Донецкий техникум промышленной автоматики

SimpleFX - брокер приймає криптовалюта. огляд

 1. Огляд брокера SimpleFX
 2. Реєстрація на SimpleFX
 3. Як торгувати на SimpleFX
 4. Переваги торгівлі у брокера
 5. висновок

Привіт друзі!

Уже багато статей було присвячено кріптовалютним бірж, але огляд Форекс брокерів надають можливість торгівлі CFD на криптовалюта ми ще не робили. Сьогодні, ми вирішили спробувати зробити це, і нам дуже важлива ваша думка. Тому, після прочитання огляду брокера SimpleFX, скажіть що ви думаєте про цю ідею, щоб ми не надавали вам інформацію, яка вам не потрібна.

Огляд брокера SimpleFX

SimpleFX - це Форекс брокер, який як і більшість організацій даного роду зареєстрований на островах Сент Вінсент і Гренадіни. За допомогою SimpleFX, ви зможете торгувати CFD контрактами на валюти, акції та криптовалюта. В цілому, на цій платформі представлено понад 100 торговельних інструментів, серед яких 10 торгових пар з використанням криптовалюта. Торгівля відбувається через найзручніший термінал MetaTrader4.

Офіційний сайт брокера - simplefx.com . Сайт доступний на 12 мовах, серед яких є російська та англійська. Про ліцензії даного брокера, ми не знайшли жодної інформації.

Привіт друзі Реєстрація на SimpleFX

Для реєстрації аккаунта на сайті брокера є 2 шляхи: синхронізація з акаунтами в соц. мережах і звичайна реєстрація, як і на інших сайтах. Для того, щоб зробити реєстрацію 1-м шляхом, вам потрібно всього лише натиснути на кнопку "УВІЙТИ" в правому верхньому кутку, перейти у вкладку "Створити рахунок" і натиснути на кнопку Facebook або Google+. Після цього відбудеться синхронізація брокера з вашим аккаунтом з соц. мережі і дані будуть підтягнуті автоматично.

Якщо ж, ви не хочете цього робити, то тоді проходите саму звичайну реєстрацію і вводите адресу своєї електронної пошти у відповідне поле (див. Нижче).

Після того, як введете е-маил натискайте кнопку Реєстрація і переходите на свою електронну скриньку Після того, як введете е-маил натискайте кнопку "Реєстрація" і переходите на свою електронну скриньку. Туди ви отримаєте лист від брокера, в якому буде розміщена кнопка з написом "Verify", на яку вам потрібно буде натиснути для підтвердження реєстрації.

Після цього, вас знову автоматично перекине на сайт SimpleFX, де потрібно буде 2 рази ввести пароль Після цього, вас знову автоматично перекине на сайт SimpleFX, де потрібно буде 2 рази ввести пароль. Зробивши це, натискайте зелену кнопку і заходите в ЛК. Як бачите, реєстрація у брокера абсолютно нічим не відрізняється від реєстрації на біржі.

Як торгувати на SimpleFX

Перш, ніж почати торгівлю на будь-якому майданчику, вам необхідно внести кошти на баланс. У SimpleFX, мінімальна сума поповнення дорівнює 10 доларам. Щоб перейти до поповнення, в лівому верхньому кутку натисніть на 3 горизонтальних смужки, і виберіть розділ "Депозит і виведення коштів".

Потім, натисніть на кнопку Переказ коштів в лівій колонці Потім, натисніть на кнопку "Переказ коштів" в лівій колонці.

Поповнити рахунок у брокера SimpleFX можна 9 способами: Поповнити рахунок у брокера SimpleFX можна 9 способами:

 • Bitcoin;
 • DASH;
 • Ethereun;
 • Litecoin;
 • Bitcoin Cash;
 • Skrill;
 • Neteller;
 • FasaPay;
 • і так звані Local Payments.

Для того, щоб почати торгівлю в лівому сайдбарі виберіть торговий інструмент, яким ви хочете торгувати. Щоб відкрити угоду натисніть відповідну її напрямку кнопку і заповніть дані для ордера (див. Нижче).

