Донецкий техникум промышленной автоматики

Створення банера для сайту, рекламні банери для сайту на замовлення

 1. Інтернет банери реклами
 2. Створення інтернет банерів реклами під свято
 3. Створення інтернет банерів для банерної рекламної компанії
 4. Ціни на інтернет банери (прайс лист на створення банерів):
 5. Формати широкоформатного зовнішньої реклами (банерів)
 6. Мегаборд
 7. брандмауери
 8. суперсайти
 9. суперборди
 10. білборди
 11. Фрезерна обробка
 12. Ціни на створення зовнішніх широкоформатних рекламних банерів (прайс лист на зовнішню рекламу)
 13. Прес воли (PressWall)
 14. ЦІНА ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЕС ВОЛЛ, PRESS WALL

Наша компанія рада запропонувати вам послугу зі створення рекламних матеріалів для розміщення в мережі інтернет, друкованій пресі та широкого формату.

Інтернет банери реклами

Наша компанія готова зайнятися для вас розробкою будь-яких рекламних банерів, будь-якого форма і для будь-яких цілей. Створення банерів - це одна з наших найбільш частих завдань, з якою ми стикаємося.

Банери для сайту створюються для різних цілей.

Створення інтернет банерів реклами під свято

Створення інтернет банерів реклами під свято

Вважається хорошим тоном відзначити свято разом з вашими клієнтами, порадувавши їх хорошими знижками, про яких вони зможуть дізнатися, перейшовши до вас на сайт і відразу ж побачивши привітання з вигідною пропозицією.

Вважається хорошим тоном відзначити свято разом з вашими клієнтами, порадувавши їх хорошими знижками, про яких вони зможуть дізнатися, перейшовши до вас на сайт і відразу ж побачивши привітання з вигідною пропозицією

При цьому банери на сайті можуть бути самих різних форматів, все залежить від того, куди вам необхідно його розмістити, наприклад, нижче банер формату 750 на 150 пікселів.

Що найголовніше якщо вам необхідно знайти привід порадувати ваших покупців суттєвими знижками або вигідною пропозицією, то святом може стати майже будь-який день в році, створення інтернет банерів допоможе вам в цьому.

У інтернет банерів дуже широке застосування, і навіть якщо у вас на сайті не передбачено місце для інтернет банера який ми створили, то ми можемо розмістити його таким чином, щоб він з'являвся при першому переході на сайт, а після коли він виконає своє завдання вже не заважав.

Замовте прямо зараз банер для вашого сайту за дуже низькою ціною всього за 2400 рублів!

Створення інтернет банерів для банерної рекламної компанії

Банерні рекламні компанії, як і багато років тому, продовжують служити ефективним рекламним інструментам, залучаючи відвідувачів до вас на сайт за найбільш низькою вартістю.

Вартість 1-ого переходу до вас на сайт шляхом натискання на банер, який ми готові для вас створити, починається від 1 рубля.

Наша компанія готова опрацювати для вас всі етапи банерної рекламної компанії.

Банерна реклама складається з декількох основних етапів

1 - Вивчення вашої аудиторії і створення ідеї унікалізації і додання зрозумілого образу пропозицією.

2 - Медіапланіроваіе, підбір рекламних майданчиків, форматів банерів, різного таргетування аудиторії на предмет часу показу банерів, людей яким вони будуть показуватися і ін. Визначення максимально ефективного способу розміщення банерів з оплатою за 1000 показів, на місяць або з оплатою за кожен перехід.

3 - Створення рекламних банерів різних форматів за вартістю яку можна побачити в нашому прайс-листі на створення банерів, розміщеному нижче.

4 - Розміщення банерів на сайті, настройка механізмів збору статистики і відстеження характеристик аудиторії, а також механізмів відстеження ефективності та запуск рекламної компанії.

5 - Контроль за якістю проходження рекламної компанії і термінів.

6 - Підведення підсумків рекламної компанії в інтернеті, зняття даних статистики, виявлення ефективних рішень і помилок в ході підготовки і проведення рекламної компанії.

