Донецкий техникум промышленной автоматики

Що подарувати коханій дівчині на день народження?

Як дивно виходить, багато чоловіків чомусь глибоко впевнені в тому, що дівчатам і жінкам необхідно дарувати тільки дорогі, розкішні подарунки. І не важливо, подарунок чи це дівчині або жінці на день народження, або подарунок на Новий рік.

Багато молодих (і не дуже) чоловіки переконані, що багатьох дівчат влаштують саме такі подарунки і ніякі більше. Може, звичайно, такі чоловіки звикли спілкуватися з певною категорією молодих леді, які розглядають відносини з чоловіком як якийсь бартер: ти мені подарунки, а я тобі - увагу і «любов». Ну що ж, є і подібні відносини, але зараз ми поговоримо не про них.

Зараз ми поговоримо про нормальні, загальноприйнятих відносинах і про те, що подарувати дівчині на день народження (або що подарувати коханій просто так, без приводу), навіть якщо ви з тієї чи іншої причини в даний момент не маєте великими фінансовими засобами. (Про те, як підвищити свій дохід, рекомендую прочитати серію статей «Як заробити гроші тим, хто не є власником бізнесу, не бере участі в мережевому маркетингу і не є керівником підприємства» ).

Але навіть якщо у вас достатньо грошей, це ще не означає, що подарунки коханій дівчині - це тільки те, що продається в магазині і що можна піти і, недовго думаючи, одразу ж купити.

Ніхто не сперечається, що подарунки улюбленої можна купити, і все-таки, як щодо того, щоб проявити кмітливість? Адже найкращі подарунки для коханої - це вашу увагу, ваша турбота і ваше розуміння її справжніх потреб.

  • Що ваша дівчина любить?
  • Що ваша дівчина хоче?
  • Про що мріє?
  • До чого прагне, чим цікавиться? Якщо ви будете хоч трішки уважніше, то зможете легко зрозуміти і те, що подарувати коханій просто так, і те, що подарувати дівчині на день народження.

Адже подарувати коханій можна не тільки матеріальні речі, хоча ніхто не сперечається, що і матеріальні подарунки приємні будь-якій людині. Але ж можна придумати щось незвичайне, і постаратися якось урізноманітнити ваше спільне життя, або поки просто дружбу і спілкування. І тим більше будь-якої нормальної дівчини швидше запам'ятатися оригінальний подарунок, який ви зробите дівчині на день народження, ніж побитий набір «вино, цукерки, м'яка іграшка».

Наприклад, ви можете піднести улюбленої книги відомого автора по психології чоловіків, Рашида Кірранова Наприклад, ви можете піднести улюбленої книги відомого автора по психології чоловіків, Рашида Кірранова. І дівчина залишиться задоволена, і вам буде добре від того, що вона навчитися краще розбиратися в вашої психології. Якби мені мій чоловік, ще в період залицяння, зробив би такий подарунок, я б дуже зраділа! Книги у Р. Кірранова дуже корисні, він розповідає про психологію чоловіків, про те, як поліпшити відносини. Але, на жаль, не кожна дівчина може дозволити купити собі відразу всі книги і віделкурси.

А ось отримати в подарунок все книги і відео відомого автора - це чудовий подарунок на день народження. Є хороші знижкові акції від 15 до 35%, дивіться інформацію в нашому Інтернет-магазині за посиланням https://www.sun-hands.ru/sale

Що ж ще можна подарувати коханій дівчині в період залицяння (всі ці подарунки підійдуть і для дівчини або жінки на день народження):

У період залицяння будь-якій дівчині (жінці) важливо знати, що вона подобається чоловікові. Ви, звичайно, можете сказати, що вона ж і так повинна все розуміти і бачити! Ви ж телефонуйте їй, призначаєте зустрічі, запрошуєте в кіно, навіть зрозуміли, як важливі для жінки квіти і приходьте на побачення з трояндочкою. При цьому стривожились в її присутності і вічно говорите якісь дурниці і несете всяку У період залицяння будь-якій дівчині (жінці) важливо знати, що вона подобається чоловікові нісенітницю. Начебто все і так зрозуміло.

