Донецкий техникум промышленной автоматики

Сонячне затемнення 2018 - що можна і не можна робити - що чекає українців - що чекає все знаки зодіаку - коридор затемнень - сонячне затемнення 2018 дата

Жителів Землі чекає цілий "коридор затемнень", який триватиме місяць, і ознаменує початок непростого періоду в житті людей. Жителів Землі чекає цілий коридор затемнень, який триватиме місяць, і ознаменує початок непростого періоду в житті людей

Ілюстрація REUTERS

Вже на цьому тижні, в ніч на п'ятницю, 13 липня, відбудеться часткове сонячне затемнення, яке ознаменує початок непростого періоду для жителів Землі. На жаль, українці не зможуть стати свідками цього явища (його зможуть спостерігати виключно жителі південної частини Австралії і Нової Зеландії), однак це не применшує його значення для нас.

Пройде затемнення о 5.02 за київським часом або в 3.02 за Гринвічем. Сонце буде в сузір'ї Близнюків в проекції на сузір'я Рака.

Читайте також Місячний календар на липень 2018 року: що і коли краще робити, а чого слід уникати

Це затемнення дасть старт так званому "коридору затемнень", який триватиме місяць: крім нього нас чекає місячне затемнення 27 липня, яке стане найдовшим за останні сто років, і сонячне затемнення 11 серпня. До речі, на цей раз українцям пощастить і вони зможуть його побачити. Пройде воно в 11.47 за київським часом.

Чим небезпечний цей період

Збіг затемнення з суперповню 13 липня накладає сильний відбиток на психічне поле всіх людей, які можуть повністю розкритися в такі дні і випеснуть всі свої емоції і страхи у зовнішній світ, пише психолог Оксана Гусєва. За її словами, в цей час необхідно дотримуватися максимальної обережності у прояві почуттів і не нагнітати ібез того напружений емоційний фон.

У такі дні слід контролювати свою поведінку, бути стриманим і не вступати в конфлікти і суперечки. В цей час люди можуть показати своє справжнє обличчя і висловити все те, про що довго мовчали.

З точки зору світових процесів, то протягом місяця слід очікувати нової хвилі емігрантів з усього світу, в результаті стихійних лих або активізації військових конфліктів.

Що стосується здоров'я, то тут теж не все райдужно. Може спостерігатися підвищена психологічна напруга, загострення хронічних захворювань, підвищена нервозність і загальне погіршення самопочуття.

Що ж стосується в Ліянь затемнення на кожен з знаків зодіаку , То його в першу чергу відчують ті, хто народився в період з 10 по 16 липня, а також люди, народжені під знаком Козерога. Для цих людей це буде період змін, і не варто цьому опиратися, а користуватися можливостями, які в зв'язку з цим будуть відкриватися

А ось для чого даний період є позитивним так це для планування. Астрологи рекомендують в цей час складати плани і записувати їх на папері - тоді вони обов'язково збудуться.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter