Донецкий техникум промышленной автоматики

Спрощуючи хаос: 4 сервісу для роботи з «Поштою Росії»

  1. Відстежити-посилку.рф
  2. Почтовийбланк.рф
  3. Print-post.com
  4. Postcalc.ru

Відстежити-посилку.рф

рф

Творці сервісу беруть на себе інформування клієнта про те, що відбувається з його посилкою, через SMS та e-mail, використовуючи інформацію про статус відправлень з сервера «Пошти Росії». Наприклад, коли посилка прибуває в місце отримання, клієнт отримує SMS: «Ваша посилка доставлена ​​в поштове відділення, будь ласка, заберіть її». Таким чином виключається можливість того, що повідомлення про прихід відправлення не дійде. Якщо одержувач не забере посилку відразу, сервіс буде нагадувати йому про необхідність це зробити кожні п'ять днів.

Дані для роботи з клієнтами (трекінг-коди, телефони і електронні адреси отримувачів) можна завантажити в систему з Excel. Вартість послуг залежить від кількості щомісяця завантажуються трекінг-кодів: до 10 - 99 рублів, до 100 - 599 рублів, до 500 - 1 499 рублів. З лютого сервісом скористалися 1 512 офлайн- і онлайн-магазинів.

Спочатку сервіс був частиною проекту «Лабораторія розсилок» , Створеного для платформи InSales. У планах - інтеграція з 1C Бітрікс і іншими ЦМС, обіцяє співзасновник сервісу Дмитро Барич. За його словами, підключитися до сервера «Пошти» вдалося безкоштовно, але пошук відповідального за це працівника всередині громіздкою структури зайняв три місяці.

Почтовийбланк.рф

рф

Сервіс дозволяє автоматично заповнювати і роздруковувати 11 видів типових поштових бланків, а також перевіряти по податковим базам відповідність адрес і індексів. В результаті користувач, якому потрібно зробити масову розсилку, проводить в поштових відділеннях вдвічі менше часу, а відсоток втрати відправлень зменшується, запевняє творець сервісу Максим Інвест.

Послугами користуються близько 50 інтернет-магазинів, які роздрукували бланки 11 253 рази. Для розширення функціоналу сервісу Інвест намагається налагодити контакт з топ-менеджерами «Пошти Росії», але поки йому не щастить: ті, з ким вдалося зустрітися, пішли після зміни керівництва в кінці квітня.

Для розширення функціоналу сервісу Інвест намагається налагодити контакт з топ-менеджерами «Пошти Росії», але поки йому не щастить: ті, з ким вдалося зустрітися, пішли після зміни керівництва в кінці квітня

Print-post.com

com

Сервіс для швидкого надписування конвертів. Онлайн-програма створює PDF-файл для друку з розміткою поштового конверта, адресами відправника і одержувача. Після завантаження даних відправнику залишається лише покласти в принтер чисті конверти і почати друк.

Автор сервісу Марат Шорников запустив його на початку 2011 року. Підключення можливості відстеження поштових відправлень за номером дозволило збільшити затребуваність основної послуги: зараз роздруковується 1 000 конвертів в день. Тепер Шорников готує комерційний проект - зручний аналог програми «Партіонний пошта», розробленої ПР для великих клієнтів.

Також на сайті є калькулятор, що дозволяє розрахувати вартість відправки листів, бандеролей та посилок ( офіційний калькулятор ПР розраховує її тільки для відправлень з Москви). Для розрахунку потрібно ввести дані про вагу відправлення, його вартості, а також індекси відправника і одержувача. Вартість пересилання авіапоштою і комбінованим способом поки оцінити не можна.

Вартість пересилання авіапоштою і комбінованим способом поки оцінити не можна

Postcalc.ru

ru

Ще один неофіційний калькулятор вартості пересилання міжнародних і внутрішніх поштових відправлень ПР і EMS, зроблений програмістом Олексієм з Москви для інтернет-магазину його друга, але відкритий і для інших користувачів. Розраховує, в тому числі, вартість відправки авіапоштою (вірність не гарантована). Тарифи - з офіційних сайтів ПР і EMS. Влітку обіцяна оновлена ​​версія c можливістю порахувати вартість двох типів страховки, додати в розрахунки вартість упаковки і наклейки марок і т.п.