Донецкий техникум промышленной автоматики

Скільки можна заробити на блозі

  1. Автор публікації

Всім привіт!

Вельми цікава для всіх тема заробітку, але не кожен може сказати, скільки можна заробити на особистому блозі. Почну невелику історію зі своєї діяльності в інтернеті, і поступово розповім чому я вирішив вести саме блог.

З початку 2010 року, коли я створив свій перший сайт на тему кіно. Він приносив мені вже через півроку - близько 30 000 рублів щомісяця. Цілком популярний вид заробітку, який використовують багато вебмастера. Суть проста - за 1 місяць до виходу фільмів, на сайті публікувалися фільми, і в період прем'єри, трафік просто зашкалював. Рекорд на одному з кіно сайтів був близько 27 000 трафіку в добу ... відповідно і заробіток був пристойний - близько 7 000 тис. Руб. в день.

На сайті відкручувати в основному реклама клікундери, тизери ... в іншому як і на більшості кіно сайтів.

Ось один з скроневої клікудер партнерки ... інші скріни, навіть не зможу показати Вам. Я давно вже пішов з тих нехороших партнерських програм.

Я давно вже пішов з тих нехороших партнерських програм

У гонці за трафіком - я вирішив створити наступний сайт статусів statusface.ru. Тематика розважальна, і як пізніше по які досвідченості зрозумів, грошей в цій ніші не настільки багато як хотілося б. Але тим не менш, маючи добре відвідуваний сайт непогано виходить з реклами.

Статистика відвідуваності statusface.ru:

Вже через 4 місяці, сайт піднявся на ноги :), і почав приносити перші монетки на кіпер. Приблизний дохід, тільки з контекстної реклами, на розважальному сайті всього 30 000 тис. Руб з 10 000 трафіку.

Звичайно, це не так багато як хотілося б заробляти ... і почавши збирати на сайті шанувальників, і збираючи їх у передплатників, тут вже можна було непогано заробляти. Втім ведення розсилки, це окрема тема. Напевно, я торкнуся її побільше і розповім Вам, як примудрявся на розважальному трафіку заробляти такі суми:

18 122 тис. Рублів за 7 днів

Або ось за 2 дні з сайту статусів:

23 327 тис. Рублів за 2 дні (7038 підтверджені. Ще стільки ж має пройти ...)

)

І я показую не в цілях похвалитися перед Вами. Мені це не потрібно. Я лише хочу показати Вам - що в інтернеті можна заробляти цілком пристойні суми - якщо налаштувати хорошу воронку для відвідувача!

Але Ден, що ти нам показуєш дохід з сайту. Адже блог відрізняється за своєю суттю від сайту. Та й тут Ви матимете рацію. Блог на якому Ви зараз перебуваєте leadinlife.info. Це мій онлайн щоденник, на якому я ділюся зі своїми відвідувачами корисною інформацією, по темі заробітку в інтернеті. І заробіток на блозі відрізняється від заробітку на сайті.

Перш за все з якою метою створюється блог? Правильно! Щоб показати людям, що ви розбираєтеся в якійсь темі. А що далі? А далі найцікавіше - відвідувачі бачать в Вас експерта, їм цікава Ваша тема і вони підписуються наприклад на оновлення блогу, і розсилку.

А ось з розсилки вже доходи можуть бути дуже навіть великі. Професіонали заробляють на своїх тематичних блогах, з відвідуваністю близько 1000 осіб на добу - від 300 000 тис. Рублів на місяць. Нехило правда? Ще б…

Але як вони примудряються стільки заробити на блозі? Адже відвідуваність не така і велика скажете ви. Але суть не в цьому насправді ... Блог створюється за раніше під цільових відвідувачів. Тільки ті, які цікавляться Вашої темою. Наприклад блог про в'язання - на ньому може бути всього 100 статей, добре оптимізованих і дають загальний трафік на сайт близько 2000 осіб на добу.

Насправді кількість Ваших статей на блозі не завжди впливає на його відвідуваність і відповідно на заробіток.

Повірте, всього лише одна сторінка, одна стаття на Вашому ресурсі, по одному запиту може давати Вам трафіку 500 осіб на добу, а також і всі 3500 в добу. Все залежить від продукту, що просувається запиту, по якій Ваша сторінка вийшла в топ пошукової системи.

В моїй історії було і таке 🙂:

В моїй історії було і таке 🙂:

Всього лише один запит. Одна сторінка на сайті давала понад 5000 трафіку в добу. Всього один запит! Якщо чесно, я сам в шоці ... 😀

Та ж ситуація і зі статтями на блозі, просто на більшості запитів немає стільки трафіку ... Але тим не менш добре оптимізовані статті, нехай їх навіть буде не настільки багато, вже будуть приводити для Вас цільових відвідувачів, і Ви можете конвертувати в непогані гроші.

А гроші на блозі в 70% відмінно заробляються на продажу своїх послуг, і інфопродуктов. Тільки уявіть, у Вас є свій диск на тему «як в'язати зимові шапки» (наприклад), вартістю 2500 рублів. І через рік ведення свого блогу - ви в свою розсилку зібрали близько 5000 читачів.

І нехай навіть з откриваеми листів в розсилці близько 20%. Ви відправляєте читачам лист про випуск свого нового відео курсу, і лист відкрило наприклад 1000 чоловік. 500 з яких перейшли по посиланню, а 50 купило Ваш диск.

І що ми отримуємо в підсумку за один лист завдяки вашому блогу:

50 * 2500 = 125000 рублів.

Непогано правда, з блогу про в'язання. І це цілком реальний (і дуже занижений) випадок з життя таких блогів. А плюс до всього Ви можете надавати платні консультації через той же скайп, і додатково отримувати дохід.

На цьому я хочу завершити цю статтю. Я думаю у Вас не залишилося не краплі сумнівів, що в інтернеті можна заробляти маючи свій особистий блог. І я сподіваюся ви приблизно представили скільки можна заробити на блозі. Я постарався розкрити для Вас заробіток на своєму досвіді ведення сайтів. І в той же момент, показав скільки заробляють блогери.

Я ще не раз торкнуся подібну тему, і розповім як правильно налаштовувати розсилку і вести блог, щоб Ваші доходи були хорошими. І якщо Вам сподобалося, то я був би радий бачити і Вас серед постійних читачів.

А на сьогодні все. До зустрічі!

Автор публікації

1-2 рази на рік, веду до результату в блогінг, при наявності місць.
Для зв'язку: ok.ru/denis.povaga

Коментарі: 2931 Публікації: 775 Реєстрація: 12-03-2013

Перш за все з якою метою створюється блог?
А що далі?
Нехило правда?