На зображенні вище, ви зможете побачити як це виглядає на прикладі графіка BTC / USD На зображенні вище, ви зможете побачити як це виглядає на прикладі графіка BTC / USD. Давайте уявимо, що ви хочете купити біткоіни. Для цього натисніть на кнопку "Купити". Після цього, на екрані відкриється вікно ордера, яке можна налаштувати і потрібно заповнити (див. Нижче).

Ще раз переконаєтеся, що ордер який ви відкрили буде працювати саме на тій торгової парі, яку ви вибрали Ще раз переконаєтеся, що ордер який ви відкрили буде працювати саме на тій торгової парі, яку ви вибрали. Для цього, в полі "Символ" повинна бути вказана ваша торгова пара. У цьому ж полі, ви зможете виставити обмежувачі для угоди - Take Profit і Stop Loss. Якщо ви заповнили всі поля, то можете сміливо натискати на "КУПИТИ".

Брокер SimpleFX надає кредитне плече до 1: 500, що задовольнить трейдерів з депозитами навіть нижче 100 доларів. А виконання ордерів у SimpleFX - NDD.

Переваги торгівлі у брокера

Брокер SimpleFX має цілий ряд переваг перед іншими Форекс брокерами, По-перше, на ньому можна торгувати досить великою кількістю криптовалюта, як для Форекс брокера. Найбільше нас здивував інтерфейс сайт даного брокера, на якому є можливість онлайн торгівлі. Створений фахівцями SimpleFX дизайн дозволяє відчути себе супер трейдером навіть новачкам в цій сфері.

До того ж, ми можемо виділити корисну для трейдера функцію при відкритті ордера - розрахунок необхідної маржі при відкритті певного обсягу лота. Ця функція допомагає вам чітко і без роздумів прораховувати максимально допустимий розмір лота з тієї суми, яка знаходиться на вашому рахунку.

Партнерська програма у даного брокера, також заслуговує на повагу Партнерська програма у даного брокера, також заслуговує на повагу.

висновок

Друзі, розглянутий в даній статті брокер має всі характеристики для того, щоб зайняти своє місце в нашому списку брокерів приймають криптовалюта. Якщо ви розумієте англійську мову, то ми ще рекомендуємо вам подивитися дане відео.

Більше інформації про аналітику криптовалюта, ви зможете отримати, перейшовши по засланні .

Виконуючи огляд біржі SimpleFX необхідно відзначити, що вона відноситься до Форекс брокерам. Острови Сент Вінсент і Гренадини є місцем реєстрації компанії. Вдаючись до послуг SimpleFX, користувачі матимуть можливість здійснювати торгівлю не тільки криптовалюта, але і CFD - контрактами на валюти, акціями.

На цьому майданчику налічується більше ста торгових інструментів, десять пар з яких із застосуванням кріптоденег. Термінал MetaTrader4 характеризується зручністю, саме через нього і відбуваються торгові операції.

Інтерфейс ресурсу підтримує англійська, російська, і ще десять мов, що дуже зручно для російськомовних користувачів. Зареєструвати на SimpleFX можна звичайним шляхом, або синхронізувати дані з аккаунтом за допомогою соціальних мереж.

Торговельні операції на будь-яких майданчиках починаються тільки після внесення коштів на особистий баланс. На SimpleFX мінімальна сума поповнення рахунку становить десять доларів. Існує кілька способів поповнення рахунку у даного брокера, до яких відносяться FasaPay і Local Payments, а також:

 • Біткоіни.
 • Лайткоін.
 • Ефіріум.
 • Даш.
 • Біткоіни кеш.
 • Скрілл.
 • Нетеллер.

Зробивши невеликий огляд біржі SimpleFX, слід зазначити, що вона володіє істотними перевагами перед іншими брокерами. Це і можливість здійснювати покупку - продаж онлайн, використовувати велику кількість криптовалюта, (як для Форекс брокера), інші.

На цьому все, до нових зустрічей!