Донецкий техникум промышленной автоматики

Стільниковий оператор «Мегафон» безкоштовно запустив безлімітний мобільний інтернет

Немає нічого приємнішого, ніж користуватися мобільним інтернетом на високій швидкості і ні в чому себе не обмежувати. На жаль, для більшості людей подібне просто неможливо, тому як тарифів з безлімітом за частиною інтернет-трафіку просто не існує, але недавно все змінилося. Сьогодні, 24 серпня 2018 року, вдалося з'ясувати, що стільниковий оператор «Мегафон» запускає безлімітний мобільний інтернет, яким можна користуватися безкоштовно.

Як повідомляє видання Content Review з посиланням на свої джерела, стільниковий оператор «Мегафон» вирішив надати своїм абонентам безлімітний мобільний інтернет. Він стане доступний всім і кожному вже зовсім скоро, а саме - з 27 серпня 2018 року. Надаватися він буде безкоштовно, а підключити його зможуть абоненти, що використовують тарифні плани «Включайся! Дивись »,« Включайся! Преміум »(в деяких регіонах) і« Включайся! Слухай ».

Підключати безлімітний інтернет-трафік оператор зв'язку має намір не при переході на тарифний план або ж його покупці в салоні зв'язку, а виключно за запитом абонента. Додатково платити за підключення або відключення не доведеться, також як і за саму послугу. Проте, абонентів чекають деякі обмеження, а саме - інтернет можна буде використовувати будь-де, крім смартфона. Крім того, роздавати трафік по Wi-Fi, Bluetooth або ж USB на інші пристрої заборонено.

Безліміт буде діяти виключно на території домашнього регіону, тоді як при виїзді за нього трафік почне йти з основного пакета, що входить в конкретний тарифний план. Починаючи з 27 серпня підключити собі безліміт зможуть росіяни, які проживають в Брянській, Волгоградської, Воронезької, Іркутської, Курганської, Кіровської, Ленінградської, Нижегородській, Новосибірській, Омській, Оренбуржской, Пензенської, Ростовської, Рязанської, Самарської, Саратовської, Свердловській, Томській, Тульської, Тюменської, Ульяновської, Челябінської і Ярославської областях, Алтайському, Красноярському і Пермському краї, Удмуртської республіки, республіках Башкортостан, Таратстан і Марій Ел.

Крім того, безлімітний інтернет гарантовано виявиться доступний жителям Москви і Московської області. У деяких випадках платити за безліміт все ж доведеться, але не дуже багато - не більше 50 рублів на місяць. Це зовсім скромна сума грошей за безлімітний мобільний інтернет, яким можна користуватися на максимальній швидкості в домашньому регіоні в мережах 2G, 3G і 4G LTE. Для більшості абонентів він виявиться повністю безкоштовним.

Нещодавно вдалося з'ясувати, що абоненти масово відмовляться від послуг стільникових операторів «МТС», «Мегафон» і Tele2.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.