слухати. А донор - видає турботу, увагу, бесіди, в загальному, його «багато». А вже які конкретно еманації видає донор і їсть вампір - справа друга. Донор може видати і негативу пачку, їжте мій гнів. А вампір може забрати негатив, поглинути його, надлишок спожити. Люди різних типів сумісні по-різному. Спершу вважаємо, хто є хто.

Розшифровка

Числа 3, 6, 8. Нейтральні люди

Нікому не дадуть енергію, а й чужого не візьмуть. Самодостатня енергосистема, яка живиться енергією з простору.

Числа 5 і 7. Донори

Самі взяти нічого не можуть, але у них сильна потреба ділитися, інакше їм важко. Якщо поруч з ними жорсткі вампіри, вони можуть виснажуватися, і це сильно впливає на їх психічне і фізичне здоров'я.
Число 9. Білі маги

В цілому керують собою, дуже потужні, можуть давати і акумулювати свою енергію. Діляться за бажанням. Можуть і не ділитися. Забирати не можуть.

Число 4. Чорні маги

Також переважно нейтральні, але іноді можуть і хапнути з людини. Добре керують своєю енергією, в підказках не потребують.

Числа 1 і 2. Вампіри

Постійно потребують підживлення. Якщо немає заохочення і уваги, створюють конфліктні ситуації, з які теж черпають. Навіть якщо не створюють конфлікт, енергію тягнуть постійно. Робиться це часом не спеціально, але окремі особистості тягнуть свідомо.

ВАЖЛИВО ВАЖЛИВО ВАЖЛИВО

Цей текст спочатку я писала, щоб записати систему. Однак з часом зрозуміла, що є два важливих моменти.

Часто люди в реальності бачать, що донори хапають енергію, а вампіри занадто багато віддають. За фактом, все залежить від того, якою енергією в принципі насичений людина спочатку. Якщо вона позитивна, а у людини знак вампіра, то він буде вбирати в себе, і вбирати все, що котиться. Якщо людина нагодований негативом, а по числу донор, він буде скидати негатив. На практиці це виглядає так. Донор дратує вампіра, задоволений, а вампірові погано. здавалося б, вампір тут - донор.

Але немає. Донору важливо створити ситуацію, коли його емоції будуть скинуті, а вампірові важливо їх забрати. Тобто створити ситуацію, коли хтось навколо створюватиме ці емоції. Сам вампір нічого не створює, він тягне на себе. А тепер уявімо ситуацію, коли донор насичений хорошими вібраціями, він виділяє багато турботи, уваги, енергії. Він заряджає. Вампір набирається уваги, його слухають, приймають, тягнуть, люблять, дають ласку і позитив. Якщо вампір - сповнений негативу, йому знову ж таки може бути не дуже комфортно, він звик споживати негатив, і від позитивного вкидання буде смутно незадоволений і роздратований.

Намагатиметься спровокувати донора на негатив. Зате в такій ситуації вампір виступає в ролі явного вампіра. і система логічно виглядає. Як зрозуміти, хто перед вами донор або вампір? Донор не провокує. Він просто викидає. Він - реагує. Або відповідає. Вампір завжди провокує або очікує реакцій. Тактика його поведінки саме така. Білі маги - ближче до донорам за типом поведінки. Чорні маги - ближче до вампірів.

Приклад поведінки вампіра: або мовчить і провокує, або говорить і провокує, або чекає і тягне, або створює ситуацію і смикає за гачки, щоб отримати. 😈

Приклад поведінки донора. Або бушує і скидає, або багато говорить, робить - скидає. Або тисне, панує, управляє - скидає. Іноді в силу виховання і спотворень психіки втягують в себе, бояться скинути, хворіють від цього. Приклад поведінки донора

Донори частіше вампірів бувають товстими, саме тому що не вміють скидати емоції. Вампіри товстіють від надлишку отриманої інформації, яку не можуть перетравити, а їм все дають і дають. Але частіше вампіри дуже добре варять. Донори частіше вампірів бувають товстими, саме тому що не вміють скидати емоції

Нейтрали теж можуть провокувати в силу особливостей характеру, але оскільки в себе не беруть, то виглядають байдужими і навіть жорстокими після провокацій. Якщо ж не провокують, а просто живуть для себе, то від будь-яких впливів зливаються, намагаються поменше вбирати зайвого. Якщо є зайве, дратуються, але не переповнюються, а саме намагаються не вникати. Якщо скидають самі, то роблять це скоріше за принципом донорів, а не вампірів.

