Донецкий техникум промышленной автоматики

Скрипти JavaScript :: Завантажити скрипти JavaScript - готові JavaScript, HTML, XML, CSS soft, авторські права :: Математика, математична фізика, веб-дизайн та програмування :: Веб-сайт Юлії Вікторівни Кафтанова - наукового автора к.305, Україна, м . Харків, популяризація наукових знань у вищій математиці, математичній фізиці, комп'ютерних технологіях і суміжних галузях науки

Бібліотека: скачати готові скрипти JavaScript

Java Script - це мова програмування клієнтських сценаріїв, який використовується в складі html-сторінок, з метою збільшення функціональності сайту. Java-скрипти виконуються на комп'ютері клієнта. Java-скрипти розміщуються всередині html-сторінки і не можуть існувати окремо, а функціонують тільки будучи запущеними в браузерах. Щоб запустити скрипт, написаний на мові Java Script, знадобиться тільки браузер, здатний обробляти скрипти (95%).
Знайти на цій сторінці

Наші посилання на веб-сторінки, можна скопіювати html-код посилання

Примітка. Зручна текстове посилання для форумів, блогів, цитування матеріалів веб-сайту, код html можна скопіювати і просто вставити в Ваші веб-сторінки при цитуванні матеріалів нашого веб-сайту. Матеріал носить неофіційний характер і наведено для ознайомлення.

Сьогодні популярними стали публікації всіляких підручників і навчальних посібників, як стати веб-дизайнером і як навчитися самому створювати веб-сторінки. Тому ми вирішили відмовитися від публікації навчальних матеріалів і книг по веб-дизайну і пропонуємо Вам більш серйозні матеріали - документацію та специфікації, перекладені на російську мову. Матеріал вимагає наявності початкових знань і навичок роботи в веб-дизайні, знання кодів і носить виключно довідковий характер. Не для продажу.

 • повна Ієрархія - основні типи http://www.Shema.org/ + розширення словників, з 2012 року
 • Командні теги пошуковим роботам пошукових систем, смислове навантаження сторінок

 • XHTML 1.0 , Переформулювання html 4 в XML 1.0
 • Розширюваний Мова Гіпертекстової Розмітки
 • Рекомендації W3C від 26 січня 2000 року
 • XML 1.0 , Друга редакція
 • Розширюваний Мова Гіпертекстової Розмітки
 • РРекомендація W3C від 6 жовтня 2000 року
 • HTTP / 1.1 , Протокол передачі гіпертексту
 • HTTP використовується в World Wide Web (WWW) починаючи з 1990 року
 • Реліз січень 1997 року

 • Ядро JavaScript 1.5. Керівництво по Використанню
 • Copyright © 2000 Netscape Communications Corp. Всі Права Зарезервовані.
 • Дата останнього оновлення 28 вересня 2000 року
 • Клієнтський JavaScript. Керівництво по Використанню
 • Copyright © 1999 Netscape Communications Corp. Всі Права Зарезервовані.
 • Дата останнього оновлення 25 травня 1999 року

Наші посилання на веб-сторінки, можна скопіювати html-код посилання

Примітка. Зручна текстове посилання для форумів, блогів, цитування матеріалів веб-сайту, код html можна скопіювати і просто вставити в Ваші веб-сторінки при цитуванні матеріалів нашого веб-сайту.

Примітка. Ми не публікуємо нудні, надмірно екзотичні, неестетичні і просто малопривабливі сценарії. Якщо у Вас є свої хороші і швидкі сценарії, надсилайте (опублікуємо, якщо сподобається + додамо пару слів про Вас і ссилочку).
Примітка. Шановні актори, артисти оригінального жанру, квн-щики і сценаристи, які повзають по інтернету в гонитві за новими номерами та ідеями !! Якщо, не дай Бог, Ви не прочитали заголовок і випадково забрели на цю сторінку, тут для Вас нічого немає. Сценарії - це те, що використовують програмісти та IT-розробники, а не те, про що Ви подумали ...
А для професійного середовища представляємо Золоту колекцію скриптів - бібліотеку популярних і часто використовуваних програм клієнтських сценаріїв на JavaScript. Для безкоштовного скачування публікуються тільки актуальні, перевірені часом, добре (неглючно) і швидко працюють скрипти JavaScript - зразки клієнтських сценаріїв, починаючи від найпростіших і закінчуючи деякими цікавими спеціалізованими складними скриптами і сценаріями. Пам'ятайте, що всі ці сценарії йдуть не тільки в інтернеті, але і локально, тому Ви можете використовувати їх для презентацій, конференцій, семінарів, навчання, підключаючи файли без обмежень (або для поганий жарти над вашим приятелем за сусіднім комп'ютером).

