Донецкий техникум промышленной автоматики

Скільки коштує переадресація, мегафон. Як зробити переадресацію з мегафона на билайн

 1. Опис послуги «Переадресація виклику» оператора мобільного зв'язку «Мегафон»
 2. Вартість послуги, умови підключення та особливості
 3. Усі дзвінки скеровуються
 4. Установка безумовної переадресації:
 5. вартість
 6. Переадресація виклику МТС
 7. Як підключити послугу
 8. Як налаштувати послугу:
 9. вартість
 10. Переадресація виклику Білайн
 11. підключення
 12. Як налаштувати послугу
 13. вартість
 14. Налагодження та відключення сервісу
 15. Переадресація за типами дзвінків
 16. особливості сервісу

Корисність цієї послуги незаперечна, з її допомогою абонент буде завжди сповіщений про вступників на його номер мобільного пристрою вхідні дзвінки, повідомлення. Отже, причини відсутності можливості відповісти на що надходить дзвінок, в даному випадку можуть бути різні.

Для їх переадресації передбачені наступні основні режими:

 • безумовна переадресація - всі дзвінки на телефон абонента працюють в режимі переадресації, при цьому не має значення, включений телефон або вимкнений;
 • відсутність відповіді - якщо протягом 30 секунд абонент не відповів на вхідний дзвінок, відбудеться переадресація виклику на зазначений абонентом номер;
 • неможливість з'єднання з телефоном - якщо абонент знаходиться поза зоною дії зв'язку, або його телефон відключений, переадресація виклику буде спрямована на обраний абонентом номер;
 • номер зайнятий, і не може відповісти на вхідний дзвінок, і в цьому випадку переадресація виклику буде спрямована на обраний абонентом номер.

Кожен з режимів переадресації має свій код, і кожному з яких присвоєно цифрове ім'я: 21, 61, 62, 67, у відповідному порядку перерахування.

Опис послуги «Переадресація виклику» оператора мобільного зв'язку «Мегафон»

Абонент може зробити свій вибір переадресації за типом вхідного дзвінка , Встановивши свій вибір з переліку таких:

 • будь-які дзвінки (10);
 • телефонні дзвінки (11);
 • факсимільний зв'язок (13);
 • передача даних (20).

будь-які дзвінки (10);  телефонні дзвінки (11);  факсимільний зв'язок (13);  передача даних (20)

Вартість послуги, умови підключення та особливості

Мегафон, розглядає цю послугу, як перспективну і взаємовигідну функцію зв'язку, коли абонент може максимально використовувати всі можливості свого оператора. Для своїх абонентів Мегафон надає послугу «Переадресації викликів» безкоштовно.

Сама ж послуга оплачується як простий вихідний дзвінок, який чинять з вашого номера на номер переадресації, згідно з тарифом, що діє тарифного плану .

Для підключення даної послуги, абонент може скористатися спеціальними мережевими командами настройки. Для цього необхідно набрати наступну цифрову комбінацію: ** (код) * (номер телефону) # і зробити виклик.

Після вибору слід вказувати в міжнародному форматі +7 (код міста) (номер абонента). Для скасування вибіркового коду використовують наступну команду набору (код переадресації) # (Ви поклик), а повне скасування всіх кодів переадресації виконується при наборі команди 002 # (Виклик).

Абонент може контролювати активні коди установок служби перенаправлення виклику, підключених до його номеру телефону. Для цього необхідно набрати команду * # (код переадресації) # (Виклик).

Після цієї команди на дисплеї мобільного телефону будуть показані всі активні коди переадресовувати дзвінки, а номери телефонів, куди йде перенаправлення викликів. Вибір її за типом дзвінка можна здійснити за допомогою командного набору виклику ** (код послуги) * (номер телефону) * (тип дзвінка) # (виклик).

"Переадресація виклику" - послуга, що дозволяє автоматично переводити вхідні дзвінки, що надходить на Ваш старий абонентський номер, на новий номер.

Інструкції, наведені нижче, можуть бути використані будь-яким апаратом GSM. Однак більшість моделей дозволяють встановити режим переадресації виклику , Використовуючи меню апарату.

Існують кілька видів переадресації, але нам потрібна безумовна переадресація (переклад всіх вхідних дзвінків) - код послуги 21;

Номер телефону, на який здійснюється переадресація, необхідно вказувати в міжнародному форматі.

