Донецкий техникум промышленной автоматики

Скільки коштує сайт-візитка на WordPress

  1. Приблизний розрахунок вартості мінімального проекту сайту-візитки
  2. Скільки коштує сайт-візитка з залученням сторонніх фахівців
  3. корисно почитати

Як тільки я навчився самостійно створювати блоги (сайти) на різних блог-платформах, то почав замислюватися над тим, як свої знання конвертувати в гроші Як тільки я навчився самостійно створювати блоги (сайти) на різних блог-платформах, то почав замислюватися над тим, як свої знання конвертувати в гроші. Але думки думками, а колись починати треба. З тих пір, як я створив на замовлення перший корпоративний блог спливло багато води, і на даний час мені часто доводиться відповідати на питання від потенційних клієнтів: «Скільки коштує сайт-візитка на WordPress?». Тому я вирішив написати невеликий пост, і коротко описати сам процес визначення вартості сайту-візитки. Все, що написано нижче, не претендує на абсолютну авторитетність. Не кожному може сподобається те блюдо, яке подобається мені. Ну а якщо підходить, то буду радий, що зміг бути корисний 🙂

Приблизний розрахунок вартості мінімального проекту сайту-візитки

Отримавши від замовника ТЗ і уточнивши всі нюанси, затвердивши вартість проекту в розмірі $ 100 я приступаю до його реалізації, тобто, створення сайту-візитки.

на своєму реселера хостингів створюю аккаунт під майбутній проект. Завантажую по FTP движок WordPress, встановлюють і налаштовую. Обираю з офіційного репозиторію WordPress тему Basic ( https://wordpress.org/themes/basic/ ), Яка повністю оптимізована під потреби наших хостерів і інтернет-провайдерів і адаптована під мобільні пристрої. В результаті чого у мене з нею взагалі не буде ніякого геморою, і я за рахунок цього заощаджу купу часу. Встановлюю і активують плагін Page Builder від SiteOrigin і приступаю до створення статичної (головної сторінки) сайту-візитки. Контентом сам наповнюю, маю досвід, потреба в копірайтери відпадає. За допомогою цього плагіна і налаштувань теми я роблю без дизайнера і верстальника унікальну головну сторінку. Весь процес описувати не буду, бо про це мене ніхто не питав. Отже, робота і її вартість дизайнера, верстальника і копірайтера дорівнює нулю. Мій чистий дохід становить $ 100. Це оплата моєї праці.

Я не прагну залучити до роботи багато народу, щоб замовнику вийшло дорожче. Для мене важливо здешевлення роботи для замовника, щоб він до мене приходив ще й ще, і приводив друзів і знайомих.

Скільки коштує сайт-візитка з залученням сторонніх фахівців

У деяких випадках підсумкова ціна проекту включає в себе вартість шаблона сайту, години роботи дизайнера, верстальника і копірайтера.

Якщо буде замовлено проект, з мальованим макетом, версткою, наповненням контентом, то до самої базової вартості сайту-візитки $ 100 будуть додані витрати на послуги сторонніх фахівців. Тут вже я вдамся до найманої праці дизайнера, верстальника і копірайтера. Скласти кошторис від ліхтаря, не бачивши ТЗ від замовника можна. Наприклад, погодинно я ніколи не плачу, тільки конкретна ціна за конкретну роботу.

Тому, за макет я дизайнеру за домовленістю з ним заплачу $ 30, за верстку верстальщику - $ 20, копірайтер за обсяг тексту в 10 000 символів без пробілів - $ 10 (з розрахунку $ 1 за 1 000 символів без пробілів). Але знову ж таки. Це приблизні цифри. Ці хлопці, після вивчення ТЗ і визначення фронту роботи самі вказують на вартість своїх послуг. Моя справа погодитися, або торгуватися ...

Разом на оплату найманих працівників піде $ 60. Загальна вартість сайту візитки - $ 160. У цю суму не входить вартість хостингу та домену. Тому витрати можуть варіюватися, залежно від технічних потреб майбутнього проекту та обраної доменної зони для реєстрації домену.

Всім удачі!

Скільки коштує сайт-візитка на WordPress

4.8 (95%) 4 голос [ів]

корисно почитати

Поділитися в соц. мережах