Донецкий техникум промышленной автоматики

Стільниковий оператор «Білайн» запустив безлімітний інтернет за 3 рубля на добу по всій Росії

Півтора роки тому, в кінці 2016 року, жителям Росії стали доступні унікальні за своїм суті тарифні плани, які всього за 300 - 400 рублів на місяць надавали безлімітний мобільний інтернет для будь-яких сервісів і потреб. При використанні VPN-з'єднання через нього можна було навіть завантажувати торренти і робити багато інших речей, викачують гігабайти трафіку без будь-яких обмежень. На жаль, але щастя було недовгим, тому як на початку 2017 року всі оператори відмовилися від таких тарифів. Нещодавно «Білайн» вирішив спробувати відшкодувати втрату.

Тепер всім абонентам стільникового оператора «Білайн» знову доступний безлімітний мобільний інтернет, за який потрібно платити всього 3 рубля на добу, тобто 90 рублів на місяць. Скористатися новою послугою можна у всіх регіонах Росії, а працює вона без доплат навіть за межами домашнього регіону. Це означає, що відправившись, наприклад, з Москви до Владивостока, інтернет-трафік залишиться безлімітним за колишню суму грошей.

У нового безлімітного інтернету для смартфонів і планшетів від оператора «Білайн» немає обмежень по швидкості чи обсягу споживаного трафіку, однак необмежений інтернет-трафік надається лише для кількох сервісів, серед яких одні тільки картографічні сервіси - «Яндекс.Карти», Google Maps, « 2ГІС »,« Яндекс.Навігатор »і« Яндекс.Транспорт ».

Сама послуга за 3 рубля в стуки носить назву «Безлімітні карти», а отримати її можна на всіх тарифних планах, крім «Хайвей», «Монстр спілкування», «Світ Білайн», «Все для сім'ї» та «Інтернет на все». Важливо зауважити, що хоч послуга і працює по всій Росії без доплат, однак в такому випадку і в тарифному плані не повинно бути роумінгу, йдеться на сайті стільникового оператора «Білайн». Підключити цю опцію дуже просто. Зробити це можна в особистому кабінеті абонента, або набравши USSD-команду: * 115 * 84 #.

Гроші за послугу «Безлімітні карти», що дозволяє підключити безлімітний мобільний інтернет в Росії, списуються подобово, тобто по 3 рубля за один день. Раніше стільниковий оператор «Білайн» почав списувати зі своїх абонентів по 5 рублів за одну хвилину вхідного розмови , Аргументуючи це вимогою ФАС. Проте, Федеральна антимонопольна служба звинуватила його в зухвалій брехні і пообіцяла порушити антимонопольне справу .

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.