ХТО З КИМ уживеться

Я перевіряла на різних сімейних парах. Дуже багато збігів. Перевірте і ви свою. Як правило, живуть саме збігаються енерготіпи, нейтральні поєднання зустрічаються вкрай рідко, а поєднання конфліктного типу довго не співіснують.

ПОЗИТИВНІ або НЕПОГАНІ ПОЄДНАННЯ

Донори і вампіри

Уживуться лише в тому випадку, якщо донор сильний і готовий годувати вампіра постійно. Однак вампір може знеструмити донора і просто придушити його.

Білі і чорні маги

Ідеальна сполучуваність, сонастройка і розуміння один одного. Вони моментально знаходять спільну мову. Вони буквально фібрами відчувають, кому що потрібно і в потрібні моменти обмінюються надлишком енергії. Білий дає, чорний берет, причому завжди за обопільною сонастройка.

Чорний маг з донором

Живуть нормально, поки донор може давати. Однак в потрібний момент донор може «зламатися», а чорному магу не вистачить сил, а беруть чорні маги часто різко і багато. Однак чорний маг з донором живуть довго, якщо чорний маг бере нечасто, а спалахами. Тоді донора вистачає на таку людину надовго. Якщо чорний маг довго бере, він може зжерти донора цілком. Донор в цьому альянсі завжди недоотримує, відчуває себе незахищено.

Білий маг з донором

Живуть нормально, білий маг при надлишку своїх сил може поділитися з донором, підживити його недостачу, витрачену зовні. У цьому союзі донор відчуває захист білого мага, але і не дуже приємне заступництво. Причому протегує завжди на енергоплане саме білий маг, тому що донор відчуває, що маг може не давати, а сам донор не давати не може, і тим відчуває себе як би трохи залежним. Це не турбує, поки білому магу НЕ закортить видати відразу багато енергії, тоді донор у якого у самого багато - пручається. Зробити з цим обидва майже нічого не можуть. Спалахи трапляються регулярно, але у людей сильне взаємне тяжіння і щирі почуття. Якщо маг буде мудрий, придушення не буде. До речі, білий маг часом втомлюється від донора, тому що частіше перебуває в стані нейтрала.

Донор з нейтралом

Хороше поєднання, поки нейтрал може терпіти надлишок енергії донора. Іноді перебір, і нейтралів полювання піти в себе. Тоді донору важко, йому мало уваги. Йому треба скидати. в таких випадках донор може намагатися скидати негатив: спроби багато говорити, переконувати, донора дуже багато, нейтрал втомлюється. Потребує перервах. Якщо загальний рівень чистоти енергії збігається, в цілому нейтрала донор не втомлює, нейтрал донора - тим більше.

Білий маг з нейтралом

Майже те ж саме, що з донором, просто нейтрал не відчуває мага сильнішим чи слабшим, він просто його приймає як є. Іноді може втомлюватися від нього, і в общем-то, прагне захищати себе від надлишку спілкування. Однак при надлишку енергії білому магу доведеться скидати надлишки поза союзу, інакше буде конфлікт. Якщо білий маг візьме себе в руки, це буде милий союз двох нейтралів, і пара проіснує довго.

Чорний маг з нейтралом

Поєднання важке. Поки чорному магу вистачає своїх сил, живуть. Але як тільки виникає потреба в підживленні, нейтрал нічого не може дати, і чорному магу потрібно шукати підживлення і підтримки в іншому місці. Це провокує конфлікти. У сполученнях маг + нейтрал підлаштовуватися повинен маг, він краще відчуває, як це зробити.

НЕЙТРАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ

два нейтрала

Можуть жити довго і щасливо. Комфортне поєднання, але більше підходить для робочого альянсу, ніж для сім'ї. У родині буде панує дух рівноправності навіть за умови патріархату або матріархату. Це вільні душі.

Білий маг і вампір

Поєднання цілком комфортне. Вампір вимагає енергію, а маг може давати рівно стільки, скільки не на шкоду собі. Маг не забракне, вампір недоотримує. У такого поєднання хороші перспективи, вистачає різних емоцій. Крім того, в такій парі часта щира любов і захист. При цьому білому магу дістає внутрішньої сили відпустити вампіра у вільний політ, однак відпускати треба туди, де йому буде, кого споживати. Білий маг може терпіти вампіра куди довше, ніж донор, бо не виснажується від нього, навіть якщо вампір дуже сильний.