Більш докладно про про послугу по медіа планування та медіа обслуговування ви можете прочитати на сторінці медаобслужіваніе в Москві.

В процесі проведення рекламної компанії потрібне використання самих різних форматів рекламних банерів.

Ціни на інтернет банери (прайс лист на створення банерів):

 • При замовленні від 5 банерів знижка - 15%
 • При замовленні gifбаннера націнка - 50%
 • При замовленні flashбаннера націнка - 100%

Широкоформатні банери реклами

Широкоформатні банери, як правило, створюються для цілей:

Ціни на створення дизайну прессволов

У кожного з напрямків при створенні дизайн широкоформатних банерів є своя специфіка. Наприклад, при проведенні вуличних рекламних компаній, важливо знати місце розміщення рекламного банера, наскільки близько його будуть бачити люди, а також наскільки він повинен бути інформативний.

При оформленні виставок, важливо, під яким кутом бачитимуть банер гості і важливо також враховувати тип кріплення банерів, адже не на кожній виставці дозволено використовувати двосторонній скотч, ну і звичайно в переважній більшості випадків рекламний банер на виставці будуть розглядати зблизька, в зв'язку з чим зростає вимоги до його вирішення і якості опрацювання дрібних деталей дизайну рекламного широкоформатного банера.

Не менш важливим в специфіки створення широкоформатних рекламних банерів грає роль вимоги до друку, а також обладнання, на якому розроблявся дизайн і готувався до друку макет.

Піксель в цифрового друку це зовсім не одне і теж, що і точка у друкарської машини.

Формати широкоформатного зовнішньої реклами (банерів)

Наша компанія буде рада запропонувати вам розробку широкоформатних банерів найрізноманітніших форматів, для використання в зовнішній рекламі.

Формат рекламного широкоформатного банера в зовнішній рекламі залежить від розмірів і формату розміщення банера. Залежно від завдань рекламної компанії, а також її цільової аудиторії перевага віддається деяких форматів.

Мегаборд

- Як правило, це величезні рекламні щити, що розміщуються на проїзній частині вздовж великих трас і автомобільних доріг.

брандмауери

- Брандмауери виготовляються, як правило, з ПВХ-сітки або банерній тканині, після чого на них наносяться рекламні зображення. У створення рекламних широкоформатних банерів для подальшого друку на брандмауерах.

суперсайти

- рекламні банери розміщуються на щитах розмірами 9 * 5, 10 * 5, 12 * 5, 15 * 5 м. Ці рекламні щити також, як правило, розташовуються на автомагістралях і великих проспектах.

суперборди

- суперборди практично не відрізняються своїми розмірами від суперсайтів 3 * 12, 4 * 12 м. Як і суперсайти їх можна побачити за 200 метрів за рахунок їх великих розмірів, що дозволяє транслювати рекламу на великих автошляхах водіям і пасажирам автомобілів.

білборди

- рекламні щити (6 * 3 м). Даний формат реклами значно поступається Суперсайт і суперборди в розмірах, але за рахунок цього він і найпоширеніший формат зовнішньої реклами і рекламних широкоформатних банерів. Його популярність обумовлена ​​золотою серединою між рекламою для пішоходів і автомобілістів.

Фрезерна обробка

- рекламні конструкції висотою від 1 до 5 м, ці конструкції кріпляться на дахах будівель.

сітіборди

- двосторонні конструкції зі скроллерні механізмом. Їх розмір становить 3,7 * 2,7 м. Динамічна зміна зображень привертає увагу великої цільової аудиторії. Для збільшення яскравості рекламного носія можлива наявність внутрішнього підсвічування.

Прізмавіжн

- ці рекламні конструкції складаються з обертових тригранних призм з мінливими зображеннями. Як правило, на зміну зображення за рахунок зміни кута призми йде від 5 до 10 секунд.

