Донецкий техникум промышленной автоматики

Що робити якщо Samsung Galaxy Note 2 не включається

Мобільний пристрій Samsung Galaxy Note 2 поєднує в собі функції повноцінно смартфона і планшетного комп'ютера малих розмірів, проте це «чудо техніки» часом може вести себе некоректно, аж до повного виключення і відсутності реагування на старання його власника включити недешевий апарат

Мобільний пристрій Samsung Galaxy Note 2 поєднує в собі функції повноцінно смартфона і планшетного комп'ютера малих розмірів, проте це «чудо техніки» часом може вести себе некоректно, аж до повного виключення і відсутності реагування на старання його власника включити недешевий апарат.

Справа в тому, що після синхронізації фото, конвертації файлів і завантаження відео великого розміру, пристрій може просто «зависнути» і надалі вимкнутися. Пов'язано це звичайно з «кострубатими» прошивками і іншими недоробками компанії, яка бажає якомога швидше надати споживачеві новий смартфон, не перевіривши його до кінця.

  • Для початку потрібно спробувати підключити Note 2 до зарядного пристрою і здійснити його зарядку. Деякі вироби можуть розряджатися до такого моменту, коли для їх нормальної зарядки і «повернення на цей світ» потрібно не годину і не два. Якщо справа в батареї, то після п'яти годин зарядки Note 2 іноді починає повноцінно функціонувати.
  • Далі необхідно згадувати про те, падав чи смартфон, і чи отримував він пошкодження. Перевірити це можна, розібравши Note 2 і здійснивши діагностику роботи плати, батареї і інших деталей. Одні запчастини могли згоріти (мікросхеми управління живленням), в той час як інші просто могли трохи пошкодитися (можна підпаяти або прочистити) і послужити приводом до замикання ланцюга. Якщо ж зламана батарея, то доведеться її замінити.
  • Також може зламатися кнопка включення апарату, замінити яку можна як самостійно, так і за допомогою співробітників мобільного або комп'ютерного салону, мають зазвичай як самі кнопки, так і спеціальні викрутки для розбирання всіх частин Note 2.
  • Якщо ж справа не в деталях апарату, а в його ПО, яке «злетіло» або було встановлено неправильно, то можна підключити Note 2 до комп'ютера за допомогою USB - кабелю і здійснити відновлення системи або повну її заміну.

Незалежно від причини відмови Note 2 включатися, завжди рекомендується звертатися в сервісний центр після того, як натискання на кнопку включення і зарядка протягом довгого періоду часу не допомагають.

Розбираємо телефон самі