Нейтрал і вампір

Холодне поєднання. Вампірові буде нудно, буде бракувати емоцій і відчуттів. працювати разом можуть без особливих конфліктів, але нейтрала буде втомлювати експресія вампіра, він буде захищатися від надлишкового спілкування. сімейні відносини навряд чи можливі, ділові ідеальні.

НЕГАТИВНЕ ПОЄДНАННЯ

два вампіра

Зжеруть один одного як павуки в банці. Виснажаться, будуть хворіти, мучитися, страждати, а також діставати друзів і батьків, весь час потребуватиме жилетках або джерелах енергії. Якщо донор у такої пари дитина, його буквально виснажують скандалами, причіпками і нотаціями. Змінити ситуацію, на жаль, майже неможливо. Такі люди уживаються з працею, якщо тільки вони дуже духовно зрілі.

Чорний маг і вампір

Вампір весь час тягне на себе, чорний маг до пори терпить, але коли хоче підживитися сам, тисне вампіра, може навіть різко заткнути його потреба отримувати, витягаючи на себе. Якщо такий стан у чорного мага триває довго, ситуація призводить до розриву, тому що не вистачає обом. Якщо чорний маг батько, а дитина вампір, другий з батьків повинен бути донором або краще білим магом.

два донора

Відносна ситуація. Надлишок енергії породжує потребу скидання. Якщо скидати нікуди, виникає потреба в гиперопеке і контролі, яка скидається в конфлікт і яскраві бурхливі розбирання польотів. Кожен намагається видати багато порад, турботи. Кожен відчуває себе більш важливим, а коли другий видає таку ж реакцію, починається ситуація по типу: найшла коса на камінь. При цьому тяжіння сильне і могутнє, щире. Друга сторона «сам з вусів» і не може прийняти. Підсумок - сварки, причому бурхливі, скидання адже необхідний, потім така ж бурхлива пристрасть. Такій парі або попадається дитина вампір, на якого йде майже вся енергія батьків. Або людям треба вести спільну справу, краще займатися благодійністю, щоб було, куди зливати сили, тоді в будинку буде лад і розуміння. Якщо у такої пари дитина вампір, його можуть буквально душити турботою, іноді навіть вампір не може стільки поглинути, тоді вампір виснажується, починає хворіти. якщо у пари немає дитини, їй потрібно якомога частіше перебувати зовні сім'ї, займатися різними видами діяльності, щоб енергія акумулювалася. Такі люди прекрасно ведуть спільний бізнес, вирощують його як дитя. Головне - розділяти сфери впливу, щоб не конфліктувати.

Як це застосовувати?

На практиці я особисто аналізувала ситуацію, хто з ким живе. Дивно корисна система. Відразу зрозуміло, хто є хто і як це проявляється. Так, я донор. Живучи з хлопцем чорним магом, я відчувала часом різку втрату енергії, коли йому плохело. Скінчився. А ось моя подруга - білий маг, з нею я відчуваю себе досить комфортно, але відчуваю себе реально нижче за рівнем. Друзі у мене - донор і білий маг. У них або надлишок, або взаєморозуміння. Само собою, дитина вампір, інакше б їх союз зазнавав постійні бурі.

Батьки мої обидва нейтрали, і так, живуть дружно, все життя, але скоріше в них є розумна прохолода без пристрастей титанових, в принципі, для сім'ї це супер. Проаналізуйте свої ситуації, ви переконаєтеся, наскільки це цікаво. А заодно зможете розуміти, як будувати відносини з друзями, начальниками, колегами.


Автор теми: Ірина Прекрасна (Москва)

Супер тест. Вампір або донор, нейтрал або маг за датою народження

Знайшла дуже придатну систему, яка показує, як співіснують люди різних енерготіпов. Для того щоб підрахувати, хто ви, підсумуйте кінцеву цифру дати вашого народження. Складаємо все цифри, до останньої, наприклад, 22.02.1985 = 2 + 2 + 2 + 1 + 9 + 8 + 5 = 11 = 1 + 1 = 2

Майте на увазі, що вампіри і донори не треба розуміти в жорстко негативному сенсі. Вампір - це якому потрібно, наприклад, увагу, чи він може багато слухати. А донор - видає турботу, увагу, бесіди, в загальному, його «багато». А вже які конкретно еманації видає донор і їсть вампір - справа друга. Донор може видати і негативу пачку, їжте мій гнів. А вампір може забрати негатив, поглинути його, надлишок спожити. Люди різних типів сумісні по-різному. Спершу вважаємо, хто є хто.

