Донецкий техникум промышленной автоматики

Скільки коштує реклама в Google AdWords

  1. Що таке Google AdWords?
  2. Як працює Google AdWords?
  3. Отже, скільки коштує кампанія в Google AdWords?
  4. Інші переваги Google AdWords
  5. масштабованість
  6. Аналітика
  7. У висновку про AdWords

13.03.2017

Це правильне питання. Ви постійно має його собі задавати, маючи справу з новим рекламним каналом або платформою. У нашому випадку: «Скільки буде мені коштувати реклама в Google AdWords?»

На жаль, немає простої відповіді на це питання, коли мова йде про Google AdWords. Але той факт, що немає єдиної відповіді, насправді, є одним з найбільших переваг для AdWords. Можна вважати AdWords як повністю настроюється рекламну платформу: ви маєте повний контроль над тим, скільки і коли ви витрачаєте, а також можете збільшувати або зменшувати витрати на рекламу в реальному часі тоді, коли вам захочеться.
Давайте докладніше розглянемо, як працює AdWords, і чому це чудовий і сучасний варіант реклами для більшості компаній.

Що таке Google AdWords?

AdWords - це платформа Google для реклами з оплатою за клік.

Ви можете використовувати AdWords для створення оголошень, вибору конкретних ключових слів для участі в торгах і визначення того, скільки ви готові платити за клік по вашій об'яві. І коли користувач буде шукати щось по ключовим словом, то над результатами пошуку буде відображатися ваше оголошення, якщо у вас фактична ставка більше, ніж у інших рекламодавців. Оголошення відображається з невеликою міткою «реклама».

Суть реклами в AdWords полягає в тому, що ви платите тільки тоді, коли користувач клікнув по вашому оголошенню
Суть реклами в AdWords полягає в тому, що ви платите тільки тоді, коли користувач клікнув по вашому оголошенню. Не важливо, скільки разів оголошення показувалося, або скільки людей бачили його - ви платите тільки тоді, коли користувач клікнув на ваше оголошення і відвідав сайт.

Ви також можете встановлювати щоденні та щомісячні бюджети для кожної рекламної кампанії окремо. Таким чином, після того, як ви знайдете виграшне ключове слово для ставки і оголошення для запуску, ви можете запустити вашу кампанію, знаючи, що перевитрати бюджету не відбудеться.

Як працює Google AdWords?

Давайте більш детально розглянемо, як працює платформа Google AdWords.

Для визначення вартості і місця розміщення оголошення в AdWords використовується принцип аукціону. Аукціон оголошень починається, коли користувач шукає щось у Google. Якщо пошуковий запит збігається з ключовими словами, які активно рекламуються рекламодавцями, які підходять оголошення йдуть на аукціон.

В рамках аукціону розміщення і ціна за клік визначаються рекламним рангом оголошення. Ранжування оголошення грунтується на двох речах - максимальна ставка для певного ключового слова та показник якості оголошення.

Ми не будемо заглиблюватися в «показник якості». Ви можете знайти більше інформації на цій сторінці. В якості короткого огляду: показник якості - це оцінка релевантності ваших оголошень, ключових слів і цільової сторінки для користувачів. Чим він вищий, тим дешевше обходяться оголошення і тим кращі позиції вони займають.

Формула ранжирування оголошень виглядає досить просто: (ваша максимальна ставка) × ( «показник якості» вашого оголошення). Таким чином, якщо ваша максимальна ставка для ключового слова становить 4 руб., А ваше оголошення має «показник якості» 10, рейтинг оголошення складає 40. У рамках одного аукціону той, у кого найвищий рейтинг оголошення - отримує верхню позицію в рекламному блоці.

Google також використовує рейтинг оголошення, щоб підрахувати, скільки в кінцевому підсумку ви заплатите за клік. Формула для розрахунку фактичної ціни кліка наступна: (рейтинг оголошення нижче вашого) / (ваш «показник якості») + 0,01 руб.

Ось невеликий приклад, щоб проілюструвати, що я маю на увазі:

рекламодавець

Максимальна ставка

"Показник якості"
оголошення

Ранг оголошення

ви

4 руб.

10/10

40

конкурент 1

6 руб.

6/10

36

конкурент 2

9 руб.

3/10

27

конкурент 3

12 руб.

1/10

12

Ваша фактична ставка = 36/10 + 0,01 = 3,61 руб.

Найважливіше тут це те, що фактично ви можете витрачати менше, зберігаючи більш високу позицію оголошення, якщо ваше оголошення має кращий «показник якості».

Отже, скільки коштує кампанія в Google AdWords?

