Донецкий техникум промышленной автоматики

Що робити якщо злетіла прошивка? · Dpdroid.net

Привіт шановні читачі! На цей раз я хочу розповісти вам про те, що робити якщо злетіла прошивка на вашому смартфоні. Багато вже звичайно знають, що робити в подібних ситуаціях, але є ж і новачки в цій справі! У наш час вже нікого не здивуєш смартфоном який цілком нормально справляється з обов'язками персонального комп'ютера. Перегляд HD і ...

Привіт шановні читачі! На цей раз я хочу розповісти вам про те, що робити якщо злетіла прошивка на вашому смартфоні. Багато вже звичайно знають, що робити в подібних ситуаціях, але є ж і новачки в цій справі! У наш час вже нікого не здивуєш смартфоном який цілком нормально справляється з обов'язками персонального комп'ютера. Перегляд HD і навіть FullHD відео, гра в вимогливі ігри, використання усіляких інтерфейсів (Wi-Fi, Bluetoth і тд.), З цими завданнями вже справляються навіть не топові моделі смартфонів.

Але іноді трапляється так, що початківець не навмисно може перетворити свій смартфон в «цеглина». Це або не правильна самостійна прошивка пристрою, або розрядка пристрою «в нуль» ... Так, так, розрядка пристрою «в нуль» також може вивести його з ладу. Наприклад, у планшета Lenovo IdeaTab присутній дана проблема, після розрядки до нуля відсотків - планшет відмовляється заряжатся і включаться! У цьому випадком допомагає прошивка певного фікса ...

Флеш пам'ять, графічний прискорювач, процесор, всілякі модулі - це і є те, з чого складається сучасний смартфон. Саме у флеш пам'яті (вбудована пам'ять смартфона) і знаходяться файли прошивки і апаратні настройки.

Рандомний відключення і зависання пристрою, мимовільне відключення інтерфейсів Bluetooth і Wi-Fi - все це ознаки прийдешніх проблем з прошивкою. У більшості випадків, питання «як прошити смартфон?» Або «що робити якщо злетіла прошивка?» Виникає після того, як смартфон починає «тупити» (подлагіванія інтерфейсу і тд.). До того ж, проблеми з прошивкою можуть початися після самоятоятельних спроб встановити кастомний прошивку або ж прошити ядро ​​або радіо-модуль! І ось після того, як смартфон або не включається або не вантажиться далі завантажувального екрану і виникає питання, що робити якщо злетіла прошивка?

Звичайно ж всі смартфони мають різний алгоритм прошивки, але я постараюся дати вам кілька загальних порад, які підійдуть для смартфона будь-якого виробника.

Насамперед, варто почитати інструкції по прошивці вашого пристрою на спеціалізованих форумах. Один з найбільш ізветность є форум 4pda.ru. На даному форумі можна знайти інформацію з приводу будь-якого пристрою від будь-якого виробника.

По-друге, перед початком прошивки пристрою, вам потрібно наявність кабелю для підключення смартфона до комп'ютера, нова версія прошивки для вашого смартфона, спеціальна утиліта для вашого пристрою, яка дозволить прошити нову версію прошивки.

Хочу подчеркунть, що при прошивці пристрою «на чисто», всі дані в вашому смартфоні зітруться: фото / відео, музика і тд. Так, що обов'язково зробити резервну копію даних вашого смартфона.

По-третє, процес прошивки може затягнутися. Уважно читайте інструкцію і дотримуйтесь всіма пунктами, це не той випадок, коли доречна самодіяльність. Бажано, що-б заряд смартфона, перед початком прошивки, був не менше 50%. Тому як, цілковитий процес прошивки, запросто може прівратілась ваш апарат в «кріпіч». А після такого стану, тільки одна дорога - в авторизований сервісний центр!

Ну ось і все ... Детально описувати процес прошивки не має сенсу, так як я вже говорив вище, кожен смартфон має свій алгоритм прошивки. Даний матеріал більше орієнтований на новачків, які задаються питанням «що робити якщо злетіла прошивка Android?», А для гиків - даний матеріал, лише нагадування простих правил!

PS

Вам також буде цікаво: Який найшвидший браузер? | Що повинен знати власник LG G3?

У більшості випадків, питання «як прошити смартфон?
» Або «що робити якщо злетіла прошивка?
І ось після того, як смартфон або не включається або не вантажиться далі завантажувального екрану і виникає питання, що робити якщо злетіла прошивка?
Даний матеріал більше орієнтований на новачків, які задаються питанням «що робити якщо злетіла прошивка Android?
Що повинен знати власник LG G3?