Донецкий техникум промышленной автоматики

Спеціаліст по верстці. Огляд професії.

 1. Як отримати професію верстальника? Які початкові знання потрібні для цього?
 2. Скільки часу займає навчання професії та сама робота? Чи можна поєднувати з навчанням або іншою роботою?
 3. Які додаткові послуги може пропонувати фахівець з верстки?
 4. Кому підійде робота верстальника?
 5. Чому професія верстальника так затребувана?
 6. Як отримувати замовлення на верстку?
 7. Скільки заробляє фахівець з верстки?

Кожну хвилину в інтернеті з'являються сотні нових сайтів, одностранічнік і landing pages (посадочних сторінок). Хто бере участь у створенні всіх цих сайтів? В першу чергу, фахівці з верстки.

Давайте розберемося, хто такий фахівець по верстці, як отримати цю професію і чому верстальники так затребувані.

Поділитися в соц. мережах:


Що робить фахівець з верстки?

Всі сайти насправді являють собою код - спеціальний набір символів. Браузери "читають" цей код, а нам показують сайти в тому вигляді, в якому ми звикли їх бачити. Перетворення сайту в цей код і називається версткою.

Говорячи простими словами, фахівець з верстки може робити сайти. Він не дизайнер і не програміст - він не малює дизайн для сайту і не займається програмуванням. Верстальник бере готовий макет і матеріали до сайту і перетворює їх в спеціальний текстовий код, який браузери зможуть "прочитати" і показати відвідувачеві вже у вигляді інтернет-сторінки.

Таким чином верстальник може зверстати одностранічнік, landing page, багатосторінковий сайт або окремі елементи (кнопки, форми замовлення, віджети), які можна внести в уже готовий сайт.

Як отримати професію верстальника? Які початкові знання потрібні для цього?

Верстці (написання кодів) можна навчитися у ВНЗ, на курсах або самостійно. Але інтернет-технології все більше спрощують наше життя, і вже є програми, які самі перетворять майбутній сайт в код. Йдеться про програму Muse від компанії Adobe.

Для того, щоб вивчити цю програму і стати фахівцем по верстці, вам не потрібно володіти спеціальними технічними знаннями. Досить бути впевненим користувачем комп'ютера.

"Закінчила курс "Landing Page з нуля" , Спасибі велике тренеру Наталії Гринько, уроки були підготовлені по суті, тлумачні. Програма, яку використовувала в курсі була важкою, проблем з установкою не було, дуже рада, що не побоялася і пройшла цей курс до кінця. "Анастасія Мещерякова


Скільки часу займає навчання професії та сама робота? Чи можна поєднувати з навчанням або іншою роботою?

Якщо ви хочете навчитися швидко і відразу приступити до роботи, то вам підійдуть курси чи тренінги. На курсі дається основна база знань в стислому вигляді, ви не витрачаєте час на самостійний пошук оптимальних рішень, йдете второваною дорогою в супроводі тренера і відразу ж застосовуєте знання на практиці.

Курс "Верстка Landing Page з нуля" тренінг-центру "1day1step" складається з 6 уроків і розрахований на 3 тижні, але при бажанні і наявності вільного часу можна пройти і раніше. Деякі студенти проходять його за 1 тиждень, і так як домашні завдання перевіряються дуже оперативно, то і сертифікат про проходження курсу вони отримують практично відразу ж.

"Наталя, спасибі Вам величезне за цей курс! Окреме спасибі за швидку перевірку домашніх завдань. Все було настільки круто, я навіть в себе не вірила) І спасибі за сертифікат, він теж прийшов дуже несподівано! Я вже тільки на наступний тиждень сподівалася.) "Юлія Паніна

На проходження 1 уроку вам знадобиться приблизно 3-4 години. Так як ви вчитеся в зручному для себе режимі, то ви можете пройти 1 урок за день, а можете за кілька днів. Це означає, що у вас є можливість підлаштувати своє навчання майже під будь-який графік роботи.

