Донецкий техникум промышленной автоматики

Сам включається Wi-Fi на андроїд

Звичайно часте мимовільне включення wi-fi, це не правильно і небезпечно, якщо ми самі її так не налаштували. Завдання для мережі wi-fi можуть бути різні, оновлення корисних встановлених додатків і навпаки закачування і установка зовсім непотрібних тільки захаращують телефон додатків і файлів - одна з робіт вірусу.

Все це в першу чергу призводить до прискореного розряду акумулятора телефону, що дуже напружує, але не так страшно, поки не з'ясується що Wi-Fi включається вірусом. Добре якщо це буде не небезпечний, рекламний вірус і буде діставати вас всякими новими продуктами. Куди гірше віруси вимагачі і займаються крадіжкою в телефоні.
Все це в першу чергу призводить до прискореного розряду акумулятора телефону, що дуже напружує, але не так страшно, поки не з'ясується що Wi-Fi включається вірусом

1. Перше що робимо, скануємо андроїд на віруси встановленим антивірусом, якщо його немає встановіть або перевіряємо однією з спецпрограм. При виявленні шкідливого ПО видаляємо його і чекаємо, спостерігаємо підключиться Wi-Fi сам чи ні.

Malwarebytes-Anti-Malware - допоможе виявити шпигунське по.

Trojan Killer - від компанії Cheetah Mobile (CM), очистить телефон не тільки від троянців.

Можливо виявиться вірус, що розташувався в системних файлах андроїда, який не вийде так просто видалити антивірусною програмою. У більшості випадків, такі віруси, як раз і включають вай фай і видаляються вони трохи по іншому .

Не допомогло? Чи не ваш випадок, це в якомусь сенсі теж добре :)
2. Через несправності (збою), може почати включаться і через такий от галочці в вайфай. Заходимо в настройки андроїда> Wi-Fi> пальчиком там де зазначено одиничкою, виявляться "Доп. Функції" тиснемо на них.
Не допомогло
І відключаємо службу, знімаємо галочку.

3. Wi-Fi включається сам на андроїд, коли якомусь із додатків потрібен доступ в інтернет для повноцінної його роботи. Згадуємо, які останні встановлені додатки і відключаємо їх (тимчасово) поступово і чекаємо результату :)

Не потрібно використовувати всі три пункти відразу. Часом буває досить лише перевірити на віруси, виявити і видалити трояна , Тим самим збережете настройки за замовчуванням і всі встановлені додатки. Чекати не довго, як правило протягом доби Wi-Fi включається сам не один раз.Не допомогло?