В Google AdWords є змінні, якими ви можете управляти, наприклад: максимальна ціна за клік і «показник якості» ваших оголошень, але існують чинники, які від вас не залежать: максимальна ціна за клік ваших конкурентів і «показник якості» їх оголошень. Втім, це все про аукціон оголошень.

Перш ніж ви дійдете до цього, вам потрібно подумати про те, наскільки конкурентоспроможна ваша ніша і наскільки конкурентноздатні окремі ключові слова. Для зниження своїх витрат можна використовувати творчий підхід.

Припустимо, ви працюєте в страхуванні, і призначаєте ціну за ключовим словом «страхування автомобіля». Це широкий, конкурентоспроможний термін, який щомісяця проглядається мільйони разів, тому ваша ставка, ймовірно, буде дуже високою.

Якщо ж ви хочете, щоб ваша рекламна кампанія в AdWords була дешевше, вам потрібно проаналізувати ключові слова, і вибрати з них менш дорогі і менш конкурентоспроможні, для участі в аукціоні
Якщо ж ви хочете, щоб ваша рекламна кампанія в AdWords була дешевше, вам потрібно проаналізувати ключові слова, і вибрати з них менш дорогі і менш конкурентоспроможні, для участі в аукціоні. Наприклад, запит «страхування автомобілів з недорогий франшизою» буде на багато дешевше, ніж «страхування автомобіля». Ці ключові слова будуть мати менший обсяг пошуку і, можливо, ви отримаєте менше кліків в цілому, але вони будуть дешевше, ніж широкі конкурентні ключові слова, такі як «страхування автомобіля».

Інші переваги Google AdWords

Навіть якщо у вас є чітке розуміння про те, скільки може коштувати запуск кампанії AdWords в певній сфері, при ухваленні рішення про те, чи варто це робити, необхідно враховувати кілька інших аспектів AdWords.

масштабованість

Все, що ви робите в AdWords, відбувається в режимі реального часу. Як тільки ви помітили успіх рекламної кампанії, ви можете збільшити її масштаб: підвищити суму денного або місячного бюджету, додати нові товари або послуги для реклами, спробувати додаткові можливості Google.Adwords (наприклад, додати медійні оголошення), і навпаки, зменшити - якщо кампанія працює неефективно. Ви не прив'язані до якого-небудь контракту з Google.Adwords, обов'язковим щомісячним витрат або тому подібному.

Потенціал масштабування дійсно необмежений! Якщо у вас є певна кампанія, яка принесе вам відмінні результати з витратами в розмірі 15000 рублів на місяць, ви можете миттєво збільшити ці 15000 до 50000 або більше!

Аналітика

У вас є доступ до самої останньої актуальної інформації, пов'язаної з ефективністю вашої кампанії в AdWords. Ви можете точно дізнатися, скільки разів ваше оголошення було показано, скільки людей клікнув на нього, скільки людей перейшло після кліка на нього, в який час доби оголошення найуспішніше, інформація про те, які користувачі натискають на ваше оголошення і більше.

Обсяг даних, доступних через панель управління AdWords, воістину приголомшує.

Це дуже контрастує, на тлі невизначеності інших рекламних майданчиках.

У висновку про AdWords

Хоча немає остаточної відповіді на питання «скільки коштує реклама в Google AdWords?», Скільки ви витрачаєте на рекламу в AdWords, повністю залежить від вас: або безпосередньо, через бюджетні рішення і рішення по масштабування, орієнтовані на дані, або побічно через ефективність реклами та конкурентоспроможність вашої галузі.
Все зводиться до того, що AdWords - це чудовий і сучасний рекламний метод практично для будь-якого бізнесу. У гіршому випадку, ви можете втратити частину свого бюджету в невдалої тестової кампанії.

Але коли ви розумієте, що ви виграєте від успішної кампанії AdWords, ви будете питати себе: «чому я не зробив це раніше ?!».

_____

Микола Бурдаков (переклад-адаптація за матеріалами зарубіжних статей)

Микола Бурдаков (переклад-адаптація за матеріалами зарубіжних статей)

← Назад

next


Що таке Google AdWords?
Як працює Google AdWords?
Отже, скільки коштує кампанія в Google AdWords?
У нашому випадку: «Скільки буде мені коштувати реклама в Google AdWords?
Що таке Google AdWords?
Як працює Google AdWords?
Отже, скільки коштує кампанія в Google AdWords?
Але коли ви розумієте, що ви виграєте від успішної кампанії AdWords, ви будете питати себе: «чому я не зробив це раніше ?