Розшифровка

Числа 3, 6, 8. Нейтральні люди

Нікому не дадуть енергію, а й чужого не візьмуть. Самодостатня енергосистема, яка живиться енергією з простору.

Числа 5 і 7. Донори

Самі взяти нічого не можуть, але у них сильна потреба ділитися, інакше їм важко. Якщо поруч з ними жорсткі вампіри, вони можуть виснажуватися, і це сильно впливає на їх психічне і фізичне здоров'я.
Число 9. Білі маги

В цілому керують собою, дуже потужні, можуть давати і акумулювати свою енергію. Діляться за бажанням. Можуть і не ділитися. Забирати не можуть.

Число 4. Чорні маги

Також переважно нейтральні, але іноді можуть і хапнути з людини. Добре керують своєю енергією, в підказках не потребують.

Числа 1 і 2. Вампіри

Постійно потребують підживлення. Якщо немає заохочення і уваги, створюють конфліктні ситуації, з які теж черпають. Навіть якщо не створюють конфлікт, енергію тягнуть постійно. Робиться це часом не спеціально, але окремі особистості тягнуть свідомо.

ВАЖЛИВО ВАЖЛИВО ВАЖЛИВО

Цей текст спочатку я писала, щоб записати систему. Однак з часом зрозуміла, що є два важливих моменти.

Часто люди в реальності бачать, що донори хапають енергію, а вампіри занадто багато віддають. За фактом, все залежить від того, якою енергією в принципі насичений людина спочатку. Якщо вона позитивна, а у людини знак вампіра, то він буде вбирати в себе, і вбирати все, що котиться. Якщо людина нагодований негативом, а по числу донор, він буде скидати негатив. На практиці це виглядає так. Донор дратує вампіра, задоволений, а вампірові погано. здавалося б, вампір тут - донор.

Але немає. Донору важливо створити ситуацію, коли його емоції будуть скинуті, а вампірові важливо їх забрати. Тобто створити ситуацію, коли хтось навколо створюватиме ці емоції. Сам вампір нічого не створює, він тягне на себе. А тепер уявімо ситуацію, коли донор насичений хорошими вібраціями, він виділяє багато турботи, уваги, енергії. Він заряджає. Вампір набирається уваги, його слухають, приймають, тягнуть, люблять, дають ласку і позитив. Якщо вампір - сповнений негативу, йому знову ж таки може бути не дуже комфортно, він звик споживати негатив, і від позитивного вкидання буде смутно незадоволений і роздратований.

Намагатиметься спровокувати донора на негатив. Зате в такій ситуації вампір виступає в ролі явного вампіра. і система логічно виглядає. Як зрозуміти, хто перед вами донор або вампір? Донор не провокує. Він просто викидає. Він - реагує. Або відповідає. Вампір завжди провокує або очікує реакцій. Тактика його поведінки саме така. Білі маги - ближче до донорам за типом поведінки. Чорні маги - ближче до вампірів.

Приклад поведінки вампіра: або мовчить і провокує, або говорить і провокує, або чекає і тягне, або створює ситуацію і смикає за гачки, щоб отримати. 😈

Приклад поведінки донора. Або бушує і скидає, або багато говорить, робить - скидає. Або тисне, панує, управляє - скидає. Іноді в силу виховання і спотворень психіки втягують в себе, бояться скинути, хворіють від цього. Приклад поведінки донора

Донори частіше вампірів бувають товстими, саме тому що не вміють скидати емоції. Вампіри товстіють від надлишку отриманої інформації, яку не можуть перетравити, а їм все дають і дають. Але частіше вампіри дуже добре варять. Донори частіше вампірів бувають товстими, саме тому що не вміють скидати емоції

Нейтрали теж можуть провокувати в силу особливостей характеру, але оскільки в себе не беруть, то виглядають байдужими і навіть жорстокими після провокацій. Якщо ж не провокують, а просто живуть для себе, то від будь-яких впливів зливаються, намагаються поменше вбирати зайвого. Якщо є зайве, дратуються, але не переповнюються, а саме намагаються не вникати. Якщо скидають самі, то роблять це скоріше за принципом донорів, а не вампірів.