Це, звичайно, вам зрозуміло і вашим одноплемінникам - чоловікам. А жінці, особливо в перші місяці знайомства, важливо чути те, що вона вам подобається, що вам з нею цікаво, що вона класна і не така, як всі і ви раді, що познайомилися з нею. (Хоча, якщо чесно, то такі слова завжди приємні будь-якій жінці, в будь-якому віці і на будь-якій стадії відносин. Ви можете підготувати мова і сказати щось подібне у вигляді тосту). Ще для неї важливо не тільки це чути, але більше навіть отримувати письмове підтвердження.

Так що, одним з найкращих подарунків коханій дівчині в період залицяння буде, ви зараз можете не повірити і здивуватися, але тим не менше найкращим подарунком для коханої буде листівка від вас з обов'язковим написом про те, що: «Ти сама класна, красива, цікава і т Так що, одним з найкращих подарунків коханій дівчині в період залицяння буде, ви зараз можете не повірити і здивуватися, але тим не менше найкращим подарунком для коханої буде листівка від вас з обов'язковим написом про те, що: «Ти сама класна, красива, цікава і т.д. жінка (дівчина) з усіх, кого я бачив на цій планеті! Ти мені дуже подобаєшся! »- на перший час цих слів буде достатньо, щоб ваша улюблену не злякати кількістю слів і почуттів. Адже, можливо, вона поки ще не готова до наступної стадії відносин, і надмірний потік зізнань у тому, яка вона «ексклюзивна», може її насторожити і злякати. А так ви напишіть і подаруйте їй листівку з підтвердженням того, що вона вам подобається, і ваша улюблена буде періодично читати ці слова і думати про вас.

Знаєте, за нашу сімейну з чоловіком у мене накопичилося кілька таких листівок, трохи, напевно, штук 5, але я їх дуже ціную і березі. І я їх не викидаю, у мене збереглася навіть найменша листівка, яку чоловік подарував мені ще в період залицяння, майже 20 років тому. Це листівка - розкладачка, на ній намальований класний чол, який то в Парижі, то в Туреччині і напис «Навіть в місті Парижі, немає миліше тебе і ближче», а на другій сторінці «Навіть в Греції і то, все є, немає тебе зате ». А внизу мій чоловік, а в той час ще просто мій молодий чоловік, намалював маленьке сердечко і підписав своє ім'я і дату. Ось так все просто, але я до сих пір іноді переглядаю листівки і найдовше милуюся саме тієї, найпершою. І така теплота і ніжність до чоловіка піднімається з надр моє душі, мені відразу хочеться обійняти його і подякувати, що, власне, я і роблю.

Ви можете подумати, що листівка зі словами про те, що дівчина вам подобається, це занадто маленький і незначний подарунок?

Ну що ж, може ви і праві, а може і ні. Знаєте, якщо у вибраній вами жінки спочатку великі запити, то варто задуматися про те, що їй потрібно насправді? Ваші почуття і ваші відносини, або тільки вміст вашого гаманця?

Я тут якось не пишу про те, що квіти, або навіть квіткова Композиція це один з найкращих подарунків улюбленої в будь-який період відносин (і тим більше прекрасне додаток до подарунка дівчині або жінці на день народження), в будь-якому віці, в будь-яку погоду і так далі. Я як би маю на увазі те, що ви вже прекрасно розумієте, що квіти - один з найкращих подарунків для коханої. Якщо немає, то прочитайте про це статтю «Як закохати в себе дівчину».

