Донецкий техникум промышленной автоматики

Що таке швидкість інтернету.

  1. Від чого ж все-таки залежить швидкість інтернет з'єднання?
  2. Як можна збільшити швидкість Вашого інтернет з'єднання?

Що ж таке швидкість інтернету і в яких одиницях виміру вимірюється швидкість інтернет з'єднання: біти або може бути байти?

Швидкість інтернету є максимальне число даних, прийнятих персональним комп'ютером (ПК) або переданих в Мережу за певну одиницю часу. Якщо подивитися на зміну швидкості передачі даних, то частіше за все можна зустріти: в кілобітах / секунду (Кб / сек; Кбіт / сек), або в мегабитах (Мб / сек; Мбіт / сек). Розмір будь-яких файлів завжди вказується в байтах, Кбайтах, Мбайтах і Гбайт.

Всі ми знаємо, що 1 байт - це 8 біт, Якщо швидкість Вашого інтернет з'єднання дорівнює 100 Мбіт / сек, то слідуючи з розрахунків (100/8 = 12.5), можна зробити висновок що комп'ютер за одну секунду може передати або прийняти не більше 12.5 Мбайт інформації. Якщо розмір файлу який Ви хочете завантажити дорівнює 1.5 Гбайт, то на процес скачування Ви витратите не більше двох хвилин.

Від чого ж все-таки залежить швидкість інтернет з'єднання?

В першу чергу швидкість інтернет з'єднання залежить від Вашого тарифного плану, який Вам встановив інтернет провайдер . Так само на швидкість впливає технологія каналу передачі інформації і завантаженість Мережі іншими користувачами. Якщо обмежити загальну пропускну можливість каналу, то тоді чим більше користувачів знаходиться в Мережі і чим більше вони завантажують файлів та інформації, тим більше падає швидкість з'єднання, так як залишається менше "вільного місця" в Мережі.

По-друге є залежність від швидкості завантаження сайтів на яких Ви перебуваєте. Наприклад, якщо на момент завантаження сервер може віддавати користувачеві дані зі швидкістю не менше 10 Мбіт / сек, то навіть якщо Ви підключені до максимального тарифного плану, більшого Ви можете не чекати.

Фактори, які впливають на швидкість інтернету:

1. При перевірці, швидкість сервера, до якого ви звертаєтеся.

2. Швидкість і налаштування Вашого Wi-Fi роутера.

3. Усі працюючі на комп'ютері програми і додатки в момент перевірки.

4. Також брандмауери і антивіруси працюють у фоновому режимі.

5. Налаштування Вашої операційної системи (ОС) і самого комп'ютера.

Як можна збільшити швидкість Вашого інтернет з'єднання?

1. Шкідливе чи небажане програмне забезпечення, воно може вплинути в першу чергу на зниження швидкості інтернет з'єднання.

2. Віруси, черв'яки і троянські програми, які випадковим чином потрапили в Ваш комп'ютер, можуть забирати частину пропускної можливості каналу. Для вирішення цієї проблеми необхідно використовувати антивірусні програми, які будуть боротися з зараженням Вашого ПК.

3. Коли Ви використовуєте Wi-Fi який не захищений паролем, Ви теж піддаєте себе ризику, так як до нього зазвичай підключаються інші користувачі. Тому на Wi-Fi необхідно встановлювати пароль.

4. Також знижують швидкість інтернет з'єднання паралельно працюють програми, тому що вони призводять до збільшення навантаження процесора, тому швидкість різко знижується.

Деякі дії здатні збільшити швидкість інтернет з'єднання, наприклад:

1. Збільшення пропускної швидкості порту. Це в тому випадку якщо у Вас підключено високу інтернет з'єднання, а швидкість різко впала. Зайдіть в меню "Пуск", далі "Панель управління" потім в «Система» і в розділ "Обладнання", після цього клікніть по "Диспетчер пристроїв". Знаходьте «Порти (COM або LPT)», потім розвертаєте їх вміст і шукайте "Послідовний порт (СОМ 1)". Після цього потрібно натиснути правою кнопкою мишки і відкрити "Властивості". Після цього відкриється вікно, в якому потрібно перейти в графу "Параметри порту". Після того як відкрилося вікно, натискаємо параметр "Швидкість" (біт в секунду) і натискаємо на цифру 115200 - далі ОК! Після всіх цих дій пропускна швидкість порту збільшена. Оскільки по мовчанню встановлена ​​швидкість - 9600 біт / сек.

2. Також для збільшення швидкості можна спробувати відключити планувальник пакетів QoS. Для цього потрібно запустити утиліту gpedit.msc. В "Пуск" виконати пошук - gpedit.msc. Далі потрібно натиснути "Конфігурація комп'ютера" після "Адміністративні шаблони". Потім зайти в "Мережа", далі "Планувальник пакетів QoS". Далі потрібно "Обмежити резервовану пропускну здатність" потім "Включити" і виставити 0%. Натискаємо "Застосувати" і перезавантажуємо комп'ютер.

3.Перезагрузіте маршрутизатор. Перезапуск модема або маршрутизатора допоможе вирішити багато проблем зі з'єднанням. Вимкніть, почекайте 30 секунд, а потім увімкніть його.

Ось ці дії, в деяких випадках, допоможуть Вам збільшити швидкість.

Від чого ж все-таки залежить швидкість інтернет з'єднання?
Як можна збільшити швидкість Вашого інтернет з'єднання?
Від чого ж все-таки залежить швидкість інтернет з'єднання?
Як можна збільшити швидкість Вашого інтернет з'єднання?