Донецкий техникум промышленной автоматики

Silicon Power Armor A15: огляд зовнішнього жорсткого диска на 1 TB з фотографіями

 1. тести
 2. висновок

Ми не робимо оглядів флешок, вінчестерів і всього такого, за винятком рідкісних випадків, коли це нам цікаво, якщо ви розумієте, або коли нам є чим поділитися. Наприклад, якщо виріб куплено для себе. Сьогодні як раз той день, коли на кеддре з'явився огляд портативного вінчестера, який нам цікавий. Думаю, після першого фото всі питання, типу: "Що в ньому особливого" і "Якого це тут робить" пропали. Це неубіваемий (або долгоубіваемий) зовнішній жорсткий диск, який має в собі цілий терабайт простору і USB 3.0 на борту, щоб швидко здійснювати запис визапісь контенту.

0 на борту, щоб швидко здійснювати запис визапісь контенту

Жорсткий диск не виглядає елегантно. Це такий собі бронявчік в гумовому корпусі. Тому що він і не повинен бути витонченим, це саме захищений гаджет. Щоб не танцювати навколо, ви можете сміливо записати на Silicon Power Armor A15 від 500 ГБ до 1 ТБ найважливішою інформації і викинути диск з вікна, за умови видалення статі від вікна не більше, ніж 1,22 метра. Так, саме з такої висоти виробник дозволяє кидати вінчестер. Але ми то знаємо, що це як ліфт - при проектуванні закладений чималий запас. Наприклад, якщо в ліфт дозволено увійти чотирьом дорослим пасажирам, то в наших країнах ця цифра не рідко подвоюється. І нічого, їздять! Так і з вінчестером, навіть незахищені гвинти часом служать навіть після падінь з більшої висоти. Тому ми будемо говорити 1,22 метра, але в наступному сезоні відеоблогу ми перевіримо, який запас залишив виробник.

Тому ми будемо говорити 1,22 метра, але в наступному сезоні відеоблогу ми перевіримо, який запас залишив виробник

Мені подобається все, що виглядає протиударним (особливо, якщо таким і є), тому і зовнішність цього вінчестера мені припала до смаку. Чорний з отруйними салатовим вставками - виглядає добре. Але гума дуже добре збирає на собі пил (на фото можна бачити), а видалити її важко. Тому будьте готові, що вид нового вироби втратиться відразу після розпакування. Та й мала кількість пластику на корпусі - глянець, причому дуже м'який. Але й не біда, не для серванта ж ви купували протиударний гвинт! Мій рецепт: дістали з коробки і кинули новинку з 1,22 метра, в якості бойового хрещення.

Мій рецепт: дістали з коробки і кинули новинку з 1,22 метра, в якості бойового хрещення

Відразу зауважу, кидати вінчестер можна тільки із закріпленою головкою. Тобто, під час роздачі торрентів з SP, його краще не кидати об стіну.

Дана модель продається в трьох модифікаціях, відрізняються один від одного вони тільки кількістю дискового простору: 500 ГБ, 750 ГБ і 1 ТБ.

Говорити про зовнішній вигляд і розташування елементів багато не потрібно. Тут є тільки роз'єм для підключення USB-кабелю і кнопка резервного копіювання.

Про захищеність пристрою також багато чого не розповім. Вінчестер сертифікований по по американському військовому стандарту MIL-STD-810F, так що ми регулярно кидаємо гвинт з 1,22 метра, але поки що не більш. Цьому ми присвятимо окремий епізод. Упевнений, диск залишиться працездатним після падіння з 3-4 метрів.

Упевнений, диск залишиться працездатним після падіння з 3-4 метрів

Усередині гумово-пластикового кейсу живе 2.5 "вінчестер ST1000LM024, вироблений Seagate. Швидкість обертання шпинделя в ньому - 5400об / хв, розмір буфера - 8МБ, час пошуку - 12 мс, середня затримка - 5.6 мс. Для управління резервним копіюванням потрібно встановити додаток з сайту виробника - SP Widget.

Для управління резервним копіюванням потрібно встановити додаток з  сайту виробника  - SP Widget

тести

З незрозумілих причин, запис в даному бенчмарку протестувати не вдалося

Технічні характеристики:

 • Розміри: 136 x 82.5 x 19.8 мм
 • Вага: 200 г
 • Інтерфейс: USB 3.0 / 2.0
 • Швидкості: до 5 ГБ / сек в режимі USB 3.0 і до 480 МБ / сек в режимі USB 2.0
 • Харчування: 5 Вольт (USB)
 • Підтримувані ОС: Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Linux 2.6.31 і пізніші версії, MacOS 10.5
 • Робоча температура: 5 ° С ~ 55ºС
 • Температура зберігання: -40 º С ~ 70ºС
 • Доступна ємність: 500 ГБ, 750 ГБ, 1 ТБ

висновок

Вартість вінчестера становить від 65 до 100 доларів, за 500 і 1000 ГБ версії відповідно, що не багато для ударостійкого зовнішнього диска. Але A15 - НЕ топова модель Silicon Power, в арсеналі виробника є моделі A50, A70 і A80. Останні дві моделі одягнені в алюмінієвий корпус, захищені не тільки від падінь, але і проникнення води. Відповідно, з ними можна вирушати в ванну. До слова, у всіх бенчмарках топова модель A80 виявилася ідентичною A15, відповідно, різниця тільки в корпусі. Спираючись на результати тестів, які провели і відмінним чином оформили хлопці з Nikktech робимо висновки, що і на тлі дисків від інших виробників дана модель виглядає дуже добре.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.