Для переадресації виклику на ваш новий, гарний федеральний номер:

7

Для переадресації на номер Мегафон використовуйте: + 7922ххххххх

Усі дзвінки скеровуються

Усі дзвінки (або безумовна переадресація) означає, що кожен вхідний дзвінок автоматично буде переадресовано на вибраний Вами новий красивий телефонний номер . При цьому мобільний апарат не дзвонить. Послуга активна навіть у тому випадку, якщо апарат вимкнений - ви просто дістаєте стару симкарту і вставляєте нову.

Установка безумовної переадресації:

** 21 * номер телефону #

Перевірка встановленої переадресації:

вартість

Доступ до послуги "Переадресація виклику" надається абонентам мережі "Мегафон" без додаткової плати.

При знаходженні в домашній мережі переадресований виклик тарифікується як вихідний дзвінок з вашого телефону на номер переадресації відповідно до Вашого тарифного плану.

Переадресація виклику МТС

Послуга переадресація виклику дозволяє переводити виклики, що надходять на ваш мобільний телефон , На будь-який вказаний вами новий номер .

Як підключити послугу

Послуга, як правило, підключається автоматично при укладанні контракту. Якщо вона з якихось причин відсутній, ви можете підключити її самостійно:

 1. через «Мобільний Помічник»: наберіть з вашого мобільного телефону номер 111, далі дотримуйтесь інструкцій авто;
 2. через «Інтернет-Помічник»;
 3. за допомогою «SMS-Помічника»: відправте з мобільного телефону на номер 111 SMS з текстом 2111.

Як налаштувати послугу:

Нам потрібно, щоб всі виклики переадресовувалися на новий номер, з цього встановлюємо переадресацію на всі дзвінки.

підключення:

** 21 * номер телефону #

Приклад: ** 21 * + 79120000000 #

Встановити / скасувати переадреадресацію виклику також можна через меню апарату (див. Інструкцію до апарата).

вартість

Якщо підключено послугу Територія МТС або Ексклюзивна мережу на старому номері - безкоштовно.

Переадресація виклику Білайн

Встановіть переадресацію на новий телефонний номер і залишайтеся на зв'язку!

З послугою «Переадресація» ви можете переадресувати всі вхідні дзвінки на будь-який телефон - мобільний, міський, міжміський або міжнародний.

підключення

Самостійно підключити переадресацію виклику ви можете на нашому сайті або з вашого мобільного телефону за допомогою команди:

Як налаштувати послугу

Ви можете налаштувати переадресацію дзвінків через меню телефону або за допомогою спеціальних команд.

Нам потрібна переадресація всіх дзвінків:

підключення:

** 21 * номер телефону #

Номер переадресації вводиться в міжнародному форматі.

Приклад: ** 21 * + 79090000000 #

вартість

Хвилина переадресованного виклику вам буде коштувати 3.50 руб. Дороге задоволення однак ... Ну що сказати - ви будете бачити хто вам дзвонить і необов'язково брати трубку - можна передзвонити самому. Або скористатися послугою Легкий крок у Білайн

Таким чином, використовуючи переадресацію Ви зможете легко і без втрат поміняти свій старий номер на новий, красивий номер будь-якого федерального оператора!

Переадресація дзвінків для користувачів Мегафона виручить вас, якщо ви забули десь свій мобільний або він розрядився. В цьому випадку ви ніколи не пропустите адресовані вам дзвінки. Сервіс налаштований так, що перенаправляє їх на інший вказаний номер , Навіть стаціонарний. Це дозволяє завжди знати, хто і коли намагався з вами зв'язатися.

Налагодження та відключення сервісу

Переадресація вхідних дзвінків легко налаштовується самостійно без сторонньої допомоги. Для цього відкривається меню телефону і відшукується там відповідний пункт настройки. Замовляється послуга на Мегафон, що робиться з використанням сервісного номера, який виглядає наступним чином - «* код опції * ваш номер #».

Нижче наведені коди, які дозволяють підключити послугу:

 • переадресація дзвінків включається, якщо немає можливості відповісти, дзвінки направляються на вказаний номер. Щоб активувати послугу, слід набирати 61;
 • якщо ви в НЕ мережі і немає можливості з'єднання, треба ввести комбінацію 62;
 • коли лінія зайнята, дзвінок перенаправляється за допомогою цифр 67;
 • при безумовної переадресації Мегафон дзвінки перенаправляються в усіх ситуаціях, навіть якщо телефон відключений, код запуску 21.

