Донецкий техникум промышленной автоматики

Створення креативного дизайну флеш і статичних банерів, дизайн Flash і Gif анімації

  1. Дизайн анімованих флеш і gif банерів
  2. 2 крок: Вибір формату та технічних характеристик розроблюваного банера
  3. 3 крок: Написання сценарію анімованого банера
  4. 4 крок: Розкадрування анімованого банера і узгодження з замовником
  5. Дизайн статичних банерів для сайту
  6. 2 крок: створення концепції статичного банера

Створюючи дизайн анімованого або статичного банера для сайту, багато хто думає, що більш барвистий і яскравий дизайн банера допоможе залучити більшу увагу споживача. Так, ідея абсолютно правильна, дизайн банера грає величезну роль в залученні клієнтів, але при цьому необхідно враховувати, що банери для сайту в першу чергу носять ідейно-рекламний характер. І тільки після оцінки цільової аудиторії і характеристик продукції, що просувається, можна проаналізувати яким саме має бути дизайн банера.

Дизайн анімованих флеш і gif банерів

Створюючи дизайн анімованого або статичного банера для сайту, багато хто думає, що більш барвистий і яскравий дизайн банера допоможе залучити більшу увагу споживача

1 крок: оцінка використовуваних іміджів і текстів в дизайні банера


Розробляючи дизайн банера в першу чергу необхідно оцінити матеріали, які або надані замовником, або необхідно розробити для дизайну банера (це можуть бути фотографії та графічні елементи, копірайт і музична підкладка банера). Оцінивши використовувані матеріали і колірну гамму створюваного банера, необхідно співвіднести технічні характеристики самого банера і вимоги, що пред'являються майданчиком для розміщення, до переваг цільової аудиторії товару (послуги).

2 крок: Вибір формату та технічних характеристик розроблюваного банера

Після оцінки використовуваних матеріалів, необхідно визначитися з форматом розробляється банера. Дизайн анімованих банерів ділиться на 2 групи: створення флеш і створення Gif банерів . Gif технології дозволяють використовувати обмежені можливості графічних досліджень дизайнера, однак, при цьому покази Gif банерів доступні всім майданчикам для розміщення. Флеш технології дозволяють створити не тільки просту зміну кадрів з графічними елементами, з їх допомогою можливо розробляти високоякісні мультфільми або інтерактивні ролики. Але при цьому в рунеті існує ще чимало рекламних майданчиків, які не підтримують даний формат до розміщення. Після вибору формату банера і використовуваних графічних матеріалів, необхідно проаналізувати вага банера. У зв'язку з обмеженнями банера по вазі, деякі графічні елементи можуть бути зменшені або замінені на аналоги, забезпечуючи тим самим необхідну вагу банера. Визначившись з форматом і вагою бажаного анімованого банера, можна приступати до написання сценарію.

3 крок: Написання сценарію анімованого банера


Створення флеш банера починається з розробки його сценарію - суті банера. Сценарій банера повинен бути зрозумілий для глядача. Перегорнути сторінку назад вже можливості не буде. А сподіватися на те, що споживач захоче ще раз переглянути ваш анімований ролик спочатку, теж не доводиться. Кожен кадр банера повинен бути ясний і прозорий для споживача. Спочатку необхідно підготувати глядача до майбутньої події. Вступ має бути цікавим і захопливим, інакше банер з першого кадру здасться млявим, що спричинить втрату споживача. Зміна кадрів флеш банера не повинна бути занадто динамічною, інакше споживач не встигне зрозуміти суть доносімой до нього інформації, і ми також його втратимо. У кожному кадрі банера ми повинні співвідносити суть і кількість доносімой інформації, щоб споживач не просто засвоїв ідею флеш анімованого банера, але при цьому не втомився і позитивно відреагував на заклик банера.

4 крок: Розкадрування анімованого банера і узгодження з замовником

Проаналізувавши мети просування пишеться «продає» сценарій, узгоджується з замовником і після цього верстається розкадровка банера. Розкадрування банера наочно відображає всі використовувані графічні елементи і шрифти і оповідає про послідовність дій, що відбуваються. Після узгодження замовником розкадровки, відбувається анімація банера: накладаються різні ефекти і банер оживає.
І ось настав довгоочікуваний момент - створення анімованого банера завершено!
Тепер він займе своє довгоочікуване місце на сайті і почне діяти у ваших інтересах!

Дизайн статичних банерів для сайту

1 крок: оцінка використовуваних іміджів і текстів в дизайні банера

Як і при створенні анімованого банера в першу чергу необхідно оцінити вихідні матеріали, які будуть використовуватися в дизайні статичного банера. Ціна на створення статичних банерів при цьому безпосередньо залежить від розміщуваних графічних елементів: чи потрібно отрисовка або будуть використані обтравленние фотографії просуваються товарів. Також спочатку узгоджуються тексти, використовувані в іміджі банера.

2 крок: створення концепції статичного банера

Створення концепції банера - це найважливіша частина при розробці статичного банера для сайту. Дуже важливо визначити настрій банера і відобразити необхідний посил клієнту, який повинен викликати певні бажання і почуття у людини.

Після узгодження всіх використовуваних елементів в підібраною концепції, настає стадія відтворення і обробки відібраних зображень Після узгодження всіх використовуваних елементів в підібраною концепції, настає стадія відтворення і обробки відібраних зображень. Після цього підбирається фон, якщо він потрібен, а так само підбираються використовувані шрифти, гармонійно вписуються в створювану концепцію банера. Потім, по узгодженої концепції, проводиться верстка всіх матеріалів.
І ось він - готовий статичний банер, який обов'язково перетворить ваш сайт.

Замовити створення дизайну банера