Веб-дизайнеру - корисні посилання

Скористайтеся: скріншот онлайн - http://PasteNow.ru . Онлайн сервіс для створення скріншотів.
Онлайн сервіс для створення скріншотів з мережі Інтернет. Щоб зберегти скріншот онлайн в браузері, без додаткових програм, потрібно: натиснути на клавіатурі клавішу PrintScreen (PrtScr), потім перенести Ctrl + V (помістити) в вікно браузера. Трохи часу - і він з'явився готовий !! Дуже зручно - лічильники, банери, реклама, зображення, захоплення екрану через мережу Інтернет.

Скористайтеся: скріншот онлайн - http://snag.gy . Онлайн сервіс для створення скріншотів snaggy.
Онлайн сервіс для створення скріншотів через мережу Інтернет snaggy. Щоб отримати скріншот онлайн в браузері, без додаткових програм, потрібно: натиснути на клавіатурі клавішу PrintScreen (PrtScr), потім перенести Ctrl + V (помістити) в вікно браузера сервісу snaggy. Екран Вашого комп'ютера. Paste images straight to the web.

Створення скріншотів сайтів - мініатюри сайтів сервіс http://www.s-shot.ru .
Онлайн сервіс для створення скріншотів. Для створення скріншоту сайту досить одного параметра - його адреси. Розширені можливості пошуку: дозвіл захоплення - вказується в пікселях, наприклад (наприклад, 1024x768), для повнорозмірного скриншота вказуємо тільки ширину екрану - вікна захоплення (наприклад, 1024). Дозволяє виконувати знімки зазначеного розміру або виконати плноразмерний скріншот (у вигляді сувою - для довгих сторінок).

Приєднуйтесь до спільноти Mozilla Firefox з офіційного веб-сайту.
Браузер нового покоління. Простий і лаконічний інтерфейс дозволяє освоїти програму за декілька хвилин. Безпека, висока швидкість роботи, гнучкість і розширюваність - основні якості, властиві Mozilla Firefox - абсолютно безкоштовним браузеру, відмінно локалізованого російською командою. Однак розробники завжди будуть раді прийняти від Вас добровільне пожертвування, яке піде виключно на розвиток технічної бази проекту.
Барвистий, цікавий світ програм Mozilla - результат праці величезної кількості людей. Тримач цього веб-сайту оцінила всі переваги браузера Mozilla Firefox, коли взялася за розробку wap-сайтів для мобільних телефонів в форматі XML. Виявилося, що Mozilla Firefox не тільки підтримує роботу цього мобільного стандарту на персональному комп'ютері і коректно відображає XML-файли з розширенням .xhtml в Unicode UTF-8, але і має вбудований сінтексіческій аналізатор помилок коду XML. На відміну від ряду інших браузерів, Mozilla Firefox не тільки видає коректне повідомлення про помилку Вашого коду на російській мові з точністю до номера рядка і номера символу в рядку коду XML-сторінки, але і вказує стрілочкою на перше помилкове місце Вашого XML-коду.
Якщо Ви програмуєте для мобільного wap-інтернету, Вам буде простіше з цим працювати. Встановіть розмір видимого вікна сторінки в Mozilla Firefox як 240х320 px (горизонталь х вертикаль), наприклад, по картинці такого ж розміру - і Ви побачите, як Ваш wap-сайт буде виглядати з мобільного телефону.