Після активації опція підключається автоматично.

Відключення також не викликає труднощів. Якщо переадресація дзвінків вам більше не потрібна, тоді наберіть комбінацію код переадресації #.

Щоб повністю відключити послугу всіх типів на Мегафон набирайте 002 #.

Переадресація за типами дзвінків

Абонент в будь-який момент може визначити, яке саме перенаправлення у нього встановлено і на який номер. Наприклад, це може бути номер для передачі факсів і так далі. Тоді треба набрати ** код функції * ваш номер * тип дзвінка #.


Нижче наведені всі типи дзвінків:

 • 13 - дані по факсу;
 • 10 - будь-які дзвінки;
 • 20 - інші типи передачі даних;
 • 11 - тільки телефонні дзвінки.

Відключається переадресація всіх перерахованих типів на Мегафон однаково - код послуги ** тип дзвінка #.

особливості сервісу

при введенні власного номера він прописується в міжнародному режимі, починаючи з +7. В іншому випадку переадресація від Мегафон просто не буде працювати. Якщо вам потрібно зробити перенаправлення на мережу інших операторів, тоді крім +7 додатково вводиться її код і потім номер стільникового. Однак це не працює з мережами, які починаються часткою на +7809 і +7803.


Вартість послуги повністю залежить від встановленого тарифного плану, підібраного напряму. Так, наприклад, в Ленінградській області кожна переадресація тарифікується як вихідний дзвінок (тобто знімається сума, встановлена ​​у чинному тарифному плані).

Якщо ви не в змозі з різних причин підключити її, тоді можете відправитися до фахівців в сервісний центр оператора (в цьому випадку активація буде платною) або проконсультуватися по телефону в службу підтримки.

абоненти стільникових мереж рідко користуються послугами переадресації, так як мало хто знає, для чого потрібні подібні послуги. Насправді, переадресація дуже зручна для тих, в чиєму розпорядженні знаходяться відразу кілька телефонних номерів.

Наприклад, якщо одна трубка сідає, але на ній потрібно неодмінно прийняти виклик, то абонент може швидко встановити переадресацію на робочий і заряджений телефон (або на міський номер).

Крім того, переадресацію можна встановити навіть на виключеному телефоні - досить звернутися до служби підтримки і попросити встановити переадресацію на інший номер. Нагадаємо, що при вимкненому телефоні, включається автовідповідач і той, хто телефонує абонент може залишити для вас голосове повідомлення . У цьому огляді ми постараємося максимально докладно описати переадресацію на Мегафоні, щоб кожен зміг зрозуміти - що таке переадресація викликів і SMS, і з чим її їдять.

Послуга переадресації дозволяє перевести вхідний дзвінок з номера А на номер Б. Переклад виклику може відбуватися як безумовно, так і за певним умові. Ось чотири види переадресації:

 • Переадресація по зайнятості - виклики автоматично переадресовуються на номер Б, якщо номер А буде зайнятий. Це зручно для людей, зайнятих в бізнесі - дзвінок клієнта можна переадресувати своєму колезі;
 • Переадресація по відсутності відповіді - якщо ви не встигли прийняти виклик, то за вас це зробить ваш колега, на номер якого буде встановлена ​​переадресація з вашого номера. Але якщо ваш телефон буде відключений, то переадресації не буде,
 • Переадресація по недоступності - якщо дзвонить все той же клієнт, а ви перебуваєте в метро, ​​то виклик переадресовується колезі;
 • Безумовна переадресація - будуть переадресовані всі виклики на телефон Б, навіть якщо телефон А увімкнено і він знаходиться в мережі.

Переадресацію можна встановити на будь-який російський номер (мобільний або міський), за винятком номерів з префіксами +7809 і +7803. На закордонні номери переадресація не встановлюється. Також потрібно знати про те, що неможливо переадресувати вже переадресований виклик. Номери для переадресації повинні прописуватися в міжнародному форматі, тобто, через +7. До речі, виклики можна перекидати і на голосову пошту - для цього вказується номер +79262000222.

Також зверніть увагу на те, що якщо у вас підключена послуга Мегафон «Заміни гудок», то на переадресованих викликів вона працювати не буде і той, хто телефонує вам абонент почує звичайні гудки.

