Донецкий техникум промышленной автоматики

статті КольчугNET

Подробиці Створено: 16.10.2008 7:43

Налаштуйте IP-адреса, шлюз, DNS на мережевої карти відповідно до Додатку до Договору про підключення до Інтрамережі.

У меню «Пуск» вибрати «Панель управління» - «Мережеві підключення» ( «Панель управління» - «Мережа та підключення до інтернету» - «Мережеві підключення»). Клацнути правою кнопкою миші по «Підключення по локальній мережі» і вибрати пункт меню «Властивості». Для забезпечення безпеки необхідно зняти галки навпаки "Клієнта для локальної мережі" і "Служби доступу до файлів і принтерів мереж Microsoft". Встановлюйте дані служби, тільки якщо Ви впевнені в тому, що вони Вам дійсно потрібні.

Встановлюйте дані служби, тільки якщо Ви впевнені в тому, що вони Вам дійсно потрібні

Вибрати Протокол Інтернету TCP / IP і натиснути кнопку «Властивості». Якщо протокол не встановлено, необхідно його встановити.

Вибрати «Використовувати наступний IP-адреса». В поле IP-адреса ввести присвоєний Вам IP-адресу мережевої карти, вказаний в реєстраційній формі абонента, маску підмережі 255.255.0.0 і бажаний DNS-сервер 172.16.0.1. Поля «Шлюз» і «Альтернативний DNS-сервер» залишити порожніми. Потім натиснути кнопку «ОК»

Натисніть на кнопку ПУСК, виберіть "Налаштування", потім "Панель управління". У вікні знайдіть іконку "Мережа" і натисніть на неї. Далі знайдіть компонент "TCP-IP" і увійдіть в його властивості. У вікні IP-адреса виберіть "Вказати IP-адреса явно" і введіть присвоєний Вам IP-адресу мережевої карти 172.16.0.x, маску підмережі 255.255.0.0. Далі в закладці "Конфігурація DNS" відзначте "Включити DNS". Потім у віконці "порядок перегляду серверів DNS" введіть наступну адресу: 172.16.0.1

Після цього натискайте кнопку OK, комп'ютер перезавантажиться і запрацює з новими налаштуваннями.


Налагодження підключення до мережі Інтернет