http://www.denwer.ru
Джентльменський набір Web-розробника ( «Д.н.w.р» - «Денвер» - майже як назва міста) - найвідоміший проект Лабораторії dk, набір дистрибутивів (Apache, PHP, MySQL, Perl і т.д.) і програмна оболонка, використовувані Web-розробниками (програмістами і дизайнерами) для налагодження сайтів на локальній Windows-машині без необхідності виходу в Інтернет. Для російськомовних користувачів Денвер назавжди залишиться безкоштовним. Однак розробники Денвера будуть раді прийняти від Вас будь-який додатковий внесок: воно піде на подальше вдосконалення цього цінного і корисного проекту.
За рахунок застосування віртуального диска Денвер «зсередини» схожий на «маленький Unix»: у нього є своя директорія / home, / usr і навіть / etc. Різні компоненти і сервери розташовані так, як це прийнято в Unix. Наприклад, в / home розташовуються віртуальні хости, а в / etc - скрипти конфігурації. Всі коментарі в файлах переведені на російську мову. Ви повинні звикнути до думки, що ваш «локальний сервер» не гірше будь-якого іншого, розташованого в Інтернеті. Він містить сайти (один або кілька), у кожного з яких є певне ім'я (задаєте Ви самі). Доступ до цих сайтів здійснюється, як правило: Ви вказуєте в адресному рядку повний URL - звичайне http-ім'я сайту і шлях до документа на ньому, тільки без виходу в інтернет. Ви зможете досить повноцінно працювати на локальному комп'ютері зі своїми сайтами як через мережу інтернет.
Денвер встановлюється в один-єдиний каталог і поза ним нічого не змінює. Він не пише файли в Windows-директорію і в Реєстрі. При бажанні Ви можете навіть поставити собі відразу два Денвера, і вони не будуть конфліктувати. Якщо Ви запустили Денвер, то він працює. Якщо завершили - то перестає працювати, не залишаючи після себе слідів. Системі не потрібен деинсталлятор - досить просто видалити каталог. Встановивши Денвер одного разу, Ви можете потім просто переписувати його на інші машини (на довільний диск в довільну директорію). Це не призведе до жодних побічних ефектів. Все конфігурація і настройка під конкретну машину відбувається автоматично. Дуже простий в установці.

Штрих-коди ISBN online - BarCode ISBN online для видавців
Безкоштовний Онлайн Генератор штрихкодів - Безкоштовно створіть штрих-коди !! Є безкоштовний настроюється генератор видавничих штрих-кодів ISBN online, які формуються на основі готового 13-значного видавничого коду книги ISBN (ISBN-13). Різні програми Форміровніе штрих-кодів.

http://www.BarCodeRobot.com - генератор ISBN-13 Barcode online для видавців
Стійка спеціалізована online-програма генерування видавничого штрих-коду ISBN (ISBN-13) на основі готового видавничого цифрового коду ISBN. Вказують цифри штрих-коду без дефісів, пропуски, символи і букв. ISBN-13 - generate, download online digital barcode files and images - BarCodeRobot.com

  • Авторам - авторські права , Допомога в реєстрації і захисту Ваших авторських прав
  • проблеми електронного кодування книг (видавничі коди ISBN) в цифрову епоху
  • коди ISBN - перехід з 10-значної системи ISBN на 13-значний ISBN і штрихове кодування
  • авторський знак , Класична таблиця кодів авторських знаків Хавкіна Л. Б. - алфавіт
  • авторський знак , Таблиця тризначних кодів авторських знаків уточнена, 2015 г. - алфавіт
  • УДК, таблиця кодів УДК , Універсальна десяткова класифікація бібліотечних шифрів
  • ББК, таблиця кодів ББК , Бібліотечно-каталожна система публікацій (шифри зберігання)
  • КВЕД, таблиця кодів 2015 , Класифікація видів економічної діяльності підприємств
  • Пошук в базі даних , Коди УДК, ББК - бібліотечні коди, КВЕД класифікація, російською мовою

  Якщо Ви є розробником будь-якого програмного забезпечення для ЕОМ (програмістом), пропоную допомогу в реєстрації Ваших авторських прав на статтю, книгу або брошуру, яка містить текст Вашого програмного забезпечення і його можливе коротке або розгорнутий опис з можливими іллюстарціямі (як опубліковане, так і немає ). Програмне забезпечення ЕОМ як фрагмент або додаток наукового твору.

