Донецкий техникум промышленной автоматики

Самі Продукція Товари на Amazon і Арбітраж

  1. демонстрація: Як знайти товари за межами Топ-100? Зазвичай така робота дуже трудомістка і робиться...
  2. Популярні Питання / FAQ:

демонстрація:

Як знайти товари за межами Топ-100? Зазвичай така робота дуже трудомістка і робиться вручну. Цей інструмент допоможе вам обійти обмеження, присутні на Amazon, обійти всіх своїх конкурентів і отримати можливість поглянути на товари за межами Топ-100 по кожній категорії. Легко і просто дізнавайтеся, які потенційні товари неможливо знайти ні в жодному іншому місці. Скористайтеся великою кількістю фільтрів для того, щоб звузити перелік результатів вашого пошуку. Отримуйте ціни від сотень магазинів і надайте AMZ.One можливість провести для вас всю необхідну розвідувальну роботу по товарах. Киньте робити все вручну. Ви зможете знайти оптимальні для вас варіанти за допомогою всього лише кількох кліків, дозволивши цьому додатку змінити на краще всю динаміку вашої роботи і вашого бізнесу.

Короткий посібник:

2. Виберіть потрібний вам сайт Amazon:

і виберіть категорію: і виберіть категорію:

Популярні Питання / FAQ:

Чи можу я приховати непотрібні магазини?
Якщо ви не хочете, щоб відображались ціни з деяких магазинів, просто натисніть на кнопку «Приховати» біля назви магазину.
Якщо пізніше ви захочете знову той чи інший раніше прихований магазин включити в перелік відображуваних, просто перейдіть в «Управління іншими магазинами» у верхній частині екрану, натисніть «Знову відображати» біля назви магазину.

Скільки магазинів можна просканувати на предмет цін на товари?

-Сотні! І з кожним днем ​​все більше і більше.

Чи можу я зберегти свої результати пошуку і завантажити їх пізніше? -Так, можете, просто скористайтеся кнопками «Зберегти Пошук» і «Завантажити Пошук».

Чи можу я експортувати результати свого пошуку? Так, просто натисніть на кнопку «Excel» або «CSV», вибравши таким чином формат експортованого файлу. Якщо експорт здійснюється в файл Excel, експортований файл буде також містити зображення товарів.

Чи можу я впорядкувати результати в колонці по зростанню / по спадаючій? -Просто клікніть на назву колонки, щоб упорядкувати за зростанням, а наступний клік впорядкує результати по спадаючій ітд.

Як довго я зможу бачити інформацію про пр продуктам (Рейтинг, Ціна і Відгуки). -Зберігати інформація за як мінімум останні 60 днів

Які з доменів Amazon підтримуються інструментом Рейтинг Самих Продаваних Товарів на Amazon? -В даний момент поддержіваються www.amazon.com, www.amazon.co.uk і www.amazon.de, але ми старанно працюємо над тим, щоб включити також і інші домени.

Демонстрація: Як знайти товари за межами Топ-100?
Скільки магазинів можна просканувати на предмет цін на товари?
Чи можу я зберегти свої результати пошуку і завантажити їх пізніше?
Чи можу я експортувати результати свого пошуку?
Чи можу я впорядкувати результати в колонці по зростанню / по спадаючій?