Скільки коштує переадресація? Власне, вона надається безкоштовно (абонентської плати та плати за підключення ні), а абонент оплачує лише вихідні дзвінки у напрямку переадресації. Наприклад, якщо абонент встановить переадресацію на номер, що належить МТС, то вартість переадресації буде дорівнює вартості дзвінків на МТС (дивимося на свій тариф).

А ось в роумінгу гратися з переадресацією не варто - безумовна переадресація коштує стільки ж, скільки і в домашній мережі, а переадресація за умовами виллється в круглу суму, тому що тарифікуватися будуть як вхідний, так і вихідний переадресований виклики (подвійна тарифікація).

Колись Мегафон пропонував своїм абонентам послугу SMS +, де була присутня можливість встановити переадресацію текстових повідомлень Колись Мегафон пропонував своїм абонентам послугу SMS +, де була присутня можливість встановити переадресацію текстових повідомлень. Змушені повідомити, що сьогодні ця послуга недоступна.

Що стосується базових мережевих послуг, то вони не передбачають можливості переадресації SMS.

Після прочитання огляду багато абонентів захочуть дізнатися, як зробити переадресацію на Мегафоні Після прочитання огляду багато абонентів захочуть дізнатися, як зробити переадресацію на Мегафоні. Існує кілька способів установки переадресації:

 • Через службу підтримки Мегафона;
 • Через салони зв'язку Мегафона;
 • Через меню стільникового телефону;
 • За допомогою USSD-команд.

Ми не будемо розглядати, як встановити переадресацію через службу підтримки і офіси - про це розкажуть працюють там фахівці. Ми ж навчимося переадресовувати виклики прямо зі свого мобільного телефону.

Взявши в руки мобільний телефон, потрібно відвідати розділ настройки викликів. Тут ви побачите меню для установки всіх типів переадресації. Просто виберіть потрібний тип, задайте номер, а телефон самостійно отошлёт відповідні налаштування в стільникову мережу.

Якщо з якихось причин це меню не працює або відсутня, скористайтеся USSD-командами:

 • Для установки переадресації по зайнятості, наберіть команду ** 67 * номер_телефона #;
 • Для установки переадресації по відсутності відповіді, наберіть команду ** 61 * номер_телефона #. При необхідності, задайте час очікування відповіді - в цьому випадку команда буде мати вигляд ** 61 * номер_телефона * час # (час задається з кроком в 5 секунд, від 5 до 30 секунд);
 • Для установки переадресації по недоступності, наберіть команду ** 62 * номер_телефона #;
 • Для установки безумовної переадресації, наберіть команду ** 21 * номер_телефона #.

Як тільки ви встановите безумовну переадресацію, всі інші види переадресації автоматично відключаться. Також потрібно знати, що умовні типи можна комбінувати один з одним, призначаючи на ту чи іншу умову окремий номер.

Не забувайте, що незалежно від тарифного плану, у вас є можливість підключити другу лінію, яка також не дозволить пропустити важливі дзвінки в момент здійснення попереднього виклику.

Відключити переадресацію на Мегафоні можна через службу підтримки, в офісах оператора, через меню телефону, або за допомогою USSD-команд: Відключити переадресацію на Мегафоні можна через службу підтримки, в офісах оператора, через меню телефону, або за допомогою USSD-команд:

 • Для відключення переадресації по зайнятості, наберіть команду 67 #;
 • Для відключення переадресації по відсутності відповіді, наберіть команду 61 #;
 • Для відключення переадресації по недоступності, наберіть команду 62 #;
 • Для відключення безумовної переадресації, наберіть команду 21 #;
 • Для відключення всіх видів переадресації відразу, наберіть команду 002 #.

Якщо ви не знаєте, які види переадресації підключені на ваш номер, ви можете скористатися наступними командами:

 • Для перевірки наявності встановленої переадресації по зайнятості, наберіть команду * # 67 #;
 • Для перевірки наявності встановленої переадресації по відсутності відповіді, наберіть команду * # 61 #;
 • Для перевірки наявності встановленої переадресації по недоступності, наберіть команду * # 62 #;
 • Для перевірки наявності встановленої безумовної переадресації, наберіть команду * # 21 #.

Результат буде відображений на екрані вашого телефону. Після цього ви зможете відключити непотрібні вам типи переадресації (або все відразу).

Скільки коштує переадресація?