Так ось, можете сміливо дарувати коханій дівчині квіти Так ось, можете сміливо дарувати коханій дівчині квіти. Нехай це буде маленька трояндочка, або розкішний букет, тут вже все залежить від ситуації і ваших матеріальних можливостей. Ну і знову ж таки, не будете ж ви постійно приходити на побачення з величезним букетом квітів, навіть виходячи з того, що його незручно з собою носити, якщо ви плануєте прогулятися по набережній, або піти в кіно. А ось одну-три трояндочки (гербери, хризантеми і т.д.) можна дарувати регулярно, і як я писала вище, до квітів можна додати листівку з приємними словами вашої коханої.

Мабуть, якщо у вашій дівчині все в порядку з почуттям гумору, вона оцінить і то, якщо подарунок ви зробите самі особисто, своїми руками. Наприклад, ту ж листівку можете намалювати самостійно і написати що-небудь веселе (але не з розряду черговий дурною чоловічий жарти, на зразок «ти класна чувіха»).

Ну і як вам, напевно, давно відомо, жінки цінують увагу. І хоча мало хто з чоловіків любить писати SMS- повідомлення, але якщо ви хоч іноді будете писати і відправляти коханій жінці щось приємне, наприклад: «Кохана, одягайся тепліше, сьогодні на вулиці холодно», або «Ти сама класна (чудова, розумна, цікава, красива), ти мені подобаєшся і я скучив », то жінка оцінить і запам'ятає таку, на ваш погляд, дрібниця. Для жінки ж то, що для вас «дрібниця», має величезне і важливе значення.

Звичайно, можна і потрібно дарувати цукерки, парфуми, може навіть невеликі прикраси, всілякі підвіски, браслети, сережки. Це прекрасні подарунки для дівчини на день народження, новий рік і 8 березня. А ми зараз говоримо про те, що жінки люблять, коли їм дарують подарунки просто так, без приводу і свята. А також про те, що будь-якій жінці і дівчині приємно ваше уваги. Адже подарунки від коханого чоловіка вона в першу чергу розцінює як те, що ви про неї думаєте, що ви про неї пам'ятаєте, і що вона вам не байдужа. І в такі моменти, звичайно, найбільше цінуються романтичні подарунки коханій дівчині.

Крім листівки і квітів, можна ще влаштувати якесь запам'ятовується подорож. Наприклад, розвідати заздалегідь маршрут і то, куди ви свою дівчину поведете. Наприклад, через 5 зупинок від того місця, де ви живете, може бути якийсь цікавий музей цікавих речей, або в вашому місті, або населеному пункті можуть проводитися якісь виставки, наприклад кішок або собак, або якісь змагання. Дізнайтеся детально про культурні заходи і запросіть свою кохану дня за два, нехай вона встигне налаштуватися і спланувати свій час. Особливо здорово, якщо ви придумаєте щось подібне в подарунок дівчині на день народження. Правда, потрібно заздалегідь узгодити з нею плани на цей день, щоб не вийшло, що ви купите квитки на теплохід або в на електричку в інше місто, а вона на цей час запросити друзів.

Не забудьте купити з собою сік або мінеральну воду, пару бананів або взяти з дому бутерброди власного приготування. А коли ваша улюблена втомиться, захоче пити і зголодніє, ви можете проявити всю свою Героїчну чоловічу сутність і Не забудьте купити з собою сік або мінеральну воду, пару бананів або взяти з дому бутерброди власного приготування запропонувати їй бутерброди зі словами: «Ось, я подумав про те, що ти можеш зголодніти і зробив спеціально для тебе бутерброди. А ще попити взяв! »Якщо цей день - день народження вашої дівчини, то саме цей момент найкраще підходить для вручення подарунка.