  Графік і розрахунок функцій Бесселя на сучасній мові MS ЕОМ JavaScript, обчислення від 6-12 цифр після коми, поточечной кольорові графіки, 2007-2019 рр., З книги автора Кафтанова Ю.В. (Україна, м.Харків). З книги "Спеціальні функції математичної фізики", ISBN 978-966-2046-62-5, розраховане на фахівців-математиків, широке коло підготовлених читачів і сучасних програмістів. ПО ЕОМ як частина книги. Для роботи програми програмний код переписують і зберігають в файл з веб-інтернет файлу розширенням .htm або .html і запускають в браузері подвійним клацанням миші. Фрагмент книги (монографія на здобуття наукового ступеня Доктора математико-фізичних наук, 2010) - Кафтанова Ю. В., "Спеціальні функції математичної фізики", частина 1, "Функції Бесселя і циліндрові функції в елементарному викладі з програмами обчислень", 2009 ISBN 978-966-2046-62-5. УДК 531.0 ББК 22.311 автор к.305, MS-Windows сумісний JavaScript, HTML, XML, CSS soft. Функції Бесселя в Інтернет-браузері - зразок програми побудова графіка в браузері.


  Для збільшення избражение прикладу роботи програми клікніть фото


<Html> <script type = "text / javascript" language = "JavaScript"> <! - // Функція Бесселя від натурального індексу як є function NNBessel (x, n, eps) {var k = 0; var i = 1; var Emax = 1E-12; var Emin = 1E-1; if (n == null) n = 1; // індекс 1 if (x == null) x = 0; // змінна if (eps == null) eps = Emin; // стандартна точність eps = Math.abs (eps); if (eps> Emin) eps = Emin; // мінімальна точність if (eps <Emax) eps = Emax; // гранична точність x = Math.abs (x); // виправляємо змінні n = Math.abs (n); n = Math.floor (n); var ak = 1; var s = 0; // ітерації for (i = 1; i <= n; i ++) ak = ak * x / 2 / i; while (Math.abs (ak)> eps) {s = s + ak; k = k + 1; ak = (-1) * ak * x * x / (4 * k * (k + n)); } If (Math.abs (s) <Emax) s = 0; // виправлення похибки if (Math.abs (s)> 1) s = 0; // виправлення розбіжність return s; } // Функція виведення результату ФНК. Бесселя function vivod3 () {document.form3.res.value = NNBessel (document.form3.iks.value, document.form3.ind.value, document.form3.eps.value); } // Функція виведення графіка ФНК. Бесселя function vivod5 () {var msgWindow = Math.random () * 1000000; // кожен раз різний вікно msgWindow = Math.floor (msgWindow); MsgBox = window.open ( "", msgWindow, "toolbar = yes, location = yes, scrollbars = yes, directories = yes, status = yes, menubar = yes, resizable = yes"); MsgBox.document.writeln ( '<html> <head> <title> Функції Бесселя :: графік :: </ title>'); MsgBox.document.writeln ( "<meta http-equiv = 'Content-Type' content = 'text / html; charset = windows-1251' /> <style> div {position: absolute; font-size: 10pt;} body {font-family: verdana, arial, helvetica, sans-serif;} </ style> </ head> "); MsgBox.document.writeln ( "<body>"); var s1 = s = 0; for (s = 0; s <= 700; s ++) {s1 = 5 + s; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 5px; top:", s1, "px;'>. </ Div>"); } // вертикальна вісь for (s = 0; s <= 620; s ++) {s1 = 5 + s; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 6pt; color: # 5a7381; top: 400px; left:", s1, "px;'>. </ Div>"); } // горизонтальна for (s = 0; s <= 10; s ++) {s1 = 1 + s; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 6pt; color: # 5a7381; top: 300px; left:", s1, "px;'>. </ Div>"); } For (s = 0; s <= 10; s ++) {s1 = 1 + s; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 6pt; color: # 5a7381; top: 500px; left:", s1, "px;'>. </ Div>"); } For (s = 0; s <= 10; s ++) {s1 = 395 + s; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 105px; top:", s1, "px;'>. </ Div>"); } MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 100px; top: 420px;'> 1 </ div>"); for (s = 0; s <= 10; s ++) {s1 = 395 + s; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 205px; top:", s1, "px;'>. </ Div>"); } MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 200px; top: 420px;'> 2 </ div>"); for (s = 0; s <= 10; s ++) {s1 = 395 + s; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 305px; top:", s1, "px;'>. </ Div>"); } MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 300px; top: 420px;'> 3 </ div>"); for (s = 0; s <= 10; s ++) {s1 = 395 + s; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 405px; top:", s1, "px;'>. </ Div>"); } MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 400px; top: 420px;'> 4 </ div>"); for (s = 0; s <= 10; s ++) {s1 = 395 + s; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 505px; top:", s1, "px;'>. </ Div>"); } MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 500px; top: 420px;'> 5 </ div>"); for (s = 0; s <= 10; s ++) {s1 = 395 + s; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 605px; top:", s1, "px;'>. </ Div>"); } MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 8pt; color: # 5a7381; left: 600px; top: 420px;'> 6 </ div>"); var c = new Array ( "ff0000", "0000ff", "009900", "b600b6", "3399cc", "8800ff", "12be8f", "fb1da1", "c8a283", "f26521") var step = Math .abs (document.form5.edinica.value); var x1 = Math.abs (document.form5.iks1.value); var x2 = Math.abs (document.form5.iks2.value); var eps = Math.abs (document.form5.eps.value); var n = Math.floor (document.form5.index.value); var m = Math.floor (document.form5.index1.value); var koeff = Math.floor (Math.abs (document.form5.koeff.value)); if (m <n) {var nn = m; m = n; n = nn; } If (x2 <x1) {var xx = x2; x2 = x1; x1 = xx; } Var Posx = 5; var Posy = 395; var y = x = 0; var yJ = xJ = 0; var y1 = y0 = Posy; var Bessel0 = Bessel = 0; var DimY0 = DimY = 1; var r = j1 = j = i = 0; var Maxx = Math.floor ((x2 - x1) * step); for (j = n; j <= m; j ++) {j1 = j - n; while (j1> 9) j1 = j1 - 10; // розфарбування графіка xJ = j1 * 90 + Posx; yJ = Posy * 2 + (j - n - j1) * 3; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'font-size: 10pt; color: #", c [j1], "; top:", yJ, "px; left:", xJ, "px;'> <strong> J <sub> ", j," </ sub> (x) </ strong> </ div> "); DimY = 1; Bessel0 = NNBessel (x1, j, eps); Bessel = NNBessel (x1 + 1 / step, j, eps); if (Bessel0 <Bessel) r = 1; else r = -1; y0 = Posy - Math.round (Bessel0 * step * koeff); y = Posy - Math.round (Bessel * step * koeff); MsgBox.document.writeln ( '<script Language = "JavaScript"> window.status = ( "Виконується ітерація для індексу n =' + j + 'і аргументу х =' + x1 + '!!") </' + 'script' + '>'); x = Posx + x1 * step; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'color: #", c [j1], "; top:", y, "px; left:", x, "px;'>. </ Div>" ); DimY0 = DimY; y0 = y; if (Bessel0 <Bessel) r = 1; else r = -1; // зростає або убуває for (i = 1; i <= Maxx; i ++) {x = i / step + x1; Bessel = NNBessel (x, j, eps); if (Bessel0 <Bessel) r = 1; else r = -1; x = Math.round (x * step) / step; MsgBox.document.writeln ( '<script Language = "JavaScript"> window.status = ( "Виконується ітерація для індексу n =' + j + 'і аргументу х =' + x + '!!") </' + 'script' + '>'); x = Posx + i + x1 * step; x = Math.round (x); y = Posy - Math.round (Bessel * step * koeff); DimY = 1; if (r> 0) {if (y0> (y + 1)) DimY = y0 - y; y1 = y + DimY ;; } Else {if (y0 <(y + 1)) DimY = y - y0; y1 = y - DimY; } If (DimY <2) MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'color: #", c [j1], "; top:", y1, "px; left:", x, "px;' >. </ div> "); else for (s = 0; s <= (DimY - 1); s ++) {s1 = y1 - s * r; MsgBox.document.writeln ( "<div style = 'color: #", c [j1], "; top:", s1, "px; left:", x, "px;'>. </ Div>" ); } DimY0 = DimY; y0 = y; Bessel0 = Bessel; }} MsgBox.document.writeln ( "</ body> </ html>"); MsgBox.document.close (); } // -> </ script> <body> <form method = "post" name = "form3" id = "form3"> <strong> J </ strong> <input type = "text" name = "ind "id =" ind "style =" width: 20px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> <strong> (</ strong> <input type =" text "name =" iks "id =" iks "style =" width: 100px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> <strong>) = </ strong> <input type =" text "name =" res "id =" res "style =" width: 200px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> <input type =" button "value =" ФНК. Бесселя "onClick =" vivod3 () "style =" width: 120px; height: 22px; border : # 5a7381 1px solid; "> <input type =" text "value =" 1E-6 "name =" eps "id =" eps "style =" width: 50px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> точність без округлення </ form> <form method =" post "name =" form5 "id =" form5 "> Функції Бесселя індексу <input type =" text "name =" index "id =" index "style =" width: 50px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> до <input type =" text "name =" index1 "id =" index1 "style =" width: 50px ; Height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> точність без округлення <input type =" text "value =" 1E-6 "name =" eps "id =" eps "style =" width: 50px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> <br /> Інтервал змінної від <input type =" text "value =" 0 "name =" iks1 "id =" iks1 "style =" width: 50px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> до <input type =" text "name =" iks2 "id =" iks2 "style =" width: 50px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> одиниць <br /> Одиниця відповідає px <input type =" text "value =" 100 "name =" edinica "id =" edinica "style =" width: 50px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> (масштаб) <br /> коефіцієнт розтягування по вертикалі <input type =" text "value =" 1 "name =" koeff "id =" koeff "style =" width: 50px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> <br /> <br /> <input type =" button "value =" Графік ФНК. Бесселя "onClick =" vivod5 () "style =" width: 180px; height: 22px; border: # 5a7381 1px solid; "> </ form> </ body> </ html>