"Закінчила навчання на курсі Верстка Landing page, і хочу сказати велике спасибі Наталі Гринько за дуже зрозумілі відеоуроки і оперативний зворотний зв'язок. Давно мріяла випробувати онлайн-навчання, і тепер бачу, що цей формат для мене найбільш зручний. У планах подальше навчання, оскільки дуже багато цікавих курсів, і з 1day1step дуже легко і приємно співпрацювати. "Ольга Трунова

Те ж саме стосується виконання замовлень по верстці. Виділивши хоча б 1 годину в день, ви вже зможете заробляти, так як на створення одного простого landing page у вас піде від 30 хвилин до 2 годин.

Якщо ви захочете навчитися робити не тільки одностранічнікі, але і багатосторінкові сайти, ви можете продовжити навчання на курсі "Майстер Muse". Це ще 5 уроків, сертифікат спеціаліста по верстці багатосторінкових сайтів і більш висока оплата вашої роботи в підсумку.

Які додаткові послуги може пропонувати фахівець з верстки?

Верстальник - затребувана і високооплачувана професія, але ви зможете стати ще більш затребуваним фахівцем і заробляти більше, якщо будете пропонувати додаткові послуги.

Наприклад, ви можете пропонувати не тільки верстку, але і дизайн. Замовники часто хочуть, щоб їх сайт оформили в оригінальному стилі, якого більше ні у кого немає, тому послуги дизайнерів дуже затребувані. Крім того, дизайн часто потрібно і в соціальних мережах для оформлення груп. А так як більшість власників бізнесу просувається комплексно, в тому числі і в соц.сетях, вони зможуть також замовляти у вас оформлення груп.

"Я закінчила курс" Лендінгем Пейдж від А до Я ", дуже гарна подача матеріалу, із задоволенням зараз навчаюся на курсі" Дизайн соц.сетей ", так як дуже цікаво навчитися Фотошопу, щоб в подальшому при розробці сайтів було легше працювати. Величезне спасибі тренеру Наталії Гринько за прості і зрозумілі уроки і послідовність матеріалу. А також велике спасибі Тренінг-центру 1day1step.ru за чудову можливість заробляти онлайн на основі пройдених курсів. Респект Вам !!! " Аліма Канафіна

Інший варіант - вивчитися на фахівця з реклами в інтернет або на спеціаліста по трафіку. Так ви зможете пропонувати відразу комплекс послуг: рекламу і залучення трафіку на сторінку, яку самі верстали. Замовники готові надати гідну оплату багатопрофільним фахівцям, які не тільки зроблять їм посадкову сторінку, а й призведуть на неї потенційних покупців.

"Я пройшла курс" Верстка Landing-page c нуля "," Міні сайт від А до Я "і" Адміністратор Вконтакте ". Отримані знання дуже мені стали в нагоді в роботі над власними проектами, крім того мої перші замовники знайшлися вже в процесі навчання. Дуже хочу стати комплексним фахівцем, а тому обов'язково продовжу своє підвищення кваліфікації в тренінг-центрі 1day1step. " Марина Савченко

Кому підійде робота верстальника?

Вам підійде робота верстальника, якщо:

 • ви творча людина;

 • уважні до деталей;

 • впевнений користувач комп'ютера;

 • готові освоювати незнайомі програми;

 • завжди мріяли навчитися робити сайти.

Якщо ви вже колись хотіли навчитися на верстальника, але вас відлякала необхідність поглибленого вивчення HTML-коду або інших технічних деталей, то тепер у вас є можливість отримати цю професію швидше, легше і, найголовніше, з задоволенням.

Чому професія верстальника так затребувана?