Романтичні подарунки можуть так само бути всілякі сердечка, особливо, якщо ви вкладете в них якусь записку, або знову ж листівку. Особливо приємно вашій дівчині буде, якщо ви подаруєте такий подарунок в романтичній обстановці, наприклад, на березі моря, або на набережній, коли будете дивитися на воду і про щось мріяти. Подібні моменти ваша улюблена запам'ятає на все життя і через кілька років, розбираючи антресолі, вона витягне підвіску-сердечко, або свічку в уже пожовклому свічнику, і буде розповідати вашим дітям про те, як романтично, оригінально і не шаблонно ви доглядали: «Ваш тато так красиво, романтично і незвично за мною доглядав, цим він мене і підкорив! Постійно щось вигадував, влаштовував нам поїздки по місту в такі місця, про які я навіть ніколи і не чула, хоча народилася і виросла тут. А якось рано вранці я прокинулася і на асфальті під вікнами побачила його, стоїть з повітряними кулями і кричущого на всю вулицю «Кохана, прокидайся, підемо гуляти!» Пам'ятайте, жінки люблять романтику !!

До речі про кулях. Чомусь я рідко бачу, щоб хлопці, або чоловіки дарували улюбленим кулі. А дарма! Адже кулі прекрасно доповнять будь-який подарунок для вашої дівчини.

Ви навіть не уявляєте, як це здорово для дівчини або жінки прийти на побачення, або відкрити двері, а там чоловік простягає тобі шарік- сердечко, або якого-небудь зайця-ведмедика зі смішною написом Ви навіть не уявляєте, як це здорово для дівчини або жінки прийти на побачення, або відкрити двері, а там чоловік простягає тобі шарік- сердечко, або якого-небудь зайця-ведмедика зі смішною написом.

Можете порадувати свою обраницю таким ось сюрпризом у вигляді куль і просто так, і на день народження, особливо в додаток до основного подарунка. Купіть в найближчому кіоску штук 10 - 20 різнокольорових кульок, прийдіть в гості до коханої, скажіть, щоб вона почекала в сусідній кімнаті, надійти всі ці кулі і покличте її. А ще краще, надійти кулі заздалегідь і прийдіть до неї в гості вже з «букетом» куль.

Головне, не забудьте сказати що-небудь приємне. Для жінок і дівчат величезне значення мають слова, які ви їй говорите. Ось ви думаєте, що подарували мовчки подарунок і все? Тоді ви глибоко помиляєтеся. Багато дівчат можуть навіть не зрозуміти, що це подарунок, і подарунок саме для неї. А якщо ви їй скажете, тоді інша справа. Тому кличте свою улюблену і відразу коментуйте: «Лена, йди в кімнату. Там тобі «маленький» подарунок від мене! »

Загалом пробуйте, експериментуйте, дізнавайтеся свою улюблену краще.
Запитуйте її в звичайній розмові, що для неї подарунок, а що ні? Щоб не виникло ситуацій, в яких ви даруєте їй каструлю або сковорідку, а потім довго бігаєте від цієї ж каструлі. Хоча, наприклад, я дуже люблю, коли мій чоловік дарує мені посуд. Але знову ж таки, він знає, що для мене - це подарунок. Але для багатьох жінка посуд не є бажаним подарунком.
Дуже хороші поради, багато ідей і прикладів, пише в своїй статті Оксана Чистякова «Що подарувати дружині на день народження» - прочитайте, думаю почерпнете масу ідей про подарунки.

Так само рекомендую статтю «Що подарувати жінці? Звичайно ж романтику »!

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

Удачі вам, Анастасія Гай

Що ваша дівчина любить?
Що ваша дівчина хоче?
Про що мріє?
До чого прагне, чим цікавиться?
Ви можете подумати, що листівка зі словами про те, що дівчина вам подобається, це занадто маленький і незначний подарунок?
Знаєте, якщо у вибраній вами жінки спочатку великі запити, то варто задуматися про те, що їй потрібно насправді?
Ваші почуття і ваші відносини, або тільки вміст вашого гаманця?
Ось ви думаєте, що подарували мовчки подарунок і все?
Запитуйте її в звичайній розмові, що для неї подарунок, а що ні?