Витяг про реєстрацію книг автора Кафтанова Ю.В. (Україна, м.Харків). виконано - http://www.ukrbook.net - Державна наукова установа "Книжкова палата України імені Івана Федорова". Державна наукова установа "Книжкова палата України імені Івана Федорова", м.Київ, Україна, СНД. Доступ до публічної інформації, платні запити, платні послуги - надання кодів УДК, ББК, авторських знаків, коди ISBN, роботи з видавництвами, виписки щодо книг і наукових праць, виданих в Україні, СНД.

Захист авторських прав на наші видання - наш сертифікат. Для збільшення сертифіката клікніть зображення мишею. Надаємо допомогу в реєстрації Ваших авторських прав на літературний твір, цикл фотографій, інформацію наукового та іншого характеру і інше. Авторам - авторські права , Надаємо допомогу в реєстрації і захисту Ваших авторських прав в Україні (СНД), нові послуги Клієнтам з 2015-2017 року. Копіювати і використовувати наші сертифікати та коди заборонено заборонено.

  • Авторам - авторські права , Допомога в реєстрації і захисту Ваших авторських прав
  • проблеми електронного кодування книг (видавничі коди ISBN) в цифрову епоху
  • коди ISBN - перехід з 10-значної системи ISBN на 13-значний ISBN і штрихове кодування
  • авторський знак , Класична таблиця кодів авторських знаків Хавкіна Л. Б. - алфавіт
  • авторський знак , Таблиця тризначних кодів авторських знаків уточнена, 2015 г. - алфавіт
  • УДК, таблиця кодів УДК , Універсальна десяткова класифікація бібліотечних шифрів
  • ББК, таблиця кодів ББК , Бібліотечно-каталожна система публікацій (шифри зберігання)
  • КВЕД, таблиця кодів 2015 , Класифікація видів економічної діяльності підприємств
  • Пошук в базі даних , Коди УДК, ББК - бібліотечні коди, КВЕД класифікація, російською мовою

  Веб-сайт є авторським і незалежним - вся розміщена на ньому інформація доступна для користувачів Інтернету беспарольному і абсолютно безкоштовно. Веб-сайт створений за ініціативою і за власні кошти його власника - Юлії Вікторівни Кафтанова, наукового автора к.305 (Україна, м.Харків).

  Як створити движок з нуля?

  "Відеокурс, які зробить з Вас Гуру PHP і MySQL і навчить створювати движки для сайтів!"

  отримати Відеокурс

Як створити движок з нуля?