Ринок реклами в інтернеті зростає і розвивається. Підприємці навіть з найвіддаленіших куточків планети починають використовувати інтернет для просування своїх продуктів. Що підприємцю потрібно в першу чергу? Звичайно, це сайт, одностранічнік або landing page, і часто не один. Далеко не всі підприємці хочуть витрачати час на навчання і верстку сайтів, саме тому фахівці з верстки дуже затребувані зараз.

Крім того, на сайтах потрібно постійно вносити зміни, тому послуги верстальників потрібні не тільки для разових робіт, але і в багатьох випадках на постійній основі.

Також верстальники затребувані у великих компаніях або рекламних агентствах, де є регулярна необхідність в створенні landing pages.

Поділитися в соц. мережах:

Як отримувати замовлення на верстку?

Для отримання замовлень на верстку ви можете використовувати наступні способи:

 • Біржі фріланса.

 • Біржа працевлаштування 1day1step - Assistor.ru .

 • Сайти з працевлаштування.

 • Пропозиції послуг власникам сайтів.

 • Пропозиції послуг підприємцям або компаніям вашого міста.

 • Сарафанне радіо.

По суті будь-який підприємець є вашим потенційним замовником. Якщо він ще не перевів свій бізнес в інтернет, ви можете проконсультувати його, розповісти про всі переваги просування бізнесу онлайн і запропонувати свої послуги.

Якщо його бізнес вже просувається в інтернеті, тим більше варто запропонувати свої послуги. Той факт, що йому хтось зверстав сайти, ще не означає, що він співпрацює з яким-небудь верстальником на постійній основі. Не всі фрілансери вміють будувати довгострокові відносини з замовниками, тому у вас є можливість вигідно виділитися. Для цього досить якісно виконувати свою роботу, дотримуватися побажань замовника, бути на зв'язку і любити те, що робиш. І тоді замовник залишиться задоволений вашою роботою, залишить вам хороший відгук, буде звертатися до вас ще і порекомендує вас своїм колегам-підприємцям.

"Пройшла навчання на курсах" Контекстна реклама від А до результату "," Landing-page з нуля "і з копірайтингу" Landing page - від новачка до профі ". Знаю, що знання, отримані на цих курсах дуже мені знадобляться. Перші замовники знайшлися в процесі навчання. Це були мої друзі, які займаються бізнесом. На черзі вже і інші. Я дуже задоволена, спасибо большое! " Галина Бельченко

Скільки заробляє фахівець з верстки?

Робота верстальника оцінюється в кожному випадку по-різному, все залежить від складності завдання.

Найпростіший landing page на один екран можна зробити менше, ніж за годину, а заробити на цьому 2000-3000 рублів.

Більш складні і довгі landing pages (на кілька екранів) можуть коштувати від 5000-7000 рублів. Якщо ви додатково пропонуєте послуги з дизайну, то можете сміливо просити від 10 000 і вище.

Цінники на багатосторінкові сайти будуть і того вище. В іншому все залежить від вас - скільки часу ви зможете виділити на роботу, стільки й заробите.

Крім того, ви можете влаштуватися працювати віддалено в якусь компанію. На даний момент середня зарплата верстальника - 30 000 рублів і вище.

"Пройшла навчання за курсом верстка Лендінгем Пейдж. Дізналася стільки нового. Давно хотіла, стільки роздумувала, а виявилося дуже цікаво. Відкриваються неймовірні можливості. " Анна Костюшкина

Якщо ви хочете навчитися верстати стильні сайти, отримаєте професію фахівця з верстки сайтів і можливість реалізуватися в улюбленій і добре оплачуваній справі.

Як отримати професію верстальника?
Які початкові знання потрібні для цього?
Скільки часу займає навчання професії та сама робота?
Чи можна поєднувати з навчанням або іншою роботою?
Які додаткові послуги може пропонувати фахівець з верстки?
Кому підійде робота верстальника?
Чому професія верстальника так затребувана?
Як отримувати замовлення на верстку?
Скільки заробляє фахівець з верстки?
Хто бере участь у створенні всіх цих сайтів?