Донецкий техникум промышленной автоматики

Стільниковий оператор «Мегафон» запустив безлімітні SMS повідомлення за 50 рублів

Одним з учасників «великої трійки» є «Мегафон», число абонентів якого перевищує 30 млн чоловік. Всі ці люди використовує його послуги для здійснення голосових дзвінків, виходу в Інтернет і надсилання повідомлень. Щоб зробити спілкування один з одним простіше і доступніше, цей стільниковий оператор вирішив запустити безлімітні повідомлення SMS, платити за які потрібно всього 50 рублів. Йдеться про нову послугу, яка може бути підключена на будь-який тариф.

Тепер всім абонентам стільникового оператора «Мегафон» доступна послуга під назвою «Безлімітні SMS», яку можна активувати на смартфонах і планшетах, а якщо бути точніше, то на тарифних планах для них. Всього за 50 рублів на місяць клієнт компанії отримує нескінченно багато повідомлень, причому відправляти їх можна на всі номери Росії - доплачувати не доведеться. Це означає, що в WhatsApp, Telegram або Viber більше немає особливої ​​потреби, принаймні при обміні простим текстом.

Якщо абонент підключає цю опцію, а потім змінює тарифний план, наприклад, через особистий кабінет на сайті або за допомогою технічної підтримки за номером телефону, опція автоматично відключається, тобто виробляти її активацію доведеться повторно. Також слід розуміти, що безлімітні SMS надаються тільки на мобільні номери. За всі повідомлення на короткі номери розважальних і новинних сервісів платити доведеться в повному обсязі.

Плата за підключення / відключення цієї послуги відсутня, що робить її вкрай вигідною. Стільниковий оператор «Мегафон» рекомендує підключати «Безлімітні SMS» на тарифних планах з лінійки «Включайся!», В яких входять п'ять тарифів - «Пиши», «Говори», «Слухай», «Спілкуйся» і «Дивись». Користуватися цією послугою можна тільки в модемах і роутерах, проте знаючі люди добре знають, як обійти це обмеження, зробивши так, щоб «сімка» вважала подібні пристрої смартфонами, тим самим знімання всі обмеження.

Підключити безлімітний повідомлення від стільникового оператора «Мегафон» можна в особистому кабінеті, в мобільному додатку, за допомогою USSD-команди * 456 * 6 * 1 #, а також за допомогою ряду інших способів, про які сказано на офіційному сайті компанії. Дану послугу однозначно знайдуть корисною і потрібно все ті, хто багато спілкується по SMS. У період літнього сезону це може виявитися вкрай актуально, тому що далеко не у всіх на дачі ловить мережу 3G / 4G LTE.

Раніше стільникові оператори «МТС», «Мегафон», «Білайн» і Tele2 оголосили про масову блокування мільйонів номерів.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.