ХТО З КИМ уживеться

Я перевіряла на різних сімейних парах. Дуже багато збігів. Перевірте і ви свою. Як правило, живуть саме збігаються енерготіпи, нейтральні поєднання зустрічаються вкрай рідко, а поєднання конфліктного типу довго не співіснують.

ПОЗИТИВНІ або НЕПОГАНІ ПОЄДНАННЯ

Донори і вампіри

Уживуться лише в тому випадку, якщо донор сильний і готовий годувати вампіра постійно. Однак вампір може знеструмити донора і просто придушити його.

Білі і чорні маги

Ідеальна сполучуваність, сонастройка і розуміння один одного. Вони моментально знаходять спільну мову. Вони буквально фібрами відчувають, кому що потрібно і в потрібні моменти обмінюються надлишком енергії. Білий дає, чорний берет, причому завжди за обопільною сонастройка.

Чорний маг з донором

Живуть нормально, поки донор може давати. Однак в потрібний момент донор може «зламатися», а чорному магу не вистачить сил, а беруть чорні маги часто різко і багато. Однак чорний маг з донором живуть довго, якщо чорний маг бере нечасто, а спалахами. Тоді донора вистачає на таку людину надовго. Якщо чорний маг довго бере, він може зжерти донора цілком. Донор в цьому альянсі завжди недоотримує, відчуває себе незахищено.

Білий маг з донором

Живуть нормально, білий маг при надлишку своїх сил може поділитися з донором, підживити його недостачу, витрачену зовні. У цьому союзі донор відчуває захист білого мага, але і не дуже приємне заступництво. Причому протегує завжди на енергоплане саме білий маг, тому що донор відчуває, що маг може не давати, а сам донор не давати не може, і тим відчуває себе як би трохи залежним. Це не турбує, поки білому магу НЕ закортить видати відразу багато енергії, тоді донор у якого у самого багато - пручається. Зробити з цим обидва майже нічого не можуть. Спалахи трапляються регулярно, але у людей сильне взаємне тяжіння і щирі почуття. Якщо маг буде мудрий, придушення не буде. До речі, білий маг часом втомлюється від донора, тому що частіше перебуває в стані нейтрала.

Донор з нейтралом

Хороше поєднання, поки нейтрал може терпіти надлишок енергії донора. Іноді перебір, і нейтралів полювання піти в себе. Тоді донору важко, йому мало уваги. Йому треба скидати. в таких випадках донор може намагатися скидати негатив: спроби багато говорити, переконувати, донора дуже багато, нейтрал втомлюється. Потребує перервах. Якщо загальний рівень чистоти енергії збігається, в цілому нейтрала донор не втомлює, нейтрал донора - тим більше.

Білий маг з нейтралом

Майже те ж саме, що з донором, просто нейтрал не відчуває мага сильнішим чи слабшим, він просто його приймає як є. Іноді може втомлюватися від нього, і в общем-то, прагне захищати себе від надлишку спілкування. Однак при надлишку енергії білому магу доведеться скидати надлишки поза союзу, інакше буде конфлікт. Якщо білий маг візьме себе в руки, це буде милий союз двох нейтралів, і пара проіснує довго.

Чорний маг з нейтралом

Поєднання важке. Поки чорному магу вистачає своїх сил, живуть. Але як тільки виникає потреба в підживленні, нейтрал нічого не може дати, і чорному магу потрібно шукати підживлення і підтримки в іншому місці. Це провокує конфлікти. У сполученнях маг + нейтрал підлаштовуватися повинен маг, він краще відчуває, як це зробити.

НЕЙТРАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ

два нейтрала

Можуть жити довго і щасливо. Комфортне поєднання, але більше підходить для робочого альянсу, ніж для сім'ї. У родині буде панує дух рівноправності навіть за умови патріархату або матріархату. Це вільні душі.

