Донецкий техникум промышленной автоматики

Скрипт Менеджер банерів.

 1. Формат рекламних матеріалів.
 2. Управління групами.
 3. Статистика банерів.
 4. Розміри банерів.
 5. Адмін інформація.
 6. Зручності і простота скрипта «Менеджер банерів».

Даний скрипт «Менеджер банерів», призначається для трансляції рекламних матеріалів, на необмежену кількість веб ресурсів, за умови нормальної підтримки і роботи використовуваного хостингу. Це відмінна система управління банерами передачі інформації з однієї точки.

Формат рекламних матеріалів.

Система підтримує три основні формати:

 • Формат-Банер зображення
 • Формат-Текст
 • Формат -Флеш банер

Банер зображення, підтримує всі відомі формати, таки як, JPG, PNG і GIF (анімація).

В текстовому форматі відповідаючи своїй назві, передається текст інформація, у вигляді заголовка з активним посиланням, інформації та адресою сайту.

Мал. №1

Флеш банер, один з найпопулярніших на сьогоднішній день. За допомогою скрипта «Менеджер банерів» ви також можете керувати необмеженою кількістю банерів формату Флеш (SWF).

Управління групами.

За замовчуванням після установки скрипта існує дві групи, «Головна сторінка Банери» і «Група банер» які можна відредагувати, або видалити. Також можна створити свою групу, для управління. Кількість створених груп не обмежено.

Мал. №2

№2

Групи існую для передачі різних форматів банера, в один потік, але мають один і той же розмір.

Наприклад, ви можете розмістити фотографії банер формату GIF розміром 468х60 і додали його в групу «Група банер». Потім створили текстовий банер з таким же розміром і віднесли до цієї ж групи. Також з огляду на розмір, до цієї групи ви можете додати флеш (swf) банер. Таким чином, вийшло три різних формати в одній групі. Кількість банерів і форматів у створеній групі значення не мають.

Мал. №3

№3

При додаванні до групи кожному банеру встановлюється час закінчення трансляції, по завершенню якого банер автоматичний припиняє свій показ в даній групі. Після продовження трансляції він також відновлює свій показ.

Для отримання коду групи банерів досить перейти в пункт меню «Код банера», вказати розмір і з списку, групу, час оновлення (або показ наступного) банера, тип відображення (за замовчуванням «ПРАВДА») і вікно для відкриття. Далі тиснемо кнопку «Отримати код», копіюємо його і вставляємо в будь-яке місце вашого веб ресурсу, там, де планується показ реклами.

Мал. №4

№4

Даний код ви можете розмістити як на одній, так і на необмеженій кількості, ваших майданчиків. У створену групу можна додавати і видаляти банери. При додаванні банера і збереження параметрів, він тут же починає свою трансляцію в режимі онлайн. Показ банерів йде по черзі в міру їх додавання. Кожен банер можна відредагувати, видалити або переглянути статистику.

Статистика банерів.

Перейшовши в розділ «Управління банерами» і вибравши, перед вами відкриваються всі банери в даній групі. Тут можна побачити час до кінця показу банера, видалити йди відредагувати його, а також переглянути статистику.

Мал. №5

№5

У статисткою можна переглянути, детальний звіт по показам обраного банера, за переходами і по результатам пошуку. На кожен створений банер автоматичний формується посилання, передати яку можна одному, чий банер ви рекламуєте або індивідуальним замовнику реклами на ваших блогах і веб ресурсах.

Мал. №6

Розміри банерів.

В скрипті за замовчуванням існують всі розміри відомих типів банерів. Також є можливість додати будь-який свій розмір. Кількість додаються розмірів не обмежена. Що б відредагувати назви розміру і сам розмір, або додати досить перейти в «Додати розмір банера» і виконати необхідну процедуру.

Мал. №7

№7

Адмін інформація.

Даний скрипт тестувався, як на окремому домені, так і на під домені. В обох випадках показав відмінні результати. Після установки і перевірки всіх пунктів меню на функціональність необхідно видалити інсталяційний файл (setup.php), щоб уникнути повторної інсталяції скрипта. Вхід в адмін панель, здійснюється прямим шляхом імені домена, або під домену. Логін і пароль адміністратора за замовчуванням, система продемонструє після успішної установки «Менеджер банерів».

Мал. №8

№8

Відразу після установки і входу в адмін панель, перейшовши в «Адмін інформацію», з метою безпеки необхідно змінити логін і пароль на свої дані.

Мал. №9

Зручності і простота скрипта «Менеджер банерів».

Виходячи з вище викладеного, давайте визначимо плюси і мінуси системи управління банерами «Менеджер банерів».

І так плюси:

 1. Підтримка всіх популярних форматів.
 2. Можливість створення груп.
 3. Можливість створення розмірів.
 4. Управління кожною групою індивідуально.
 5. Управління кожним банером індивідуально.
 6. Додавання всіх форматів в одну групу для трансляції.
 7. Встановити кінцеву дату трансляції банера.
 8. Необмежена кількість груп.
 9. Трансляція декількох груп на один ресурс.
 10. Перегляд статистики на кожен банер індивідуально.
 11. Генерація посилання на статистику для кожного банера.
 12. Необмежена розміщення коду банера на майданчиках (з урахуванням хостингу)

Мал. №10

Давайте розглянемо останній дванадцятий пункт більш докладно. І так на малюнку №10. Показана приблизна схема, розташування банерних груп на веб сторінці. В даному випадку чотири групи з різними розмірами банерів. Один в шапці сайту (група №1), другий в лівій колонці (група №2), третій в новинах або між ними (група №3) і останній четвертий в підвалі, або нижній частині сайту (група №4). Якщо врахувати що в кожній групі наприклад знаходиться по три рекламних матеріалу з проміжком показу по 20 секунд, то в перебігу хвилини ми зможемо показати користувачеві 12 банерів. Таким чином, шанси на залучення партнерів зростають у декілька разів. Але з моєї точки зору, розташування чотирьох груп або будь-яких рекламних місць на одній сторінці, це занадто нав'язливо. З урахуванням того що час показу банера можна скоротити до 15 секунд (рекомендоване значення) і залишити всього два місця для показу, то протягом однієї хвилини користувач побачить вісім рекламних банерів.

Ну а тепер мінуси.

До мінусів можна віднести тільки один незначний недолік, то, що даний скрипт є платним. Хоча на сьогоднішній день та ціна, яку ви бачите, важко назвати недоліком або навіть ціною.

Увага!!! Купуючи даний скрипт, ви автоматичний пописую, під угодою, про не порушення авторських прав. Даний скрипт «Менеджер банерів» купується другою стороною (згодом покупець), для особистого використання. Після придбання покупець не має право, перепродувати, передавати в дар, змінювати або частково використовувати набутий матеріал, а саме «Скрипт менеджер банерів».

Свідоцтво про реєстрацію: № 07N-4J-7E