Донецкий техникум промышленной автоматики

Створення сайтів «під ключ»

У нас ви можете замовити розробку сайту з нуля - і в підсумку отримати повноцінний канал продажів. У нас ви можете   замовити розробку сайту з нуля   - і в підсумку отримати повноцінний канал продажів

Створення сайту-візитки Створення сайту-візитки.
Такий варіант як і раніше актуальний для багатьох невеликих компаній і приватних підприємців. Це своєрідне представництво вашого бізнесу в інтернеті - кілька сторінок, на яких розміщується основна інформація про компанію і послуги, а також контакти. Сайт-візитка найбільш доступний за ціною, його розробка не займає багато часу.

Створення корпоративного сайту Створення корпоративного сайту.
Розширений функціонал дозволяє надати детальну інформацію по кожній послузі, цінами. Передбачається створення форм зворотного зв'язку. Ресурс призначений для публікації новин, матеріалів, створення бази документів і файлів. Визначаються різні рівні доступів для користувачів. Також для корпоративних сайтів ми пропонуємо послуги по пошуковому просуванню - це ті необхідні інвестиції, які дозволяють вам отримувати нових відвідувачів і клієнтів.

Створення інтернет-магазину Створення інтернет-магазину.
Є найбільш складним і витратним проектом. Проте, всі інвестиції швидко окупаються за рахунок отримання прямого прибутку з сайту. У багатьох сферах інтернет-торгівлі в Білорусі конкуренція все ще невелика - і ви можете зайняти вільну нішу. Зі свого боку ми готові розробити онлайн-магазин з нуля, включаючи дизайн і функціональні вимоги. Для залучення клієнтів ми також пропонуємо пошукове просування і інші види реклами.
Створення Landing Page.
Односторінковий продається сайт - запорука успішного розвитку бізнесу в інтернеті. Лендінгем в 5 разів ефективніше і, як мінімум, в 2 рази дешевше, ніж звичайний сайт. Ми моздаем тільки з унікальним дизайном і суперкачесвенние Landing Page, тим самим гарантуємо постійний потік цільових клієнтів.


Створення сайту-портфоліо Створення сайту-портфоліо.
Ви дизайнер, геймер, розробник, фотограф, письменник і т.д.? Такого плану сайт підходить для реклами самого себе. Незалежно від того, чим Ви займаєтеся, важливо мати свій сайт-портфоліо. Ваша цільова аудиторія повинна розуміти, чому варто звернутися саме до Вас і що ви можете запропонувати.
Створення сайту-каталогу.
Такий сайт містить інформацію про компанію, а також електронний каталог її продукції і послуг. Сайт-каталог по може в кілька разів збільшити кількість продажів, завдяки доступу до повної інформації про послуги і продукцію. Такий тип сайту в кілька разів збільшує продажі за рахунок доступності повної інформації про продукт або послуги.


Фахівці компанії «Хамелеон» володіють сучасними технологіями верстки та розробки - при необхідності ми створюємо флеш-сайти з оригінальною анімацією і функціями. Крім того, ми пропонуємо послуги з пошукового просування проектів для залучення відвідувачів на ваш ресурс.


оформляйте бриф на розробку сайту - після цього з вами зв'яжеться фахівець для уточнення всіх деталей.

Задавайте ваші питання по телефону + 37544-583-83-38.