Білий маг і вампір

Поєднання цілком комфортне. Вампір вимагає енергію, а маг може давати рівно стільки, скільки не на шкоду собі. Маг не забракне, вампір недоотримує. У такого поєднання хороші перспективи, вистачає різних емоцій. Крім того, в такій парі часта щира любов і захист. При цьому білому магу дістає внутрішньої сили відпустити вампіра у вільний політ, однак відпускати треба туди, де йому буде, кого споживати. Білий маг може терпіти вампіра куди довше, ніж донор, бо не виснажується від нього, навіть якщо вампір дуже сильний.

Нейтрал і вампір

Холодне поєднання. Вампірові буде нудно, буде бракувати емоцій і відчуттів. працювати разом можуть без особливих конфліктів, але нейтрала буде втомлювати експресія вампіра, він буде захищатися від надлишкового спілкування. сімейні відносини навряд чи можливі, ділові ідеальні.

НЕГАТИВНЕ ПОЄДНАННЯ

два вампіра

Зжеруть один одного як павуки в банці. Виснажаться, будуть хворіти, мучитися, страждати, а також діставати друзів і батьків, весь час потребуватиме жилетках або джерелах енергії. Якщо донор у такої пари дитина, його буквально виснажують скандалами, причіпками і нотаціями. Змінити ситуацію, на жаль, майже неможливо. Такі люди уживаються з працею, якщо тільки вони дуже духовно зрілі.

Чорний маг і вампір

Вампір весь час тягне на себе, чорний маг до пори терпить, але коли хоче підживитися сам, тисне вампіра, може навіть різко заткнути його потреба отримувати, витягаючи на себе. Якщо такий стан у чорного мага триває довго, ситуація призводить до розриву, тому що не вистачає обом. Якщо чорний маг батько, а дитина вампір, другий з батьків повинен бути донором або краще білим магом.

два донора

Відносна ситуація. Надлишок енергії породжує потребу скидання. Якщо скидати нікуди, виникає потреба в гиперопеке і контролі, яка скидається в конфлікт і яскраві бурхливі розбирання польотів. Кожен намагається видати багато порад, турботи. Кожен відчуває себе більш важливим, а коли другий видає таку ж реакцію, починається ситуація по типу: найшла коса на камінь. При цьому тяжіння сильне і могутнє, щире. Друга сторона «сам з вусів» і не може прийняти. Підсумок - сварки, причому бурхливі, скидання адже необхідний, потім така ж бурхлива пристрасть. Такій парі або попадається дитина вампір, на якого йде майже вся енергія батьків. Або людям треба вести спільну справу, краще займатися благодійністю, щоб було, куди зливати сили, тоді в будинку буде лад і розуміння. Якщо у такої пари дитина вампір, його можуть буквально душити турботою, іноді навіть вампір не може стільки поглинути, тоді вампір виснажується, починає хворіти. якщо у пари немає дитини, їй потрібно якомога частіше перебувати зовні сім'ї, займатися різними видами діяльності, щоб енергія акумулювалася. Такі люди прекрасно ведуть спільний бізнес, вирощують його як дитя. Головне - розділяти сфери впливу, щоб не конфліктувати.

Як це застосовувати?

На практиці я особисто аналізувала ситуацію, хто з ким живе. Дивно корисна система. Відразу зрозуміло, хто є хто і як це проявляється. Так, я донор. Живучи з хлопцем чорним магом, я відчувала часом різку втрату енергії, коли йому плохело. Скінчився. А ось моя подруга - білий маг, з нею я відчуваю себе досить комфортно, але відчуваю себе реально нижче за рівнем. Друзі у мене - донор і білий маг. У них або надлишок, або взаєморозуміння. Само собою, дитина вампір, інакше б їх союз зазнавав постійні бурі.

Батьки мої обидва нейтрали, і так, живуть дружно, все життя, але скоріше в них є розумна прохолода без пристрастей титанових, в принципі, для сім'ї це супер. Проаналізуйте свої ситуації, ви переконаєтеся, наскільки це цікаво. А заодно зможете розуміти, як будувати відносини з друзями, начальниками, колегами.


Автор теми: Ірина Прекрасна (Москва)

Як зрозуміти, хто перед вами донор або вампір?
Як це застосовувати?
Як зрозуміти, хто перед вами донор або вампір?
Як це застосовувати?
Як зрозуміти, хто перед вами донор або вампір?
Як це застосовувати?
Як зрозуміти, хто перед вами донор або вампір?
Як це застосовувати?