піллари

- Ці конструкції вуличної реклами являють собою тригранні тумби, їх розмір становить 1,4 * 3 м. Особливо ефектно вони виглядають ввечері за рахунок своєї внутрішньої підсвічування.

Сіті-формат

- Цей формат один з найменших, але дуже поширених серед рекламодавців розміри складають 1,2 * 1,8 м. Цей формат реклами розрахований на пішоходів і як наслідок його можна зустріти майже на будь-який жвавій вулиці розвиненого міста.

Цей формат реклами розрахований на пішоходів і як наслідок його можна зустріти майже на будь-який жвавій вулиці розвиненого міста

Панель-кронштейни

- невеликі конструкції 1,2 * 1,8 м, як правило, встановлюються в центральних частинах розвинених міст на будівлях, і перед входами в різні торгові приміщення.

зупинкові павільйони

- Габарити цих конструкцій - 1,2 * 1,8 м. Встановлюються вони на зупинках громадського транспорту.

Ціни на створення зовнішніх широкоформатних рекламних банерів (прайс лист на зовнішню рекламу)

Найменування формату Вартість дизайну в руб. (Від) без ПДВ Вартість дизайну в руб. (від) з урахуванням ПДВ 18% Вартість друку в руб. (від) без ПДВ Вартість друку в руб. (від) з урахуванням ПДВ 18% Мегаборд 24000 28320 Уточнювати у менеджера Брандмауери 32000 37760 Суперсайти 24000 28320 суперборди 26000 30680 Білборди 26000 30680 Фрезерна обробка 36000 42480 сітіборди 24000 28320 Прізмавіжн (за шт.) 24000 28320 Піллари 16000 18880 Сіті-формат 16000 18880 Панель -кронштейни 12000 14160 Зупинкові павільйони 12000 14160

Прес воли (PressWall)

Прес воли можуть використовуватися для різних цілей в тому числі, служити в якості конструкції для тимчасової реклами, але основне їхнє призначення, це звичайно створювати правильний задній фон для фотографії гостей презентацій, подій чи свят. За допомогою прес волів кожен гість стає розповсюджувачем інформації про подію абсолютно для вас безкоштовно.

ЦІНА ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЕС ВОЛЛ, PRESS WALL

Розміри конструкції Вартість конструкції Вартість друку 720 dpi Вартість комплекту Вартість оренди Прес Волл 1,5х2 м. 5000 руб. 1800 руб. 6800 руб. - Прес Волл 2х2 м. 6000 руб. 2150 руб. 8000 руб. - Прес Волл 2х2,5 м 7000 руб. 2640 руб. 9000 руб. - Прес Волл 2х3 м. 8000 руб. 3120 руб. 10000 руб. - Прес Волл 2,5х2,5 м. 8000 руб. 3540 руб. 10000 руб. - Прес Волл 2,5х3 м. 8000 руб. 3860 руб. 10500 руб. - Прес Волл 2х4 м. 9000 руб. 4160 руб. 12000 руб. - Прес Волл 3х3 м. 9000 руб. 4720 руб. 12000 руб. - Прес Волл 2х5 м. 10000 руб. 5610 руб. 15000 руб. -

 • Створення дизайн макету Прес вола від 7000 руб.
 • Доставка і монтаж конструкції 2500 руб. (у вихідні та святкові дні 3500 руб.)
 • Різка конструкції (використовується для полегшення перевезення) 500 руб.
 • При виготовленні конструкції з подвійних труб для двобічного розміщення + 100% до вартості.
 • При оренді - 100% заставу вартості конструкції.
 • Конструкція з хромованих металевих труб діаметром 25 мм, товщиною 1 мм
 • Дозвіл друку високої якості 720 руб.
 • Комплект складається з: Прес Волл, баннерное полотно з люверсами (для закріпки), хомути, ключ для складання, опори для ніжок.
 • Приблизна вага виробу: 2x2 м - 16 кг, 2x3 м - 19 кг, 2,5x3 м - 20 кг, 3x3 - м 24 кг.
 • Час збірки 30 хв