Донецкий техникум промышленной автоматики

Що таке блог? - Блог про блоги від Дмитра Донченко

Сьогодні один з клієнтів задав питання, чому блог і що таке блог Сьогодні один з клієнтів задав питання, чому блог і що таке блог?

Пояснити звичайно вийшло своїми словами, але вирішив почитати, як це описано в Вікіпедії , Що б можна було все це розповідати красивими і зрозумілими словами.

Власне кажучи для себе склав приблизно таку відповідь на це питання:

Блог, це як правило простенький сайт, який використовується як щоденник, особистий або публічний, ви можете обмежити доступ до свого блогу для ведення особистих записів, або тільки для читання певної групою людей або ж зробити його публічним. Тоді кожна людина зайшов в ваш блог, зможе прочитати ваші записи і залишити коментарі до них.

Блог може вести окрема людина, наприклад « Особистий блог Дмитра Донченко «, Або ціла організація з кількома авторами, наприклад« Офіційний Блог Google «. Чому вести блог це вигідно і цікаво? Якщо ви створили свій особистий блог і регулярно робите в ньому цікаві записи, з часом у вас з'являться нові знайомі, а можливо і нові клієнти і компаньйони для вашого бізнесу. Блог для фірм і організацій, це можливість бути ближче до своїх клієнтів, а це саме те, що так необхідно для успішного бізнесу в наш час.

Створити свій власний блог можна скориставшись безкоштовним сервісом для створення блогів, наприклад Blogger.Com , Або оплатити хостинг і за допомогою скриптів для ведення блогів, вести блог самому, другий варіант найбільш прийнятний тому позбавляє вас від деяких проблем які можуть виникнути якщо ви завели блог на безкоштовному сервісі і дає вам деякі переваги.

Працюючи з сервісом блогів, рано чи пізно вам стане не вистачати всіх функцій які ці сервіси надають, або з часом власники сервісів захочуть брати з вас гроші за хостинг вашого блогу, або ще чого гірше сервіс просто закриється, в цьому випадку всі ваші записи, відвідувачі і їх коментарі просто безслідно зникнуть з просторів Інтернету. Схоже як якщо взяти ваш паперовий щоденник і просто його спалити, неприємно правда?

При роботі з власним хостингом і автономним блогом, від таких проблем ви рятуєтеся автоматично, тому що ви завжди можете зберігати резервну копію вашого блогу у себе на локальному комп'ютері, можете редагувати будь-які файли вашого блогу, використовувати додаткові можливості і різні версії скриптів для ведення блогів.

Для того, що б завести блог, вам необхідні мінімальні знання про те як створюються сайти, початкові знання мови HTML, і бажання займатися своїм власним блогом. А що б у вас це бажання виникло, скажу вам не тая, багато людей, заробляють більше 1000 доларів в місяць за допомогою своїх блогів. В цьому немає нічого складного, просто ведіть свій блог, рекламуйте його і до вас прийде популярність, а популярність як правило без грошей не ходить.

Якщо раптом у вас є бажання вести свій блог, але немає бажання займатися технічною стороною або вивчати всякі там HTML, ви можете вдатися до допомоги сторонніх людей які допоможуть вам вирішити всі питання необхідні для того щоб вести свій блог.

Сьогодні один з клієнтів задав питання, чому блог і що таке блог?
Чому вести блог це вигідно і цікаво?
Схоже як якщо взяти ваш паперовий щоденник і просто його спалити, неприємно правда?